28 Mart , 2024, 16:06:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En büyük makyaj hatası

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2010, 20:10:23

« önceki - sonraki »

Balböceği

Kadın olarak hepimiz makyaj yapmayı çok severiz. Peki, sizce en büyük makyaj hatamız nedir? Açıklıyoruz hanımlar!

Son zamanlarda yapılan en büyük hata, koyu renkler kullanmak. Özellikle çok fazla siyah renk kullanmak. Modanın da bu konuda etkisi fazla elbette. Ama şunu söylemeliyiz ki, renkler konusunda bir yanlış anlaşılma var. Çünkü koyu renkler ifadeyi kapatır, açık renkler ise yüzümüze derin bir ifade kazandırır. Dikkat ettiyseniz makyözlerin çoğu, gözün iç kısımlarına açık renk sürerler, böylece gözler daha iri gözükür. Ancak biz hanımlar önce gözkapaklarımıza koyu far, sonra gözün içine siyah kalem çekerek siyah bir maskarayla makyajı tamamlarız. Hata!

Gece mavisi ve mor
Gözler, makyajda ifadeyi belirleyen ana unsurdur. Göz makyajınızı nasıl yaparsanız, o günkü görünümünüzü belirlemiş olursunuz. Şaşırmayın ama gece mavisi ve mor tonlarında eyeliner, kalem veya maskara gözlerinize derinlik verir; siyah değil. Bu renkler gözlere derinlik katacağından, gözler daha büyük ve etkileyici görünür.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bu ara mor tonlarına takmış durumdayım  :icon_thumright: Mürdüm gri tonlarının simlileri de çok koyu görünmüyor  :icon_thumright:

derbeder

genelde cogu turk kizimizin yaptigi hata bu. boya badana yapmiscasina makyaj  :igrenc:

buarada benim dugun makyajin mor tonlarindaydi, simdi anladim niye bu rengi sectigini kuaforun.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

RuHGuZeLi

Ben genelde gri tonlarını seçerim Gözleri yeşil olanlara mükemmel oluyor Birde altın sarısı. Vzgeçilmezlerimdir ikiside