İlk Çocuğunuz 18 Yaşındayken Siz Kaç Yaşında Olacaksınız

Başlatan βαlκιz, 11 Eylül , 2010, 17:07:09

« önceki - sonraki »

elif cemre

seneye kadar bebisim olursa INSALLAH ben 46,esim 54 yasinda olacak...
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ahhh ben çok yazıgım herkes çok gnç anne olacak bende hala tık yok ...bende yaşlanırsam duruma gore cıldımı gerdırırım çocugum demesın annem anneannem gıbı  :k06:

serra_emine

rabbım hayırlısını versın canım
elbette olacak geç olsun güç olmasın napıcan boşver. :opucuk:
gayret sızden vermek ALLAH TAN elbbette :amin:

kız bu arada serra 18 ınde oldumu ben kaç oluyorum sence :k06:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

GORDUM 25 YAŞINDASIN

SERRA IKYE GIRECEK 41 YAŞINDA OLACAKSIN INSALLH O GUNLERI GORMEK RABBIM NASIP EDER  :amin: :amin:

serra_emine

neeee 41 mii vaayyy ???
sen var ya seenn çok fenasın nerden gordun kız 25 oldugumu :ehi:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: serra_emine - 03 Kasım , 2010, 05:37:29
neeee 41 mii vaayyy ???
sen var ya seenn çok fenasın nerden gordun kız 25 oldugumu :ehi:
SENIN SAYFANA BAKTIM ORDA YAZIYORDU  :k06: :k06:

BENDE 25 YAŞINDAYIM  :D

serra_emine

dedım ya çok fenasın maşallah haa :nazar: :nazar:
sendemı 26 hımm ne guzel hep 25de kalmak ıstıyom ben yukarıısnı soylemıcem sorana ben :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: serra_emine - 03 Kasım , 2010, 05:40:00
dedım ya çok fenasın maşallah haa :nazar: :nazar:
sendemı 26 hımm ne guzel hep 25de kalmak ıstıyom ben yukarıısnı soylemıcem sorana ben :ehi: :ehi:
BANA KIMSE INANMIYOR 25 DIYORUM HADI CANIM DIYORLAR..20 ILE 22 ARASINDAYIM..BENIM DUNYA YAŞIM YOK KI BEN HISSETTIGIM YAŞTAYIM
YERI GELIR 30 YERI GELIR 18 DURUMA GORE  :k06: :k06: SENDE HISSETTIGIN YAŞTA OL TATLIM  :k06:

serra_emine

banada  hep oyle derler 22 23 falan dıyorlar
guzel yaa genç gorunmek küçük gostermek yanı
babama çekmişim. babam abımın yanına gıderdı okula yada kaldıgı yurda falan
abıme abın geldı derlermiş :k06: abım dermiş oglum benım abım yok :k06: :k06: hala da babamın yaşına ınanan olmaz bende ona çekmişim :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: serra_emine - 03 Kasım , 2010, 05:46:44
banada  hep oyle derler 22 23 falan dıyorlar
guzel yaa genç gorunmek küçük gostermek yanı
babama çekmişim. babam abımın yanına gıderdı okula yada kaldıgı yurda falan
abıme abın geldı derlermiş :k06: abım dermiş oglum benım abım yok :k06: :k06: hala da babamın yaşına ınanan olmaz bende ona çekmişim :k06:
:ehi: :ehi: :ehi:
BENDE BABAMA CEKMISIM ODA CSENIN BABAN GIBI ÇOK GENÇ GORUNUR..GECENDE ENİŞTEM DOKTOR ARKADASINA DEMIŞ KAYINPEDER GELECEK ILGILENIN DIYE NEYSE BABAM GITMIŞ ŞOK OLMUŞLAR ENISTEME DEMIŞLER KAYINPEDER SENDEN GEÇ KUSURA BAKMA  :ehi: :ehi:

serra_emine

:ehi: :ehi:
ne guze ama yaa

neyse canım sohbet guzeldı ben çıkayıım uykum geldii :k06:
ıyı sabahlar ıyı uykular sanada sıbelcım :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: serra_emine - 03 Kasım , 2010, 05:52:05
:ehi: :ehi:
ne guze ama yaa

neyse canım sohbet guzeldı ben çıkayıım uykum geldii :k06:
ıyı sabahlar ıyı uykular sanada sıbelcım :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:
TAMAM EMINECIM ALLAH RAHATLIK VERSIN  :amin: :amin: GORUSURUZ CANIM  :hello: :hello:

ygs

hııııı güzel bi soru  valla ben 38 olcam işallah görürüz o günleri hepimiz kızlar :muzz: :muzz:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım