BaHaR KeLeBeKLeRi 2010 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri...

Başlatan fdm, 14 Eylül , 2010, 18:04:08

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Bugun arkadasımdaydım sofrada sutlu tatlılar vardı ucundan kızıma tatırdım arkadaslar bıraz fazla fazla ver o artık buyudu dedıler ek gıdaya basladınmı falan dıye sordular sabah kahvaltısına falan yok hayır baslamadım dedım aaaa nasıl baslamazsın kzın kocaman olmus falan bombardıma tutuldum ve gaza geldim  :k06: yarın sabah kahvaltıya baslıyorum beyazı 1 yasına kadar bebeklere yasak yumurtanıın sarısının yarısıyla yarın bebe bıskuvısı ve ıhlamurla baslıcam insalalh aksam bebe bıskuvısını peynırle karıstırp verdım karnı doydu.... sanırım benım artık sutum yetmıyor ancak ek gıda verırsem huysuzlugu gıdıyor sutumle yetınmıyor  :sad1:

°o.O євяυ O.o°

kızlarrr bu gece kızım hiç uyumadı sürekli emdi  çok uykusuz kaldım gözlerm çöktü :cildir: :cildir:
sizin bebeişler de böle mydi küçükken yaa ilerde düzelr diolar inş öle olur   :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

SiRiNe

Gunaydinnn Hanimlarr  :sunny:

Biz geldik

Dun gece Sumeyye  yine bizim yatagimiza misafir oldu ortamizda yatti, basi  bir yanda dötu bir yanda saga sola assagi yukari  bir ara yanimizdaydi

sabaha namaza kalktigimizda bir baktik ayak ucumuzdaaaaaaa :-ooo :k06:

annesinin kizi bende böyle uyurum  :k06:

Nurcum canim fistigin nasil oldu?

Ebrucum  bizdede oluyrdu böyle uykusuz kaliyorduk bol bol emzir ,. bir kac ay sonra duzene girer  uykusu insaaAllah :icon_thumright:/i]

Lă_Tăhzen!

:k06: :k06:

Bak sen yaramaza  :k06: 

ben cok korkuyorum yaa ben çok deli yatarım kızı ortamıza yatırdıgımız vakıt emerek uyudugunda uyuyup kalıyorum uyandıgımda öyle bir kalkıyorum ki insAllah cocouga zarar vermemişimdir diye hemen yerine alıyorum bizim bi kaç gundur kombi çalısmıyodu anlayamadık çalıstırmayı elektrıklı sobayla yatıyoduk herhalde oda havayı kurutuyor bızım kızda ondan rahatsız oldu dıye dusunduk bugun gece mısıl mısıl uyudu masAllah  :nazar: bide aksamdan bebe biskuvisi yedirdim herhalde birazda onun etkisi bugun bebe bıskıvısıne yumurtanın sarısını koydum ilk kez begendi sade olarakta verdim YUMURTA sarısını öyle de yedi masAllah  :nazar:

мiŁenα.

Maşallah bebiklere  :nazar:

Ebrucum bizede ara ara geliyolar uyku düzenimi kaçıyor sonra düzeliyor sonra yine kaçıyor böle gidiyor..Ah ne kadar zor bilirim..yaşına giripte düzelmeyen pıtırcılar var inş öle olmazlar..

Bizim bu sıra yememiz içmemi iyi Elhamdüllah.. :aferin: Uyku düzenimizde iyi.. :aferin:

Hep böle gitsin diyeceğim ama biliyorum ara ara kaçıcak yine ;D 8.ayımıza çok az birşey kaldı.

Ben oğluma süt çölekleği verdim sabah kahvaltıda yalana yalana yedi :basardim: :nazar:

Birşey sorucam patlıcan vermek zararlı mı ??? Nette öle okumuştum 1 yaşına kadar verilmemeli diye biligisi olan var mı  :icon_scratch:varsa paylaşabilrimi :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

MaşAllah Eymene  :nazar: 

Patlıcan bir yaşından önce verilmemesi gerekiyor canım alerji yapmaya musait bir sebze oldugu için

Ya bur arada bizim yazdıklarımız siliniyomu burqaya bisuru şey yazılmıstı silinmiş sanki anlamadım  :icon_scratch:

мiŁenα.

:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:Bilmiyorum ki canım..

Hımm ben verdim musakka yaptıydım yedi  :hungry: yemek seçiyo hiç yemediği zaman oluyor bende yemişken yedirdim birşey olmaz değil mi ya. :sad1:

Bak şimdi pişman oldum yedirdiğime :'(

SiRiNe

Netten baktim simdi isvec sitelerine patlican

1 yastan önce verilmemesi gerekiyormus

ispanak vs verilmemeliymis

pirasa verilebilir yaziyor

kizlar tickerimde sorun var sizdede oldumu  gözukmuyor bende  :honk:

SiRiNe

Ayse bence biraz bekle bu yemekleri vermeye 8 aylikken ailenin yemeginden hafifce tattirin diyor doktorumuz 1 yasindda zaten sizin yemeklerinizden yerler demisti

su an herseyden tatsalarda henuz ufaklar onlara uygun yemek cikarmak gerek

Lă_Tăhzen!

Duygu benim ticker da da vardı sAbah seninki gibi x gösteriyodu degiştirdim

Az verdiysen bişey olmaz insAllah ayşe 

SiRiNe

evet nurcum bendede gözukmuyor ticker bende degistireyim

hala gidemedik esimi bekliyorum midem agriyor  :cildir:

мiŁenα.

canım7910 tickerini forum şuan göstermiyor sorun var sanırsam. :suclu:

az verdim ;birşey olmaz heralde ya..

offf :sad1:

ya aslında oğluma yönelik ne yemek yapsam yemiyor çorbalar ve karışımlar dahil meyveyi rendeliyorum baen yiyor bazne yemiyor.

sebze karışım çorba yapmadım yalan söleyemem .

patates havuç yaptım yemedi :'(

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 05 Kasım , 2010, 15:15:57
canım7910 tickerini forum şuan göstermiyor sorun var sanırsam. :suclu:

az verdim ;birşey olmaz heralde ya..

offf :sad1:

ya aslında oğluma yönelik ne yemek yapsam yemiyor çorbalar ve karışımlar dahil meyveyi rendeliyorum baen yiyor bazne yemiyor.

sebze karışım çorba yapmadım yalan söleyemem .

patates havuç yaptım yemedi :'(

CANIM AZ VERMISSIN BISI OLMAZ INS

HAVUC PATATES CORBASINA COK AZ SUT VEYA KREMA KOY AMA COK AZ BIRDE TAVUK SUYUYLA YAP BELKIDE YER

BIZIMKILERDE ISTAHSIZDI DUZELDI

COCUKLAR ISTE BIR GUNLERI DIGER GUNLERINI TUTMUYO  ;D

TICKERIM CIKIYOMU SIMDI ?? :cildir: :cildir:

SiRiNe

BIDE SEHRIYEDE KOY CORBAYA TEL SEHRIYE BELKIDE SEVER

мiŁenα.

çıktı canım :D

tel şehriye çorbası seviyor içiyor ama 5-6 kaşık öle tabak dolusu yemiyor.. :-\

ev yemeği seviyor mesela sulu köfte yemeği tavuklu patates yemeği gibi..

karışım bebek mamaları vs yemedi..

ağız tadına uymuyor eşşeğğin.sofra yemeği seviyor ::)