Hayalimizdeki Başlıklar

Başlatan βαlκιz, 11 Eylül , 2010, 15:29:05

« önceki - sonraki »

__nil__

bebeğim sağlıkla dünyaya geldi

Lă_Tăhzen!

ehliyetımı ilk gırıste aldım sınavı kazandımmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :k06:

insallahhhh  :amin:

laracroftt

asya'mı saglıkla kucagıma aldım

Insallah ınsallah  :nazar:  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Ekim , 2011, 21:26:15
ehliyetımı ilk gırıste aldım sınavı kazandımmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :k06:

:amin:

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ekim , 2011, 19:47:04
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Ekim , 2011, 21:26:15

:amin:
alirsin insaAllah, alamazsanda uzulme canim. deneyim olur 2. seferde alirisn  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

insallah canımm yaa az kaldııı heycan doruktaa yazılı sınavı gecersem dıreksıyonda 4 kere hakkım var  4.hakta alamadım paralı hak elde edıyorum öyle ya da böyle alırım ınsallahh duaaa edınn banaa cok ıstıyorummm cocukla taksılerde falan surunmek ıstemıyorum artık kafam rahat olsun ıstıyorumm

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 04 Kasım , 2011, 10:59:35
insallah canımm yaa az kaldııı heycan doruktaa yazılı sınavı gecersem dıreksıyonda 4 kere hakkım var  4.hakta alamadım paralı hak elde edıyorum öyle ya da böyle alırım ınsallahh duaaa edınn banaa cok ıstıyorummm cocukla taksılerde falan surunmek ıstemıyorum artık kafam rahat olsun ıstıyorumm
sinavi gectikten sonra, aaa bumuymus bu kadar stres yaptigim diyeceksin  :k06: stres yapma sakin, buna gerek yok ve araba kullananlarin senden bi fazlaligi yok  :icon_thumright: eminim ehliyetini alip burda bize guzel haberler vereceksin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

çok şükür sitede hamile olmayan kalmadı  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Balböceği