27 Nisan , 2024, 11:46:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Öyle bir geçer zaman ki....

Başlatan AyNi, 15 Eylül , 2010, 09:08:48

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ne olacak ne yapacaklar merak ediyorum

adam ne güzel tokatladı iplikle iğneyi  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

osmanım kıyamam ben ona  :-\

Balböceği

Cok guzel bolumdu cok begendim

Cemilenin bosanmasina sevimdi  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

derbeder

bende sevindim. nihayet kurtuldu o salak heriften. yakinda caroline cadisinin ne cekilmez bisey oldugunu anlar Ali, ins. o zaman gec olacak.
ay ne bicim konusuyor caroline cadisi yaaa  :violent1: Aaaaaliii ben seni çok seviyorrrrrr  :violent1: grrr
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: angel81 - 02 Kasım , 2010, 23:44:40
bende sevindim. nihayet kurtuldu o salak heriften. yakinda caroline cadisinin ne cekilmez bisey oldugunu anlar Ali, ins. o zaman gec olacak.
ay ne bicim konusuyor caroline cadisi yaaa  :violent1: Aaaaaliii ben seni çok seviyorrrrrr  :violent1: grrr
:ehi: :ehi:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Zehraaaaa Ben Seniii seviyorrr  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

derbeder

Alıntı yapılan: ღÖmRüMღ - 02 Kasım , 2010, 23:47:47

ben sana kizmiyoorrrr Eeeeedaaa, ben carolineee kiziyorrrr  :toothy10:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

AyNi

ayyy akşam gerim gerim gerildim yine yaaaa :icon_scratch: tam mahkemeden sonra, oh normale dönüyor dizi, herkes mutlu olacak dediiiiim... bu sefer cemile erken çıktı  :ehi:

bide eşim diziden önce beni tehdit etti zaten, ağlarsan bidaha sana baktırmam bu diziyi diye  :ehi: (tabi kendimi tutamadım, çaktırmadan ağladım)  :ehi: :ehi:

bizim bebiş bu dizi yüzünden ya ağlak, yada mete gibi piskopat bir bebek olacak yaaav  :toothy10:

zelis

eminim osman gibi cok tatli ve akilli bir bebek olur canim...sen kotulere bakma iyilere bak  :laughing7:

ay bende deli oldum cu gavur garisina  :violent1: :cussing: :cussing: :cussing: tipsiz... Ali Cemile yi mumlan arayacak..oh iyide olacak....
gelecek haftayi iple cekiyorum ,,,,,,,

ben seviyor bu diziyi...... :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: angel81 - 03 Kasım , 2010, 00:36:31
Alıntı yapılan: ღÖmRüMღ - 02 Kasım , 2010, 23:47:47

ben sana kizmiyoorrrr Eeeeedaaa, ben carolineee kiziyorrrr  :toothy10:
heee bennnn biliyorrrr  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Carolini ilk kez goruyorum sanirsam tv de bu kadin kimki Ne sinir yelloz  :violent1: :violent1: :violent1:
Babanneme cok uzuldum babanneligin hakkini fazlasiyla veriyor
cemile dayaktan sonra akillandi sanirsam ..
meteye laf yok  :k06:

FeHi

Karoline deli oluyorum ne vıttırik bişi her fırsatta adamla aşna fişne yapıo yangın Karoline :caca: :caca: :caca:

Balböceği

Alıntı yapılan: FeHi - 03 Kasım , 2010, 15:42:08
Karoline deli oluyorum ne vıttırik bişi her fırsatta adamla aşna fişne yapıo yangın Karoline :caca: :caca: :caca:

yaniyor iste iyyy hareketleri benide deli ediyor hele

masadan kaltiya ali o catalla yaptigi gosteri hala aklimda  :toothy10: :toothy10:

FeHi

Alıntı yapılan: ღÖmRüMღ - 03 Kasım , 2010, 15:44:23

masadan kaltiya ali o catalla yaptigi gosteri hala aklimda  :toothy10: :toothy10:

Valla ya ne tiksinç bişiydi Sanki adamın aşna fişne için peşinde aklını bozmuş ben böle bişi görmedim ya  kadını gördüğüm zaman saçlarım dik dik oluo Yanık Karoooo...

Balböceği

Alıntı yapılan: FeHi - 03 Kasım , 2010, 15:51:19
Alıntı yapılan: ღÖmRüMღ - 03 Kasım , 2010, 15:44:23

Valla ya ne tiksinç bişiydi Sanki adamın aşna fişne için peşinde aklını bozmuş ben böle bişi görmedim ya  kadını gördüğüm zaman saçlarım dik dik oluo Yanık Karoooo...
Caroline ve butun carolin gibi insanlara olummm

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

az önce yeni fragmanını gördüm ayyyyyy karolin yüzünden ali cemileyi evdende atıcak galiba  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:

AککORTįє

04 Kasım , 2010, 23:40:10 #193 Son düzenlenme: 04 Kasım , 2010, 23:42:52 iLkNu®
Allah ım çıldırıyorum bu diziyi izlerken ya  :BangHead:

atacak tabi evden sokakta kalacak onlarda

adam kadını eve getirdi daha ne yapsın daha büyük kepazelik var mı

onu yapan adamın karısını da evden kovması çok abes değil

adam çocuklarını sokağa attı ya var mı daha ötesi

Balböceği

Nasilsa zirliyarak gidilirmis onu gosterdi caroline hanim
:ehi: :ehi: :ehi: Ne seytan kadin ya  :cildir: :cildir: