28 Nisan , 2024, 07:36:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşinizin en çok hangi huyunu seviyorsunuz

Başlatan naftalin, 19 Eylül , 2010, 17:13:20

« önceki - sonraki »

Demet_dk

en sevdiğim huyu herşeyden ve herkesden çok bana ve oğluna bağlı olması

paçi&uşak=bebek

birgül87

esini kaybeden bayanı okuduktan sonra herseyi mükemmel gelir oldu bana  :crybaby2:

Uploaded with ImageShack.us

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

esimle arkadas ortaminda tanismistik ve onun dis gorunusunden cok ilimli karekteri konusmalari gorusu beni kendine asik etmisti  :love9: ben onun o guzel ruhunu yerim canim askim  :love8:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

muhribe

bizim yaşadıklarımızı sır kabul eder ve asla kimseye anlatmaz. ailesi bile bizimle ilgili nerdeyse hiçbir şey bilmez. ne yeriz, ne içeriz, ne kazanırız, nereyi gezeriz haberleri olmaz. o yüzden kimse işimize karışamaz istese bile  :icon_thumright:

xxcansuxx

Eşimin en çok sevdiğim yanı hiç sinirlenmemesi, sabrı bir de çok esprli olması evde,arkadaş ortamında... ama dışarda gayet ciddidir onu tanımayanlar ne kadar sert, zaman nasıl geçiyor bununla der, tanıyanlar ne güzel hiç sıkılmazsın,yaşlnmazsın der  :love8: :love8: bebek gibi içinde hiç kötülük yok... muhribe benim eşimde aynı  :icon_thumright: hiç ailesine birşey  anlatmaz... ailesi mutlaka  diyorlardır karı-koca aynı diye   :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Haziran , 2011, 16:44:38
cansu senin anlattığın kadarıyla eşlerimiz çok benziyor. benim kayınpederim sağolsun biraz meraklıdır, ama ne yaptıysa eşimle benim maaşlarımızı öğrenemedi. anneme demiş bir seferinde bu çocukların borcu var herhalde gelirini giderini anlatmıyorlar diye. annem de ben bile kızımın ne kadar para kazandığımı bilmiyorum, senin de bilmemen tuhaf değil  :laughing7: babası eşime der sır küpü gibisin diye. bence bu hali çok güzel. kimse bir fırsatını bulup da işimize karışamıyor
aynen canım benziyorlar ama bizde babası değil annesi çok meraklı  :k06: :k06: sorardı başta kazancını söylemeyince etrafdan aynı işde çalışanlara sorar, aynı şehirde değiliz ama o herşeyi etrafından araştırır öğrenir... yediğimiz domatesin,makarnanın, sebzenin fiyatını sorduğu bile oldu eşime ilk eşimde burada bedava dağıtıyorlar dedi inandı  :toothy10: :toothy10: şimdi araba alacağız duydu ev alın araba masraf diyor para var zannediyor sanırım 3 sene de kim ev parası toplarsa tek maaşla...

muhribe

desenize peşinatı verin eve girelim diye  :laughing7:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Haziran , 2011, 17:10:25
desenize peşinatı verin eve girelim diye  :laughing7:
eşim demiş  :k06: :k06: para yok, varsa versene sende vardır diye  :k06: yok demiş ama  nakit bulunmaz zaten  altın,euro vardır annede... :ehi: :ehi:

Aytii

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 18:57:38
Alıntı yapılan: Demet_dk - 21 Eylül , 2010, 19:47:58
en sevdiğim huyu herşeyden ve herkesden çok bana ve oğluna bağlı olması

:icon_thumright:
:icon_thumright: anlayışlı olmasına halden anlamasına bayılıyorum ben bu adamın hakkını nasıl odeyecem  çok tatlı yaa  :nazar: :opucuk: :love9: :love8:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok huyunu severim ama en cok sevdiklerim sevgi dolu olmasi cok anlayisli ve merhametli olmasi  :love9: :love9:  :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Mine'l Aşk

Anlayışlı olmasını  :love9:

Sabırlı olmasını  :love9:

Ağırbaşlı olmasını  :love9:

Romantik olmasını  :love9: .....

Kısacası ben aşkımı her haliyle çok seviyorum...
:nazar:   :nazar:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

aydinays

Eşimin herşeyi beni mutlu ediyor ki,

Anlayışı,
sevgisi,
evine düşkünlüğü,
sahiplenmesi,
neşesi,
çocukluğu,
tembelliği kimi zaman,
romantik olmayı beceremeyişi,
ben onu çok ama çok seviyorum.

İyiki onu tanımışım. :love9: :love9: :love9: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

seda87

tek kelimeyle :love9: :love9: :love9:ona hayranım :love9: :love9:ben ona resmen aşığıııım :love9: :love9: :love9: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))