Aramıza Hosgeldin dilek66

Başlatan DİLVİN, 14 Eylül , 2010, 21:24:12

« önceki - sonraki »

DİLVİN

14 Eylül , 2010, 21:24:12 Son düzenlenme: 02 Ekim , 2010, 13:20:00 g10ca
hoş geldın cnm aramıza  :flowers:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

hüzünden_gelme

dilek66

hosbulduk sagolun canlarim kader arkadaslarim desem daha iiii  olurrr :y25:

DİLVİN

kendınden bahsedermısın dilekcım
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

SiRiNe

dilek hsgdin aramiza arkadasim

guzel paylasimlar dilerim :flowers:

ertl

merhaba dilek hoşgeldin
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
nasılsı kendinden bahset biraz

dilek66

canlarim kisacasi bahsedeyimkendimden 26 yasindayim 6 yillik evliyim yurtdisinda kaliyorum ve esimi 4 yil oldu getireli ve biz cocuk istiyoruz esimde bende ama malasef cocugum olmuyo tedavi goruyom hic bi sorun yok allaha sukur bu siteyi  daha oncede gormustum bende katiliyim szlerle sohbet edeyim dedim suan karnim belim her yerim agriyo adet olacagim saniyom ama bilmiyom bu sefer acaba kalirmiyim diye umutlaniyom allahtan hic bi zaman umudumuzu kesmedik asla kesmeyizde cok uzuluyom kafama cok takiyom cokkkkkk :crybaby2: :crybaby2:

ertl

canım inşallah en kısa zamanda bize müjdelli haberi verirsin

SiRiNe

Rabbim en kisa zamanda sana nasib etsin canim  :amin:

dilek66

sagolun canlarim umarim allah hepimize olmayan herkese versin rabbim buyuktur allah gonlumuze kalbimize gore versin insallahhhh  :opucuk:

Balböceği

Hosgeldin dilekcim ... Insallah mevlam umudunu bosa cikarmaz seninde gobisin tez zamanda dolar  :amin:

DİLVİN

dilekcım bu sıte bana uğur getırdı ınş. sanada uğur getırır

bak benle beraber kaç kışı hamıle kaldı bu sıtede

bende hamıle olmayı çokkkkk ıstıyordum ama 7 ay çocuğum olmadı sonra birgün evet bende hamıleyım dıye haykırdım bu sıtede

şimdi 8 aylık bir oğlum var asla umudunu kaybetme canım ınş Allahın ıznıyle sende hamışşşş kalacaksın

dilek66

ciidimisin arkadasim ay allahim sen ne buyuksun insallah gulum ve ya hayirlisi olsun ve bebegine rabbim uzun omurler naisp etsin size hayirli evlat olsun insallah cumlemizinkine aminnnnnnnnn :k06:

DİLVİN

ınş. senınde güzel haberını alırız cnm ne zaman adet gunun

dilek66

valla selmacigim benim adet gunum hic belli olmuyo bugun yarin bekliyom sancim var ve goguslerim acaip sis zaten hep oyle belim sirtim agridan duramiyom inan ne diyeyim bilemiyom inan abdesli namazliyiz rabbime herzaman dua ediyoz esimle oda benim gibi her adet oldugumda ona belli etmesemde cok uzuluyor strese girecegimi anladigi icin yanimda durmuyo camiye gidiyo cok seviyom onu esim cok temiz iii biri rabbim ona hayirli evlat versin kalbi cok temiz offffffffff neyse baya bi duygulandim :'( :'( :'( :'(