Öyle bir geçer zaman ki....

Başlatan AyNi, 15 Eylül , 2010, 09:08:48

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

hüzünden_gelme

ölmeyeceği kesin ama acaba sakat falan kalırmı :(:( olmasın nolur ya da uzun süre yoğun bakımda kalır falan

) SaMiRa (

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 19 Ocak , 2011, 00:20:08
dizi orda bitti mi?

en son osman denıze düştü sonrasını bende izlemedım zaten daha doğrusu izleyemedım :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

Alıntı yapılan: `»HicЯet GeLini«´ - 19 Ocak , 2011, 00:30:43
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 19 Ocak , 2011, 00:20:08
dizi orda bitti mi?

en son osman denıze düştü sonrasını bende izlemedım zaten daha doğrusu izleyemedım :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
dizi orda bitti zaten

Balböceği

Alt tarafi bi dizi ama berrine cok kizdim biriyle yatip kalmak cokmu kolay  :cildir: :cildir:

Bide utanmadan annesinin yuzune nasil bakiyor ya lastigi patlatinca hosunami gitti  :caca:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: CatWoman - 19 Ocak , 2011, 00:35:02
Alt tarafi bi dizi ama berrine cok kizdim biriyle yatip kalmak cokmu kolay  :cildir: :cildir:

Bide utanmadan annesinin yuzune nasil bakiyor ya lastigi patlatinca hosunami gitti  :caca:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

cigdems

Ağla ağla bittim
osmancık mahfediyor beni  :-\
Ama ölmez osman ya haftaya ne olucak merak ediyorum  ;)

βαlκιz

lastigi patlatinca :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: belki esnektir patlamamıştır :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

FeHi

Balkız bayıldım duygu dolu bi resim :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

cigdems

osman'ın konuşmalarına bayılıyorum
dün diyor ya ;

Sen çok korkçuntusun
beni hep korkcutuyosun diyyo
maşallah ya  :)

FeHi

Osman dün bitirdi beni ya hele o ağlaması var ya içimden bişi koptu sanki :y25:

мiŁenα.

Sabah sabah koptum ya lastiği patlatınca mı :ehi:

:love9: :love7: :love9:

hüzünden_gelme

birde berrının pişkın pişkın sırıtması yokmu ahmettee deli oldumm :caca:

ahh ahmette boşanamıyacagını sölese kapak olucak ama berııne o zaman anlar belkı