28 Mart , 2024, 13:07:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEbişiniz olsa En çok kime benzemesini isterdiniz???

Başlatan FeHi, 15 Eylül , 2010, 15:10:09

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

anneme benzesın ısterdım hem ahlak hem guzellık olarak pamuk şekerım benım   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

AyNi

bende kızımın anneme benzemesini çoook isterim... annem sarışın uzun boylu, güzel bir kadınmış... ben nasiplenmedim, bari kızım nasiplensin  :crybaby2: :crybaby2:

huyu babasına çeksin, saçları bana  :k06:

pırıl

kızım olsaydı bana benzesin isterdim,sarışın mavi gözlü bir kızım olurdu..ama oğluşum olucak,babasına benzesin kumral ama gözlerini benden alabilir :k06:

ORNA

kızım olursa kayınvalideme benzesin yeşil gözlü beyaz tenli saçları bana benzesin :) huyu ne annesine ne babasına benzesin :) oğlum olursa dayısına babasına benzesin selvi boylum olur :) aslında sağlıklı olsunda nasıl olursa olsun ama insanoğlu nankördür yinede ister benzemesini :)

**YeŞiLzEytİN**

ilk kızım bana benzemedi
ikincisi bana benzesin istiyorum huyu suyu  yüzü aynı bennnn olsun ...
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

Shadowqueen

25 Aralık , 2010, 15:46:38 #35 Son düzenlenme: 25 Aralık , 2010, 15:49:02 Shadowqueen
Gözleri ve dudakları babasına kaşı burnu kulağı ten rengi ve saçları bana  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Ben aslan bana aslan bebeğimizde Allah'ın izni ile Aslan olacak muhtemelen huyları ikimize de çekecek zaten bende öyle olsun istiyorum. Bende ve babasında hangi güzel huylar varsa onları alsın kötüleri alırsa çekeceğimiz var  :ehi: :ehi:

nilüfer elif

Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

Aytii

Bana Hep Bana Bana Bana Hep Bana Hep Bana  :muzz:  :hello2:  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

AYNEN BENDE ÖLE HUYU SUYU EŞİME GÖRÜNTÜSÜ BANA  :k06: :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

nilüfer elif

Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

NİLİFERCİM VALLA BİLMİYORUMKİ AMA ÖLE İSTİYORUM BİLMEM  :dontknow: :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

tipi abime benzesin isterdim dayısına çeksinn,  huyları da babasına bana benzemesin bebişim  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Oglumu simdilik bana benzetiyorlar  ::)
Dudaklari burnu Mavis Gözlerini benden almis  ::)
bende hep isterdim zaten bana benzemesini
Ve dayialrina benzemesini.. Abilerimle ben cok benziyoruz zaten,
geçenlerdede dayisina benzettiler  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 28 Ocak , 2011, 11:57:19
goruntusu bana huyları eşime  :love9: :love9: :love9:
Allah allah bende öyle düşünüyorum niye acaba kızlar bizim huylar kötümü yoksa :ehi:

esma...

bı kızım var tıpkı ben

bı de oglum var oda aynı babası daha ne olsun :k06: