BEbişiniz olsa En çok kime benzemesini isterdiniz???

Başlatan FeHi, 15 Eylül , 2010, 15:10:09

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

benim oğluşumda bana benziyor
ben benzetemiyorum ama herkes öyle diyor
ayşegülün beyazı :muzz:

__nil__

eşimde bende yuvarlak yüzlü ve küçük burunluyuz.birtek gözlerimiz farklı benim kısık küçük gözlerim var eşimin daha irice :laughing7:
heralde doğunca oradan belli olucak kime benzediği..
ama bana kalırsa gözleri burnu bana,kaşları,dişleri babasına,boyu posu babasına,huyu suyu da bana benzesin  :toothy10: :toothy10: :toothy10: kendime azcık torpil geçtim sanırım :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende cok merak ediyom kime benzicek diye  :k06: :k06: :k06: esimlen ikimizin karisimi olsun güzel olsun kizimiz  :love7: :love7: :binkybaby:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Aralık , 2011, 18:46:58
bende cok merak ediyom kime benzicek diye  :k06: :k06: :k06: esimlen ikimizin karisimi olsun güzel olsun kizimiz  :love7: :love7: :binkybaby:

ben seni hala göremedim ki. bi ara resminde vardı ama ondannda belli olmuodu hiçç..

FeHi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 06 Aralık , 2011, 17:05:57
Ayşegüllllll seni görmedimmm

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: FeHi - 06 Aralık , 2011, 19:24:21
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 06 Aralık , 2011, 17:05:57
Ayşegüllllll seni görmedimmm
bende seni görmedim
hadi görüşelim :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 15 Eylül , 2010, 15:16:26
ben kizimin babasina cekmesini isterdim ama bana cekti  :D iyikide bana cekmis cok tatli  :laughing7:
ama bi oglum olursa ayni kocisime ceksin isterim sari sacli mavi gozlu bi behlulum olur  :laughing7:

valla huyu suyu bilmem ama kızın koç oğlunda terazi yani duan kabul oldu Aynur  :hieyt: :ehi:

iklima

uykusu babasına çeksin,her daim uyuyabilsin uyku sorunu olmasın benim gibi
güzelliği bana çeksin  :tongue3: kızsa benim gibi kibar narin erkekse kara kaş kara göz beyaz ten efendi bi oğlum olsun dayısı gibi uzun olsun,ama yaramaz olmasın annesini üzmesin akıllı uslu olsun oğluşum beniim
bizim tarafa benzesin istiyorum kızımın da halası olmıycak yine bana çeksin  :k06:
hep bana çeksin iri güzel gözlü ipek saçlı :love9: ay heycanlandım birden
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

melek100lü

HASRET!M S@N@

mavişim80

gözleri bana benzesin benim deniz mavisi gözlerim
kaşları kirpikleri boyu eşime benzesin
zekası da bana benzesin pratikliliğim coktur.ince eler sık dokurum
k.v gibi becerikli olsun.eli cok iidir.kardeşim gibi güzel olsun...fıstıkım benim
dayımız halamız amcamız yok..diyemiyorum bişey bir taneck teyzemiz var aman huyu benzemesin..hırcın olur bebemm

Nezo

Herkes Mütavazilikten Kırılmış  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Kaynanamgile Benzemesinde  ;D

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

serserim

ANNECİĞİNİN VE BABACIĞININ BÜTÜN GÜZEL HUYLARINI VE DIŞ GÜZELLİKELRİNİN HEPSİNİ ALMASINI İSTERİM  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: