Aramıza Hosgeldin dilek66

Başlatan DİLVİN, 14 Eylül , 2010, 21:24:12

« önceki - sonraki »

DİLVİN

ınş. canımmm sen bu ay hamıle kalmassan bıle bize takıl
bız sana nasıl hamıle kalınır formulunu söylerız :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

Alıntı yapılan: dilek66 - 14 Eylül , 2010, 21:54:44
valla selmacigim benim adet gunum hic belli olmuyo bugun yarin bekliyom sancim var ve goguslerim acaip sis zaten hep oyle belim sirtim agridan duramiyom inan ne diyeyim bilemiyom inan abdesli namazliyiz rabbime herzaman dua ediyoz esimle oda benim gibi her adet oldugumda ona belli etmesemde cok uzuluyor strese girecegimi anladigi icin yanimda durmuyo camiye gidiyo cok seviyom onu esim cok temiz iii biri rabbim ona hayirli evlat versin kalbi cok temiz offffffffff neyse baya bi duygulandim :'( :'( :'( :'(
inan birgun duan kabul olcak mevlam yeri zamanini coktan ayarladi o hayirli gunu bekliyorsun  :amin:

dilek66

selam ikiz annesi nasil bi duygu ikiz annesi olmak biliyomusun bende ikiz evlat istiyorum rabbimden cok seker ya rabbim sana bagislasin bacim ah ah cok guzel bi duygudr ikiz annesi olmak kurban oldugum rabbim banada olmiyan herkese bebe nasip etsin am :'(innnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

dilek66

kizlar hepinizde cokkkkkkkkkkkkk iyisiniz canlarimmmmmmmmmmm be :love9: :love7: :love3:nimmmmmm

SiRiNe

Alıntı yapılan: dilek66 - 14 Eylül , 2010, 22:00:32
selam ikiz annesi nasil bi duygu ikiz annesi olmak biliyomusun bende ikiz evlat istiyorum rabbimden cok seker ya rabbim sana bagislasin bacim ah ah cok guzel bi duygudr ikiz annesi olmak kurban oldugum rabbim banada olmiyan herkese bebe nasip etsin am :'(innnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

tskler canim benim
ikiz annesi nasil bir duygu, her anne gibi bir duygu farkli olan sadece iki tane melekle ilgileniyor ve iki kat mutluluk vede zorluk yasiyorsun
cok buyuk bir sorumluluk ve sabir lazim..
rabbim gönlune göre versin insaaAllah diledigin istedigin gibi olur canim
rabbim sana bol bol versin :amin: :amin: :amin:
öpuyoruz seni teyseleri :k06:

ponçik

Alıntı yapılan: dilek66 - 14 Eylül , 2010, 21:35:55
canlarim kisacasi bahsedeyimkendimden 26 yasindayim 6 yillik evliyim yurtdisinda kaliyorum ve esimi 4 yil oldu getireli ve biz cocuk istiyoruz esimde bende ama malasef cocugum olmuyo tedavi goruyom hic bi sorun yok allaha sukur bu siteyi  daha oncede gormustum bende katiliyim szlerle sohbet edeyim dedim suan karnim belim her yerim agriyo adet olacagim saniyom ama bilmiyom bu sefer acaba kalirmiyim diye umutlaniyom allahtan hic bi zaman umudumuzu kesmedik asla kesmeyizde cok uzuluyom kafama cok takiyom cokkkkkk :crybaby2: :crybaby2:

Aramıza hosgeldin canım, Allah gonlunuze gore verir insallah  :love9:

SUsKuN aNnE