BaHaR KeLeBeKLeRi 2010 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri...

Başlatan fdm, 14 Eylül , 2010, 18:04:08

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Kizlar bu gun bana hastaneden bir burosur geldi 6 ve 9 aylik bebek gelisimi ve gidalar felan

Dolu yemek tarifleri koymuslar ve yumurtanin beyazinida veriyorlar hatta bir tane omlet tarifi vardi patatesli omlet... demekki isvecte beyazi yasak degil :S

Ben en iyisi burdaki normlara uyayim kafam karismasin simdi patatesli omlet yapiyorum kizlara bakalim reaksonlari ne olur begenirler insaaaAllah

мiŁenα.

Ben bu olaya sinir oluyorum.. :cildir:

Şimdi tıpın gerçeği 1 tane olmalı ..bize zararlı diyorlar başka bir yerde zararlı değil verin diyorlar???

EEE nasıl farklı olabiliyor sonuç ya ya vardır ya yoktur ..

duygucum ver fıstıklar yesin biz yiyemiyoz :k06:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 01 Ekim , 2010, 14:01:15
Ben bu olaya sinir oluyorum.. :cildir:

Şimdi tıpın gerçeği 1 tane olmalı ..bize zararlı diyorlar başka bir yerde zararlı değil verin diyorlar???

EEE nasıl farklı olabiliyor sonuç ya ya vardır ya yoktur ..

duygucum ver fıstıklar yesin biz yiyemiyoz :k06:

aynen canim bencede sinir edici yani dolu yemek tarifi vardi omlet felan filan birde rafada yumurta resmi vardi :toothy10: artik kafama ne yatiyorsa veriyorum bakalim
sut ve bal verilmemesi gerekildigini turkiye isvecte hemfikir sanirim  :k06:
aynen kizlar yediler diyorum ohh rejim derdiniz yok iyin yiyin :k06:

SiRiNe

Bahar kelebeklerin anneleri nerelerdesinizzz bu bölume girmiyorsunuz
Dun esim cicibeye benzer bir biskuvi almis kizlar yerler diye dusundum dedi turk marketinden=)

ama malesef begenmediler cok sekerli geldi hatta sumeyyem kusacak gibi oldu banada cokkk sekerli geldi :igrenc:

disini okuduk vitamin degerleri cok az vede seker var , bebeklerin hafif tatli seylerden hoslanabileceklerini dusunmustum ama begenmedi benim fistiklar

Biz yiyelim bari tadi cok hos :D

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: afiyet olsun.

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: MERHABA BAHAR KELEBEKLERİNİN ANNELERİ :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

SiRiNe

Merhaba Aysecim

Tskler :D Biz yiyelim artik ne yapalim yani bir cocugun sevmeyecegi butun sebze ve baligi begendilerde su mukemmel tadi olan biskuviyi begenmediler cok garip ::)

Cayla cok guzel gidiyo ama ;D

мiŁenα.

afiyet olsun tekrar :)

eymende dün hamburger ekmeğinin tadına baktı :ehi: :ehi:

Demet_dk

мiŁenα.

teşekkür ederizz demetcimm gel buyur sohbet edelim :ehi:

SiRiNe

Bu gun tekrar denemeye calistim bebek buskivisini Sumeyyem kustu  :y25: kessssinlikle kabul etmiyorlar bir daha vermeyecegim...

Bebegim kusunca  cok korktum cok fazla kustu  :y25:

Ben tekrar isvec bebek mamalarina devam edeyim :D

мiŁenα.

sevmedikleri birşey yiyince kusuyorlar birde şiddetli miğde bulanıyor yaa :igrenc: :igrenc: