28 Nisan , 2024, 10:37:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tacize uğradınız mı ?

Başlatan βαlκιz, 15 Eylül , 2010, 01:22:30

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ հმzεlἶო ❤

bebeklerinizi bile tanidik tanimadik kimseye emanet etmemenizi oneririm
ne kadari dogru emin deilim zaten ayrintilarada girmiycem oprah show bilen varsa bilir orada bazi seyler anlattilar
kanim dondu, izledigimede pisman oldum zaten sapik otesi seyler anlatildi
sirf bu yuzden zarar gormus bebekleri tedavi merkezi kurmuslar
allahim yavrularimizi korusun insallah, karsilarina boyle insanlar cikarmasin  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

__nil__

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო❤ - 26 Ocak , 2011, 12:33:13
bebeklerinizi bile tanidik tanimadik kimseye emanet etmemenizi oneririm
ne kadari dogru emin deilim zaten ayrintilarada girmiycem oprah show bilen varsa bilir orada bazi seyler anlattilar
kanim dondu, izledigimede pisman oldum zaten sapik otesi seyler anlatildi
sirf bu yuzden zarar gormus bebekleri tedavi merkezi kurmuslar
allahim yavrularimizi korusun insallah, karsilarina boyle insanlar cikarmasin  :amin:

çokhaklısın cnm bazen öyle şeyler duyuyoruz ki insanın komşusu hatta bazen akrabası vs.bile bu kötülüğü yapabiliyor.allah korusun ama çocuğu tek başına komşuya göndermeye bile korkar olmak zorundayız artık zaman çok kötü

hüzünden_gelme

Bursada ugrandım tacize trene binicektik teyzemle karta para yukluyorduk o esnada totoşumda birşey hissettim  ::) adam resmen elledi hızlıca ordan uzaklastı arkasından ne sövdum ama güvenlıkcılere söleyeyım dedim sonrada utandım demeye rabbim bölelerını ıslah etsınn  :cussing: :cussing:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: DİLVİN - 26 Ocak , 2011, 13:17:07
evet kızlar bende sıze şöle bi olay anlatayım

çok kucuktum hayal meyal hatırlıyorum ( 3-4 yaşlarındaydım sanırım )

bızım evımız bahçeliydı aynı evde bızım evsahıbımızde otururdu onlar üstt evde bız alt evde

benım 3 tekerleklı bısıkletim vardı ben ona bınmışım evsahınınde kocası güya sözde bana yardımcı oluyor

yanı o an sanırım tepki vermemişim

takii adamı yıllar sonraa görünce aklıma gelen ilk şey o adamıın bana elle taciz etmesiydı ben öle hatırlıyorum

anneme anlattım konuyu annemde şaşırdı

yanılıyor olmayasın sen o zaman çokk küçüktün nasıl öle bişiyi hatırlarsın felan dedı

ama o adamı görünce ben öle bi hisse neden kapılayım kı  :dontknow: :dontknow:

oyüzden  çocuklarınızı bılmediğiniz ınsanlara asla bırakmayın derım

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

evet tanıdığınada bırakmayacaksın kimseye güvenmiceksin.

:love9: :love7: :love9:

elfo

öbür tarafta en çok istediğim şeylerden birisi şu tacizcileri-tecavüzcüleri azap çekerken izlemek. hani kimse azap çeksin istemem ama bu herfilere hakkım kesinlikle helal değil. İstanbul okudum yani 4 yılım yoğun otobüslerde geçti hatırlamıyorum bile kaç defa tacize uğradım Allah belalarını versin yüzlerine tüküresim var hatta kusasım var  :igrenc:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

beynâ

sözlü tacize uğradım geçen senelerde...

plakasını aldım polise verdim hemen bulup getirdiler,geceyi orda geçirdi 8) ben şikayetçi de olunca 1500 tl para cezası yedi.. canıma da değsin ohh.. :occasion14: :occasion14: :occasion14:

iyi ki yapmışım.. 8) 8) 8)

melek100lü

Ben 2005 yılında tacize uğradım  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

hala etkisindeyim olayın ama malasef benimki çok üzücüydü  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ben eski eşimle tartıştım ve intiharra kalkışmıştım pisikolejim bozuktu odönemler :cildir: :cildir: :cildir:

neyse zehirlenme sonucu beni hastaneye götürdüler tuzlu su içirmeye çalıştılar onları hatırlıyorum

sonra bilincim gitmiş yoğum bakıma kaldırmışlar beni :dontknow:

burnumda hortum kolumda serum göğsümde solunum cihazı altımda sonda

ellerim yatağın kenerlarından bağlanmış :icon_scratch:

kendime geldiğimde bişey yapmıyım diyeheralde :dontknow:

neyse 2 gibi gitmişiz 10 kendime geldim hatırlıyorum :y25:

kameradan dışardakilere gösteriyorlarmış

hayalmeyal dede kameraya el salla dediler bende gözümü açtım ozaman :icon_pale:

ümüdi kesmişler benden herkes hasta bakıcılar başıma toplandı

işin garibi kadınlara erkek bakıcılar ilgileniyor  :caca: :caca: :caca:

neyse üstümde pikegibi bişey var adam geldi su içcenmi dedi  :dontknow:

halbuki verilmemesi lazımmış sadece ıslak bezle dudaklar silincekmiş :icon_scratch:

bana su içirdi adam yan tarafımdada ameliyatlı bir kadın yatıyor ona vermiyorlar

sabaha kadar suverdi ellerim bağlı konuşamıyorum bilincim açık

elimin üstüne aletlerini getirip koyuyor sonra su içiriyor adam bana  :violent1: :violent1:

konuşamıyorum altta sonda habire kasılarıma bastırıyor inrarımı çıkarmam lazımmış :cussing: :cussing:

kaymışsın diye göğüslerimden dutup çekiyor yukarıya  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

sabaha gücümü topladım ellerimi yumruk yaptım elime koymasın diye

sabahta konuşa bildim çıkmak istiyorum diye ağlama krizine girdim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

anlatamadım kimseye ama adamın adını falan öğrendim ama yoğun bakım olduğu için

ispatlıyamazdım çok üzücü bir olaydı hayatımda yaşadığım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

iklima

9 yasindaykendi galiba bir "esmer vatandas" çocuğu göğüsume ellemişti.
Donup kalmıştim hiç birşey söyleyemeden yapamadan hiç unutman.
Ama baya yer etmiş olmalı ki bilinç altimda uzun süre rüyalarimda kapının onunden
Bu esmer vatandaslarin beni kacirdigini gördum hep.p
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°•.ℓανιηуα.•°

melekk  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

okurken tüylerim diken diken oldu,inanamıyorum  :-ooo :igrenc: :igrenc:

iklima

Melekcim çok kötü şeyler yaşamissin gerçekten.
Keşke peşini bırakmayip bişeyler yapsaydin o anki ruh haliyle tabi mümkün değilde
Cezasız kalmasaydi pislikler.ne büyük cesaret nasıl yapmışlar hala aklım almıyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

melek100lü

çok kötüydü inşallah cezasını bulmuştur şerefsiz adam  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

nazlıyarim

melekcim allahım o pisliğin ellerini taş etsin inşallah  :amin: ah ah bende 14 yaşımda falandım çarşıya çıkmıştım yolda durmuş karşıdan karşıya geçicektim yanımda da yiğenim vardı oda 6 yaşında falandı kocaman bir otobüs durdu yanımda kapılar açıldı şoför pisliği beni sözle taciz etmeye başladı gerizekalı pislik ömrümde duymadığım şeyleri söyledi bana  :-ooo  :-ooo  :-ooo  trafiği tıkadı kornalar dat dat düt düt neyse bu bastı gitti benim gözler doldu  :y25: öyle bi yürüyorumki uçuyom sanki sonra bir farkettim yanımda bitti pislik sözlü tacizine devam ediyor o sırada okuduğum lisenin karşısında bir kafe vardı kendimi oraya attım ve bağırarak beni şu adam taciz ediyor ve dakikalardır peşimde dedim bütün millet döküldü dışarı ama nafile kaçmıştı pislik ogün ne ağladım.bir daha yalnız çıkamadım evden...bide ben küçükken bi öğretmenimiz vardı adam her fırsatta beni severdi (sarılırdı omuzlarımı okşardı yüzümü boynumu ellerdi) yani bana öyle gelirdi takii büyüyüp aklım tacizin ne olduğunu öğreninceye kadar.ay pislik herif  :caca:
BENİM HALA UMUDUM VAR...