13 Mayıs , 2024, 06:28:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Öyle bir geçer zaman ki....

Başlatan AyNi, 15 Eylül , 2010, 09:08:48

« önceki - sonraki »

Aytii

Gece rüyamda Aliyi gördüm  :-ooo  :k06:

hüzünden_gelme

ay balıkçıya çok üzüldüm bu akşam ya...hiç elini kıpırdatmadı aliye ..hikayesi de çok acı gerçekten..ama farkettiniz mi bilmiyorum ya da ben mi öyle anladım.balıkçı dayak yedikten sonra kulübede cemileyle konuşurken birliktelik sinyallerini verdi sanki.cemile hemen kalktı sözlerinden sonra ...
berrine de sinir oluyom.inşallah ahmette umduğunu bulamayacak.annesi ne dertlerle uğraşıyo o kendi keyfinde.. :cussing:
meteye de bi  durgunluk geldi hayret.necatiyle pek bi uyumlu oldu bu aralar
osmanım ya aslanlarla oynarken nasılda neriman elinden aldı  kırılsa ne olacak saanki.görmemiş şey.. :caca:

aylinle olacakları çok merak ediyom bakalım haftaya neler izlicez

derbeder

bende bir cogunuz gibi berrine gicik oluorum  :violent1: gercekten anasi nelerle cebellesiyor o hala seyinin derdinde  :cildir:
aylin'i derseniz o da berrinden asagi kalmaz aslinda. babasi onu kabul etmedi, cok iyi oldu. daha oncede onlar ev elden gidyor diye dusunurken o bu sefaleti sizinle cekmiycem demisti (cunku sonerin ona evlenme teklif edecegini dusunuyordu)
simdi gene aynisi yapti yuz ustu birakma planlari yapti. kendini dusundu ve gitti ama gittigi yerde kabul gormedi. "ciktigin kapiyi hizli carpla, cunku geri donmek isteyebilirsin" demis atalar  ;) ama bu kiz akillanmaz bence.

ali'nin suratini dahi gormek istemiyorum o kadar sinir bozucu bir durum yaneh. kendi her halti yedi kadinin calistigini istemiyor ve her yerde yolunu kesiyor. pislik lanet herif. zalimin önde gideni, sinir oluyorum ona  :cildir: :cildir:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

ben bu hafta duzgun bakamadim  :-\

haftaya bakarim

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ya şu berrin daha önceden kayıp prenses dizisindede oynamış sabah gürdüm  :k06:

gülüşü çok güzel ama yüzü hep pütür pütür

Balböceği

Berrini ilk gazi dizisinde gordum sonra

ped reklamlarinda, kayip prenseste ve sonra bu dizi de,  sanrim 23 yasinda

:suclu: biraz cirkinlesmis o dizilere bakarsan

hüzünden_gelme

derbeder

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin 'Caroline'i Alman oyuncu Wilma Elles mucit çıktı

Çorbayı kendi kendine karıştıran 'Çorba Jakuzisi' adını verdiği tencere icat etti ve patentini almak için Almanya'da başvuru yaptı.

10 DAKİKA KARIŞTIRACAK
'Kötü kadın Carolin'den Prof. Zihni Sinir'i kıskandıracak proje! Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Ali Kaptan'ın ailesini karıştıran Caroline rolüyle Türkiye'de yıldız olan Alman oyuncu Wilma Elles, çorbayı kıvama gelmesi için kaynayıncaya kadar yaklaşık 10 dakika kendi kendine karıştıran tencere icat etti. İcadına 'Çorba Jakuzisi' adını veren Elles, patentini almak için de Almanya'da yetkili makamlara müracaat etti.

KOLU YORULMAYACAK
Sürekli setlerde olduğu için mutfakta çok fazla vakit geçirememekten yakınan Wilma El!es, 'Çorba Jakuzisi'nin icadını şöyle anlattı: "Devamlı metin ve senaryo okumam gerekiyor, bu yüzden çorba karıştırmaya bile vaktim olmuyor. Bu dertten kurtulmak için de böyle bir tencere düşündüm. Artık kimse çorba karıştırarak vakit harcamayacak ve kimsenin ko!u yorulmayacak.

Milliyet.

;D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ALLAH RAZI OLSUN BI O YOKTU MUTFAGIMDA  :ehi: :ehi: :ehi: SAYESINDE ODA OLACAK  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Harikaymis  :muzz:

aynur sende su memisleri sallayip durma kiz  :toothy10: :toothy10:

FeHi

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ƒučhšïα - 08 Şubat , 2011, 20:56:21
Harikaymis  :muzz:

aynur sende su memisleri sallayip durma kiz  :toothy10: :toothy10:

COK HOSUMA GIDIYO KIZ NAPIM  :muzz: :muzz: :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

FeHi

Şuan diziyi izliyorum Reklam verdi :laughing7:

βαlκιz

aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: