İlk Çocuğunuz 18 Yaşındayken Siz Kaç Yaşında Olacaksınız

Başlatan βαlκιz, 11 Eylül , 2010, 17:07:09

« önceki - sonraki »

SELİN24

nasip olursa inşallah ben 41 eşim 47 yaşında olacak.  :k06:

ertl

Angel

37 yasinda olucam esimde 40 yasinda hayirlisiyla o gunleride goruruz insallah   :amin:

ponçik

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 12 Eylül , 2010, 11:19:35
ay kim açtı bu konuyu hep bunu düşünürüm ben
çünkü 43 yaşında olcam korkunç

Alıntı yapılan: Demet_dk - 12 Eylül , 2010, 11:43:46
BENİMKİDE KORKUNÇ 41 YAŞINDA OLACAĞIM  :-ooo

:laughing7: hiç de korkunç değil , kızım 18 yaşındayken ben 46 yaşında olacağım  :suclu: eşim de 53 yaşında olacak , o günleri görürüz inşallah  :love9:

Demet_dk

40 LI YAŞLAR BANA ÇOK UZAK GELİYO YAA NEDEN BİLMİYORUM  ::)

βαlκιz

aslında 40 çok kötü degil
ne 40 yasında olanlar var 20 gibi duruyoo  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

SiRiNe

bence bunun belli bir siniri yok diye dusunuyorum
35 veya 40  veya 45 veya 50
önemli olan o yaslardaki krizi atlatabilmek cocuk blue cagina giriyor tam deli dolu cagi bu dönemdeki krizleri mantikla atlatabilmek önemli

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

DUYGUCUM BENCE BU KORKULAR YASLANMA KORKUSU  :ehi: HERALDE KIMSENIN COCUGUN BULUG CAGINI DERDINE DUSTUGUNU SANMIYOM  :ehi:  :ehi: YASLANACAZ  :-ooo  :-ooo KIRISIKLIKLAR  :-ooo  :-ooo  :ehi:  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 17 Eylül , 2010, 14:35:24
DUYGUCUM BENCE BU KORKULAR YASLANMA KORKUSU  :ehi: HERALDE KIMSENIN COCUGUN BULUG CAGINI DERDINE DUSTUGUNU SANMIYOM  :ehi:  :ehi: YASLANACAZ  :-ooo  :-ooo KIRISIKLIKLAR  :-ooo  :-ooo  :ehi:  :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: Kendimden cok ben annemi dusunuyorum  :-\ ben yakistiramam anneme yasliligi  :crybaby2:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 17 Eylül , 2010, 14:35:24
bencede :ehi: insallah benim menepoz dönemim kizlarin  genc kizlik cagina rast gelmez menepozlular cekilmez oluyorlar
ee o zamana evlenmis olular insallah  :ehi:
benim annem 40 yasinda anneanne oldu 40 ina girdi 2 gun sonra bunlar dogdu :-ooo

SiRiNe

birisi bana yardim etsinn :ehi: :ehi: :ehi:

birisi kucaimda digeri ayagimda sallarken uyuya kaldi ve ben tek elle buraya laf yetistirebiliyorum :basardim: :basardim:

vay bee

iyi hosta bunlari nasil yatagina koycam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

ben yaşlanınca nasıl olurum acaba
ajda pekkan gibi olmak istiyorumm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 17 Eylül , 2010, 15:19:01
ben yaşlanınca nasıl olurum acaba
ajda pekkan gibi olmak istiyorumm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: o zaman sana ne diyelim bi takma isim bul kendine