Öyle bir geçer zaman ki....

Başlatan AyNi, 15 Eylül , 2010, 09:08:48

« önceki - sonraki »

Balböceği

Zaten fusun hazirliklari baslarken kesinlikle herkes ali dugunu basacak dedi  :ehi: :ehi: :ehi:

dugun baslarken amannnnnnnnn dedim simdi ali gelecek dusugunu basacak kursunlari yagdiracak  :ehi: :ehi: :ehi:

begenmedim bilindik seyleri yaptilar insan sade bi nikah kiyar kimseninde haberi olmazdi  :cildir:

elif35

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Haziran , 2011, 13:54:27
Zaten fusun hazirliklari baslarken kesinlikle herkes ali dugunu basacak dedi  :ehi: :ehi: :ehi:

dugun baslarken amannnnnnnnn dedim simdi ali gelecek dusugunu basacak kursunlari yagdiracak  :ehi: :ehi: :ehi:

begenmedim bilindik seyleri yaptilar insan sade bi nikah kiyar kimseninde haberi olmazdi  :cildir:

yani bencede saçma olmuş ali gibi bir manyak olduğunu biliyorlar bir de davullu zurnalı düğün yapıyorlar salaklar gidin gizli nikah kıyın al cemileyi git eve  :suclu: ali de vursun poposunu yerlere  :k06: :k06:
ama tabi böyle olsa dizi olmazki bizden de senarist olmaz yaptığımız dizi 3 bölümde biter  :k06:

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hmm.. dogru diyorsunn  :ehi: :ehi: :ehi:  diziyi cokerttik biz.

inci hocanin olmesine cok uzuldum..  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

elif35

ahh ahh annemlerdeydik 9-10 kişi vardık utandım ağlamaya evde olsam zarıl zarıl ağlardım  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

son bolumde Aliyi bogasim geldi  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
ah inci hoca yazik oldu  :y25: :y25:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

bende diziyi izlemiyorum ama Inciye bende üzüldüm  :-\

derbeder

Alıntı

Türkiye'nin en çok izlenen dizisi muhteşem bir sezon finaliyle ara verdi. Dizinin kaderini belirleyen adam Ali Kaptan sezon finaline de damga vurdu, hem Balıkçı'yı vurdu, hem de annesi tarafından vuruldu.
Herkesin gelecek sezonu konuşmaya başladığı şu günlerde Habershow dizinin geleceğiyle ilgili müthiş bir bilgiye ulaştı. Güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre Ali Kaptan karakterine can veren  Erkan Petekkaya, yeni sezon öncesi diziden ayrılabilir.
REYTİNG FAZLA ÜCRET AZ
Erkan Petekkaya'nın yapımcı şirket olan D Prodüksiyon'dan (Kanal D İç Yapımların sahibi olduğu şirket) ücretinin arttırılmasını istediği öne sürülüyor. "Öyle Bir Geçer Zaman ki"nin lokomotifi konumundaki Erkan Petekkaya'nın, "Reytingler ortada... Ben olmazsam dizi de olmaz" diyerek ücretine yüklü bir zam yapılmasını istediği iddia ediliyor.
Petekkaya'nın talep ettiği astronomik ücreti şimdilik ödemeye yanaşmayan yapımcı şirket, yoluna Erkan Petekkaya yani Ali Kaptan olmadan devam edebilir.
"ALİ KAPTAN" ÖLDÜRÜLECEK
Erkan Petekkaya'nın ayrılmasının kesinleşmesi durumunda top senaristlerde olacak. Düğün sahnesinde vurulan Ali Kaptan öldürülecek.
Ancak henüz pazarlık sona ermiş değil...  "Ali Kaptan" olmadan dizinin izlenmeyeceğini düşünen yapımcı şirket, Erkan Petekkaya'yı iknaya uğraşıyor.
Bakalım "Ali Kaptan" diziden ayrılacak mı?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

βαlκιz

ali kaptan ölmiycekmiş
balıkçı ölücekmiş
bütün mirası cemileye bırakcakmış zengin olucak cemile

hasefe hanımda akıl hastanesine yatıcakmış  :laughing7:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: βαlκιz - 26 Temmuz , 2011, 21:11:11
ali kaptan ölmiycekmiş
balıkçı ölücekmiş

arti aylin sonerden hamile kalacak  :k06:

Balböceği

Bu diziler ne zaman basliyacak yaff  :cildir:

aydinays

Canım ramazan bayramından sonr abence başlarlar.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Temmuz , 2011, 23:30:21
ali kaptan ölmiycekmiş
balıkçı ölücekmiş

ailede yumurtlama olayi super  :ehi: :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 29 Temmuz , 2011, 13:07:14
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Temmuz , 2011, 23:30:21
ali kaptan ölmiycekmiş
balıkçı ölücekmiş

ailede yumurtlama olayi super  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği