19 Nisan , 2024, 13:36:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doktor Bebek Var Diyor, İdrar Testinde Çıkmıyor (Sayfa 3)

Başlatan ayla89, 10 Eylül , 2010, 19:30:45

« önceki - sonraki »

ayla89

Alıntı yapılan: ღღ♥ßeß̧iM6161♥ღღ - 19 Eylül , 2010, 12:24:34
cnm benm ben hastalandım dün benm bu yda yok
canım benim ya hiç üzülme dicem ama olmuyo ben her adetimde ağlıyorum allah büyük ya bizimde bebeğimiz olcak inşallah hiç canını sıkma :opucuk:

insu

Rabbim isteyen herkese nasib etsin inşaallah en yakın zaman da  :amin:  benim de her ay hayal kırıklığı ama ben her hangi bir şey yapmıyorum  :honk: öyle durayım böyle durayım , şunu yiyeyim veya yumurtlama dönemi, sadece bu ay meryem suresi okudum sonuç yine negatif  :-\ Ama olsun rabbimden ümit kesilmez sürekli hayırlısı diyorum demek ki daha zamanı değil  :dontknow: Allah her şeyi gönlünüze göre versin arkadaşlar... :flowers:
Herşeyin hayırlısı...

beren naz

adet günü nü bekleyen var mı aranızda benim dün ya da bugün olmam gerekiyordu daha olmadım dün çok sancı vardı kesin hasta olucam diyordum sancım geçti tekrar sancı başlarsa kesin hastalanırım sancım olana kadar umudum var inş yerleşme sancısıdır o inş hamileyimdir

serife26

Bebek yerleşirken sancı mı oluoookiii:)

beren naz

olurmuş herhalde öyle biliyorum ben

ayla89

bugün adet olmam lazım daha bişe yok inşallah olmaz :amin:  evde test yapsam çıkar mı kızlarrr :honk:

dersu

yap kız merak ettim..hadi inşallah.. :nazar:

ayla89

:k02: :k02: :k02:çok tuhafım günün geçsin diyolar ama korkuyorum ya inşallah adet olmam :amin: :amin:

SeliN59

ceyhan bu günmü adet günün canım inşallah olmazsın ya bende bu ay bayağı umutlandım normalde sabah saatlerinde hastalanırım hep sabah gelmedi gün içinde gelmedi taa gece 12 de hastalandım çok üzüldüm çok umutlanmıştım hayırlısı vardır bi zamanı ama inşallah sen hamilesindir canım :love9: :love9:

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

benimde dün olmam lazımdı ama olmadım bugünde daha olmadım ama şehir değiştirdim yaşadığım yer değişti belki hava değişiminden olmuyorumdur. ama nolurrr olmayım yaaaaaaaaa

ecee

bugünden itibaren benimde adetime 10 gün var inşallah bende olmam sizde olmasınız. :love9:

özgemm

Alıntı yapılan: ecee - 21 Eylül , 2010, 14:30:59
bugünden itibaren benimde adetime 10 gün var inşallah bende olmam sizde olmasınız. :love9:

inşallah canım benimde 7 gün var inşallah bende olmam :honk: :igrenc:

ecee

ayla89

daha öncede konu açmıştım adet olmadım 4cü günüm dr ulturasnda bebek var dedi idrar testinde negatif çıktı bugün ewde yaptım yine negatif hamile değilsem adetim niye geçikti benim çok düzenli günüm şaşmaz  :sad1: :sad1: :sad1:

bebişim616161

CNM BENM YAAİDRAR TESTİNDE KİMİKADININ DÖLLENME OLAYI ÇOK GEÇ OLUYOR ODA İDRAR TESTİNDE ADETİNDEN25 GÜN FİLAN GEÇECEKKİ BELLİ OLSUN AMA KİMİSİDE ADET GÜNÜ GELMEDEN BELLİ OLUYOR YANİ BU KADININA GÖRE DEĞİŞİYOR