28 Mart , 2024, 13:18:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Öyle bir geçer zaman ki....

Başlatan AyNi, 15 Eylül , 2010, 09:08:48

« önceki - sonraki »

AŞKIMCIM SCS

мiŁenα.

hafta sonları veriyorlar :icon_thumright:

ah çok fena oluyorum ya izlerken içime oturuyor :y25:

:love9: :love7: :love9:

derbeder

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 13 Ekim , 2010, 17:29:03
kadınında bir gururu var napsın
boşanma teklifini kabul eder ilerde belki inş.
osman maşallah 5 buçuk yasında ama maşallah nasıl becerikli  :nazar: :nazar:
ben şeyi anlamadım o kadını niye dövdüler cezaevinde gece tokatladı kadın orayı anlamadım işim vardı 

hapsaneden diger kadin ona arka cikti diye. napsinlar ona birsey diyemediler acisini genede zavallidan cikardilar.
izlerken diyorum..hapsaneler harbiden boyle mi acaba diye  :icon_scratch: yaneh sacma sapan suclar isleyip yatanlara amenna, ama boyle magdur olanlara yazik yaa  :y25:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

hmm anladım
ahah hapishanede ne olaylar oluyomuş
abim cezaevinde  :crybaby2:
yatak parası alıyolarmış yatagın oldugu yerin parasını alıyolarmış neler nler
:crybaby2: :crybaby2: çok pis yerler var allah kimseyi düşürmesin çok zor  :crybaby2: :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Allah kurtarsin Balkiz  :sad1:
yaa ne bilimb i kontrol bisey olmasi gerekir bence. yoksa herkes birbirini yer yaaa  :icon_scratch:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

ah ah ne kontrolü
abim denizlideydi cezaevinde gardiyanlar zorla mahkumları astırıyolarmış
bunalıma sokuyolarmış gazetelerede çıkmış o haber
abimde dilekçe vermiş başka cezaevine gitmek için
şimdi trabzonda
bura iyiydi bu seferde abim hastaydı başka koğuş istemiş sigara içiyolar burda ben hastayım demiş
bu seferde tek kişik fare olan pis biyere koymuşlar
hemen bütün aile dilekce yazdık cezaevini şikayet ettik
hemen aldılar özel  bölüme
ses çıkartmazlarsa çok pis davranıyolar oralardaa  :caca: :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

"Öyle Bir Geçer Ki Zaman Ki"de önümüzdeki hafta yine sürpriz gelişmeler yaşanacak. Carolin için doktordan taburcu kararı çıkıcak. Carolin, Ali'nin evine yerleşmek isteyecek. Acaba Ali bunu kabul edecek mi? Ali kabul ederse buna çocukların tepkisi ne olacak?

Diğer yandan Berrin avukatın ofisindeki patlamadan sağ kurtulacak. Fakat olay... babasının kulağına gidecek. Bunda Hakan'ın da parmağı olacak. Ahmet'le Ali arasında büyük tartışma yaşanacak.

Cemile'nin hapisteki günleri tam bir işkenceye dönecek. Koğuştaki azılı mahkumlardan dayak yiyen Cemile acaba hapis hayatına alışabilecek mi? Cemile boşanma kararını tekrar düşünecek mi? Berrin - Ahmet ilişkisi Ali'nin tepkisinden sonra nasıl bir seyir alacak. Tüm merak edilenler bu bölümde yanıt bulacak

esra18

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 14 Ekim , 2010, 19:31:49
"Öyle Bir Geçer Ki Zaman Ki"de önümüzdeki hafta yine sürpriz gelişmeler yaşanacak. Carolin için doktordan taburcu kararı çıkıcak. Carolin, Ali'nin evine yerleşmek isteyecek. Acaba Ali bunu kabul edecek mi? Ali kabul ederse buna çocukların tepkisi ne olacak?

Diğer yandan Berrin avukatın ofisindeki patlamadan sağ kurtulacak. Fakat olay... babasının kulağına gidecek. Bunda Hakan'ın da parmağı olacak. Ahmet'le Ali arasında büyük tartışma yaşanacak.

Cemile'nin hapisteki günleri tam bir işkenceye dönecek. Koğuştaki azılı mahkumlardan dayak yiyen Cemile acaba hapis hayatına alışabilecek mi? Cemile boşanma kararını tekrar düşünecek mi? Berrin - Ahmet ilişkisi Ali'nin tepkisinden sonra nasıl bir seyir alacak. Tüm merak edilenler bu bölümde yanıt bulacak
kiz masallaaah bende takip ediorum diorum :ehi: ne takip bu bole

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

βαlκιz

ayy izledik kocamla
yine ağladım ya o çocuk babasına dikleniyo yaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

Benimde icim gitti osman bir yandan annesinin dayak yemesi

beni kotu etkiledi seytan dedi gebert sunlari  :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

fıstık

çok ağlamaklı bi dizi anlaşılan o yüzden seyretmiyorum sevmiyorum böyle şeyleri

hüzünden_gelme

korkuyorum osmanınım başına bişey gelecek
vallahi nazar değecek çocuğuma ya
ulen osmanımı ağlatanın dünyasını ağlatayım ben içimi söküyor velet :'(

βαlκιz

ah ah sonra nolcak acaba osman olayları anlatıyo ya demek bişey olmuyo onaa
:y25: