.:.Zamansız.:. Gülçin Doğum Yaptı

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 07 Eylül , 2010, 17:31:39

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

arkadaşlar hepinize gerçekten çok teşekkür ediyorum..kızıma sonunda kavuştum.dünyanın en güzel duygusu..kokusunu içime çekiyorum bol bol :D harika  bir duygu...
rabbim isteyen herkezlere nasip etsin...:amin:

pazartesi sabahı doktor kontrolümüz vardı..sabah gittim açılmam yine yok. eylülümüz 41. haftayıda devirdiği için artık tehlikeli duruma geliyordu. suni sancıyı açılmam olmamasına rağmen kabul ettim.6 saat sonunda sadece 2cm açıldığımdan sezeryana aldılar. rahimde kanamayı durdurmak zor olmuş. 1 saat kalmışım..ama kızıma kavuştum bütün acıya değer..
kızımla beraber yarın sabah hastaneden çıkıyorz::D

hepinize sevgiler :opucuk:

duygucum sayfa için ayrıca teşekkür ederim bitranem :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

canm yaa ne gzl kac kilo dogdu prenses dr nn dedii pek tutmuomus heralde

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AککORTįє

can yine cannnn

gülçimcim tebrikler cnm  allah analı babalı büyütsün cnm  :amin: :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

.:.Zamansız.:.

eylülümüz 3600 doğdu teyzeleri.fakat sezeryanın zorluğunu yaşadık.kızımı yeterince besleyemedim.300 gram birden verince hastanede 1 gece daha kalmak zorunda kaldık.şu anda evdeyiz şükürler olsun..:amin:

Pınar86

canım gecmiş olsun. Rabbim analı babalı büyütsün, hayırlı evlat olur inşallah :amin: :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

11 Eylül , 2010, 01:57:03 #21 Son düzenlenme: 11 Eylül , 2010, 02:00:45 ⓖöⓩⓓⓔ ⓥⓔ ⓡüⓩⓖⓐⓡ
 :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:
GÜLÇİN'cim ÇOK TEBRİK EDERİM CANIM  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

GÖZÜNÜZ AYDIN ! ALLAHIM SAGLIKLA SIHHATLE HUZUR VE MUTLULUK İÇİNDE BÜYÜTMENİZİ NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

KÖTÜ GÜN YÜZÜ GÖRMEYİN İNSALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HOSGELDIN ARAMIZA TEKRAR TAZE ANNE  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

elif35

maşşalah Eylül hanıma kilosu çok iyi hanımefendinin sezeryan falan boşver sağlıkla geldi ya yavrun kucağına bak bende doğumun ertesi günü eve geldim o dikişler falan hiç geçmiycek sandım sanki eski yaşantıma dönemiycem sandım bir daha popomun üstüne oturamıycam sandım  :ehi: :ehi: ama bak şimdi hepsi geçti bile bayram gezmesine bile çıktık bir sürü harçlık topladık  :ehi: :ehi:

miray

ırmak184

hosgeldin eylül bebek  :love9:  :love9:
tebrik ederim canım  :flowers: allah analı babalı büyütsün  :amin:  :amin:

) SaMiRa (

canım geçmiş olsun gözünüz aydın hayırlı evlat olsun inşş :amin: :amin:

gülfer

hoşgeldin eylül bebek

allah analı babalı büyütsün canım  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ertl