23 Nisan , 2024, 16:49:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ZYNP aradaşımızın NİSA sı dünyaya geldi:)

Başlatan ƓĤ♡SƬ, 17 Eylül , 2010, 17:01:12

« önceki - sonraki »

gökkusağı

arkadaşlar zeynep ayın 15 inde saat 23.55 te nisayı dünyaya getirdi.doğum normal oldu şu an ikisininde sağlık durumu gayet iyi foruma giremediği için yazamadı bizde gelince müjdeyi kendisi versin die burdan yazmadık ama ilkay arkadaşımız dayanamamış galiba...hepinize çok slmları var teşekkür ediyor.
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

nisan rüzgar

dün kuzucukla konuştum bende....kadriş   ...çok iyiymiş .nisada iyiymiş  :hieyt:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

GÖZÜN AYDIN ZEYNEPÇİM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN

birgül87

geçmiş olsun arkadaşım rabbim analı babalı buyutsun saglık ile inşallah

Uploaded with ImageShack.us

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

gözünaydın zeynepcim rabbım saglıkla sıhhatle buyutmenı nasıp etsın daha nıce guzel gunlerınız olsun beraberce bir ömür mutlu olun  :nazar: :nazar: :amin: :amin:

ZyNp

KIZLAR HEPINIZE AYRI AYRI COK TŞK EDIYORUM ALLAH BEBEGI OLANLARA SAGLIK UZUN ÖMUR VERSIN OLMAYANADA RABBIM E YAKIN ZAMANDA BU HARIKA DUYGUYU YAŞAMAYI NASİP ETSIN INŞ BEN NORMAL DOGUM YAPTIM HERSEY YOLUNDA GITTI O AN HEMEN BEBGIMI GORMEK HARIKA BI DUYGUYDU ONU GORUR DORMEZ GERCEKTEN BUTUN ACILARIM AGLRILARIM DINDI ŞİMDİ 12 GUN OLDU HER ANIM ONUNLA GECIO ANNELIK GERCEKTEN MUKEMMEL BI DUYGU ALLAH HERKESE YAŞATSIN INŞ

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

zeynep bebeğinin fotolarını da beklıyoruz müsait zamanında :D :D

>>>Gök_ŞeN<<<

tebrikler zeynep sağlıkla büyütmeyi hep mutlu olmayı nasip etsin allah inşallahh :flowers:
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hayırlı evlat olsun zeynepcım  :amin: :amin:  :flowers: :flowers:
allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın  :amin: :amin:

ponçik

Darısı diğer hamişlerin başına  :hello2: hayırlı uğurlu olsun, Allah sağlıkla analı babalı büyütmek nasip etsin  :love9:

ZyNp

allah hepınızden razı olsun guzel dıleklerınız ıcın

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hayirli olsun cnm rabbim anali babali büyütsün ins. :nazar: :nazar:

saide_melek

allah anali babali buyutsun insallah hayirli evlat olsunnn  :amin: :amin: :amin:

SiRiNe

Gözun aydin olsun  Zeynep

Allah  anali babali buyutsun insaAllah

KONYALI