28 Mart , 2024, 23:16:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEbişiniz olsa En çok kime benzemesini isterdiniz???

Başlatan FeHi, 15 Eylül , 2010, 15:10:09

« önceki - sonraki »

FeHi

Kaşı bana Gözü babasına, Ten rengi bana boyu babasına, huyu bana, saygısı babasına, deli yürekliliğiğide dayısına :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ben kizimin babasina cekmesini isterdim ama bana cekti  :D iyikide bana cekmis cok tatli  :laughing7:
ama bi oglum olursa ayni kocisime ceksin isterim sari sacli mavi gozlu bi behlulum olur  :laughing7:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

fdm

ben hamıleyken hep bana benzemesı ısterdım sımdı 4,5aylık bır oglum var herkes bana benzetıyor buda benım hosuma gıdıyor tabı

Demet_dk

BENDE ERKEK OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE HEP BABASINA BENZESİN DEDİM
HEM BABAYA HEM DAYIYA BENZİYO VE ÇOK MUTLUYUM BU DURUMDAN

Balböceği

Kiz veya oglan farketmez babasinin kirpikleri boyu posu o sporcu fizigine sahip olsunlar saclari bana benzesin bakalim artik nereleri bize cekecek  :k06:

βαlκιz

eşime çok benzesinler diye çok dua ettim
hep eşime baktım hamileyken :ehi:

şimdi herkez eşime benzetiyo çocukları  :D

ama kızım olursa ilerde en küçük görümceme benzemesini istrim
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

esim hep sana ceksin ikiside guzel olsunlar dedi ama ben hep yok
adil olalim birisi sana birisi bana ceeker insaallah dedim
birisi babasi birisi annesine cekti kizlarimin :k06:
ilerde tekrar bir cocugum olursa kiz veya oglan kime ceker diye merak ediyorum ama babalarina ceksinler :love9:

derbeder

hahaha bu muhabbet simdiden bizde bile var. kaslari, saclari ve duaklari bana benzeyecekmis, gozleri ve burnu babasina :D hahaha sonrada diyorum Allahin gucune gitmesin, dunyanin en guzel yuz hatlarini bir araya getirmislerde cok cirkin birsey cikmis filan diye.

sabretme yetenegi
pozitif dusunceleri
babasina çeksin

guvenilirligi
becerisi
azmi
annesine çeksin..

simdilik aklima gelenler bunlar  :k06:

oglan dayiya kiz halasina derler. oglum olursa dayisina cekmesini cok isterim. hem tip hem huy acisindan. kiz olursada teyzesine ceksin : D
biliyorum cok bencilimmmm  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

**Gül**

Gecen gun annemle boyle bir muhabbetimiz oldu. Annem diyorki boyu posu da huyu suyu da babasina ceksin insallah diyor.
Sagol anne yaa beni ne kadar yucelttin anlatamam  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
Tamam damadini sev sevmesine de kizin kayniyor arada  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

FeHi

derbeder

Alıntı yapılan: **Gül** - 15 Eylül , 2010, 17:27:20
Gecen gun annemle boyle bir muhabbetimiz oldu. Annem diyorki boyu posu da huyu suyu da babasina ceksin insallah diyor.
Sagol anne yaa beni ne kadar yucelttin anlatamam  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
Tamam damadini sev sevmesine de kizin kayniyor arada  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
evet bu anneler benide deli edebiliyorlar bazen :D diyorum bende esim icin onunda anasi kayirsin sen neden onu kayiriyorsunki  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

**Gül**

Alıntı yapılan: angel81 - 15 Eylül , 2010, 17:30:59
Alıntı yapılan: **Gül** - 15 Eylül , 2010, 17:27:20
evet bu anneler benide deli edebiliyorlar bazen :D diyorum bende esim icin onunda anasi kayirsin sen neden onu kayiriyorsunki  :k06:
Annelik icguduleri fazla gelismis galiba bizimkilerin  :k06: . Damatlarina da annelik yapiyorlar Da Arada bizi unutuyorlar  :D :D :D
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

ツgöçmen_54 ツ

ben kız olsada erkek olsada eşime benzemesini isterdim..çünkü çokkkkkkkkk tatlı benim çimen gözlüm  :love9: :love9:

βαlκιz

beni kaynannam falan herkez aynıııııııı babaları aynııııı diyip duruyolar
sözde beni deli etcekler yaa  :toothy10: :toothy10: bende her defasında e babaları benzicek tabi diyorum manyaklar yaaa bana benzese nolcak sevmiceniz sankii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

AYSEGUL YEGENINN COK TATLIYMIS CANIM ALLAH BAGISLASIN  :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: