Hakkınızı helal etmedikleriniz

Başlatan hüzünden_gelme, 14 Eylül , 2010, 22:06:03

« önceki - sonraki »

aybenim

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 04 Ocak , 2011, 20:33:41
iNSANLAR HAKKIMI YEDILER

IYI NIYETIMI KÖTUYE KULLANDILAR

GUVENDIGIM DOSTLARIM KUYUMU KAZDILAR...

HAKKIMI HELAL ETMEDIM ETMIYORUMDA,

SU AN YAPMIS OLDUKLARININ CEZALARINI DUNYADA CEKIYORLAR

AHIRETTEDE YUZ YUZE GELECEGIZ !

sana sonuna kadar katılıyorum canım. aynı şeyleri bende düşünüyorum. ben hakkımı helal etmiyorum demiyorum ama öbür dünyada iki elim yakalarında olacak.....

hüzünden_gelme

hiçbir hakkım helal olmasın sevgımı aşkımı hiçbir zaman helal etmıyorum sana :y25: :y25: :y25: :y25:

Lă_Tăhzen!

bende nişanlıyken bileziklerimi çalan o hırsıza hakkımı helal etmıyorum bızı cok zor duruma dusurdu  herkimse ahırette 2 elim yakasında olacak  :cussing: :violent1:

< ESLAL >

zaman zaman kayınvaldem için  bunu dediğim oldu ve o konularda hala aynı  fikirdeyim  ::)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

GERCEK YUZUNU GOSTERMEYIP HERKESE IYI YONLERINI TANITAN O KIŞIYE ÇOK  HAKKIM OLDU SANA HAKKIM HARAM OLSUN OBUR DUNYADA HESAPLAŞACAZ

güneşş

nişanlıyken ayırmak için elinden geleni yapan burnumdan getiren ex eltime ne duam var ne bedduamm...Rabbime havale ettim.. iyikide öyle yapmışım  ne yuvası kaldı ne düzeni defolup gitti hayatımızdan .... :violent1: :caca: :violent1: :cussing:

çağınım

bana iftira atan namusuma şerefime laf söyleyen o kadına hiç bi şekilde hakkım helal değildir kendiside helalilik için kapıma gelmişti evlenmeme 3 hafta kala ama helal etmedik hakkımızı ne annem ne ben rabbim sorsun hesabını kul hakkıyla allahın karşısına çıkınca alır karşılığını  :amin: zaten rabbim şimdiden bile gösteriyo yuvasındaki sorunları yeter

asum

kaynanama kayın pederime ve en en çokta kocama hakkımı helal etmiyorum rabbim bildiği gibi yapsın ben bişey demiyom

hüzünden_gelme

Benden beddua almayı başardı...

Sırf beni o raddeye getirdiği için, sırf yüreğimdeki o güzelliği silip aldığı için; hiçbir konuda hakkımı helal etmeyeceğim...

bu dünyada da ötekinde de nefesim enselerinde olsun inşallah... :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 09 Mart , 2011, 16:44:47

Sırf beni o raddeye getirdiği için, sırf yüreğimdeki o güzelliği silip aldığı için; hiçbir konuda hakkımı helal etmeyeceğim...

zaten hala aramayıp özür dilememesi de ilginç. yani ben şahsen aldatmamışsın ve sevgilim öyle bir iftira atıyosa son kez gider konuşurum herşeyi söylerim eğer gerçekten buna inanıyosan sen bilirsin derim enazından ama böyle susmam  :-\

suzannn

hakkımı yiyenlere hakkımı helal etmiyorum öbür dünyada hakkımı söke söke alacağım

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 16:46:02
Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 09 Mart , 2011, 16:44:47

zaten hala aramayıp özür dilememesi de ilginç. yani ben şahsen aldatmamışsın ve sevgilim öyle bir iftira atıyosa son kez gider konuşurum herşeyi söylerim eğer gerçekten buna inanıyosan sen bilirsin derim enazından ama böyle susmam  :-\

yaa hem aldatmadım seni dıyorr hem halen aramıyor :honk: :honk:
benı haklı çıkarttı..nasıl sevmısım nasıl ınanmısım ben ona yaa :BangHead: her sözüne kandım kendımden nefret edıyorum :cussing:

Aytii

aldatmadım demekle olmuyo işte  :-\

ama belki kendince sen gerçekten aldattı sandığın içinde gurur yapmıştır dicem ama gerçek bir aşık gurur yapmazdı bunu.

hüzünden_gelme

gurur kesın kesın yaptı bundan emınımm .. erkekliğine çok düşkün biriydı yanı nasıl desem hep onun sözü gececek di..

ama kaybeden o oldu inşallah oda benım gıbı aşk acısı çeker ve hiç mutlu olamaz her nefes aldıgında benı hatırlarr ve vıcdanı sızlar :amin: :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 09 Mart , 2011, 16:54:30
gurur kesın kesın yaptı bundan emınımm .. erkekliğine çok düşkün biriydı yanı nasıl desem hep onun sözü gececek di..

ama kaybeden o oldu inşallah oda benım gıbı aşk acısı çeker ve hiç mutlu olamaz her nefes aldıgında benı hatırlarr ve vıcdanı sızlar :amin: :amin:

canım sen ah etmesende Allahım herkese dersini veriyo dün anlattıklarımı hatırla ;)