Öyle bir geçer zaman ki....

Başlatan AyNi, 15 Eylül , 2010, 09:08:48

« önceki - sonraki »

AyNi

dün kanal d de yeni dizi başladı arkadaşlar izledinizmi??

ben çooook beğendim.. normalde dizi takip etmem ama bu diziyi takip etcem... oyuncuları çok iyi, detaylar çok güzel, ve bir çok değişik konular var...

akşam akşam hüngür hüngür ağlattı beni yaa  :k06:

FeHi

İzledim benimde ilgimi çekti, dizi bittikten sonra tekrarını verdiler yine izledim  :laughing7: :laughing7:

Demet_dk

BENDE İZLEYECEKTİM KAÇIRDIM MAÇ VARDIYA DÜN  :-\
NEYSE TEKRARINI VERİRLER NASIL OLSA

Balböceği

Erken petekkayanin filmimi adini cok aradim ama filmin ismini bilmeden baktim iste sevdigim oyuncular oynuyor bakarim ben

ırmak184

Alıntı yapılan: Demet_dk - 15 Eylül , 2010, 15:02:51
demetcim hergün tekrarını veriyorlar merak etme izlersin  :D sürekli aynı seyleri izletmekten bıktırıyorlar valla..showda var lale devri sabah akşam aynı dizi,birde atvde var bitmeyen sarkı hergün aynı dizi aynı bölüm  :igrenc: bitirdi beni valla görünce bile sinir oluyorum bir tv keyfimiz var yani..

βαlκιz

hmm dün açıktı tv o vardı kanalda ama bakmadım pek anlamadım dikkatli izlemedim yani artık fatmagülü izlerim bide bitmeyen şarkı  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

bende biraz once netten izledim ilk bolumunu. erkan'i zaten begenirim. bu rolde guzel gitmis, ama ne yazikki favorim olabilecek bir rolde degil   :violent1:
kisilerin yasadiklarindan ziyade siyasetide ele almislar. bir kac bolum sonra hatirla sevgili gibi birsey olacak bence.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Demet_dk

Alıntı yapılan: ırmak184 - 18 Eylül , 2010, 00:03:26
Alıntı yapılan: Demet_dk - 15 Eylül , 2010, 15:02:51
demetcim hergün tekrarını veriyorlar merak etme izlersin  :D sürekli aynı seyleri izletmekten bıktırıyorlar valla..showda var lale devri sabah akşam aynı dizi,birde atvde var bitmeyen sarkı hergün aynı dizi aynı bölüm  :igrenc: bitirdi beni valla görünce bile sinir oluyorum bir tv keyfimiz var yani..

HAKLISIN IRMAKCIM

AYNI DİZİYİ 4-5 DEFA GÖSTERİYOLAR DİZİDEN SOĞUTUYOLAR İNSANI

мiŁenα.

bu diziyi tuttum kaliteli bir yapıma benziyor seks içerikli değil en azından..
:icon_thumright:
[/b]

:love9: :love7: :love9:

elif35

benim aklıma hemen çemberimde gül oya dizisi geldi o da o dönemleri anlatıyordu bu dizi 1960lı yılları anlatıyor o dizide 1980 li yılları anlatıyordu ağlayarak izlerdim ben çemberimde gül oyayı bu diziyede bayıldım nedense o dönemleri anlatan dizi ve filmler hep ilgilimi çekiyor ben de çok beğendim öyle bir geçer zaman ki dizisini bende izlerim özellikle küçük çocuk varya osman ne tatlı o öyle yaaa  :love9:

Balböceği

Evt cok guzel bir dizi tam benim sevdigim oyunlar oynuyor

bolumler hairka

βαlκιz

bende izlememiştim demin izledim güzel dizii  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

izledim hos dizi  :hello2: osmana bayildim cok tatli ya nerden bulmuslar onu  :binkybaby:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Demet_dk