25 Nisan , 2024, 05:05:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

LARA'm Kollarımda :)

Başlatan CeRoXiMo, 05 Eylül , 2010, 22:17:43

« önceki - sonraki »

elif35

evet sondaki resim harikaa vallaha çookk tatlı çıkmış bu arada LARA hanım sana benziyor annesi  :laughing7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allahım çok tatlı maşallah
canım geçmiş olsun inşallah kötü günleri atlattın bikaç hafta içinde uyku düzenide oturur rahat edrsin
lara çok güzel maşallah

{safişim}

canım gözün aydın allah analı babalı etsin bahtıda kendi gibi güzel olsun  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°o.O євяυ O.o°

çok tatlı maşallah rabbm size bağışlasın cnm :amin: :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AککORTįє

hayırlı olsun canım tebrik ederim  :flowers:

SiRiNe

masaaallah cok tatlisinizz cerennn rabbim nazarlardan korusunn :amin:

❤ հმzεlἶო ❤

gecmis olsun cerencim. gozun aydin  :nazar:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

derbeder

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 07 Eylül , 2010, 08:26:33
Ameliyat sonrası çok kötü, içimde neşter unutmuşlar sanki, kendi başıma hareket dahi edemiyorum ama gözlerini dikip bakıyor,görüyor :) gibi yapması herşeyi unutturuyor.
bu cumlen yuzumde hafif bir gulumseme olusturdu. karsimda gercekten oyle yapan bir bebek gordum sanki  :love9: masaAllah ikinizede  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

nesrin_beyza&berrin

Bebeğin çoook tatlı Ceren. Allah Bağışlasın. Rabbim nazarlardan korusun.  :amin: :nazar:

can yine cannnn

can dediklerim....

Pınar86

Arkadaşım cok coook gecmiş olsun :) Ne güzel bir duygu değil mi yaşayan biliyor ancak anlatılmaz :) Rabbim herkeslere nasip etsin :amin:
Allah'ım korusun sizi kem gözlerden, hep mutlu mesut olun inşallah :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Hayrünisa

cerenn hayırlıı olsunn...  rabbim analı babalı büyütsünn.maşşalh bebeşinee :nazar:

) SaMiRa (

geçmiş olsun ceren gözünüz aydın
maşallah bebeğine o kadar tatlı ki bayıldımm yaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

CeRoXiMo

HEpiniz çok sağolun arkadaşlar, teker teker cevap yazmak isterdim ama bu bebe milleti dışarı çıkınca karında durduğu gibi durmuyor, Allah nazarlardan saklasın, çok sakin, sadece karnı acıkınca kendini sıkıp suratını kızartıyor:) Memeyi dayıyorsunuz, ohhh herkez rahat:) Evin içi anne, kayınvalide, baba, eş ile dolu olunca ve televizyon ekranı aynı anda monitör olduğundan internete erişimim kısıtlandı :) Cümbür cemaat , maaile evdeyiz, buldumcuk olduk :) ŞEKİL 1_A    :toothy10:

Biz de kızımla odamızda bütün gün koklaşıp duruyoruz,
her kokladığımda şükrediyorum,
Allah'ım herkese bu güzelliği yaşatsın.

ponçik

Allah acısını göstermesin , insallah hep öyle sakin olur annesi   :love9: