25 Nisan , 2024, 18:00:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

LARA'm Kollarımda :)

Başlatan CeRoXiMo, 05 Eylül , 2010, 22:17:43

« önceki - sonraki »

özgemm

hayırlı olsun canım darısı başımıza inşallah

fındık kurdu

hayırlı olsun canım.allah bebeğine ömür ,sağlık,  huzur, mutluluk versin .

miray

tebrik ederim  :flowers:
allah analı babalı büyütsün
hayırlı evlat olsun inş

AŞKIMCIM SCS

Gozun aydin olsun canimm  hayirli evlat olsun insallah   :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:

Demet_dk

HOŞGELDİN LARA  :nazar: MAŞALLAH SANA ÇOK TATLISIN  :nazar:

CERENCİM SANADA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN TEBRİK EDERİM

derbeder

gozunuz aydin olsun, hayirli buyutun insaAllah. Allah guzel saglikli hayirli omur bersin bebise.
anneyede cok gecmis olsun.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

CEREN CİM GÖZÜNÜZ AYDIN HAYIRLI UĞURLU OLSUN  :occasion5: :occasion5: GEÇMİŞLER OLSUN SONUNDA GELDİ MİNNİK KUZU  :nazar:

LARA BEBEK HOŞGELDİN DÜNYAMIZA  :love9:  :nazar: SEVİMLİ UFAK BAYAN DİLERİM O MİNNOŞ YÜZÜNDEN HİÇ GÜLÜMSEMELER EKSİK OLMAZ DAİMA SAĞLIKLI,HUZURLU,MUTLU GÜNLERİN OLUR ANNENLE BABANLA  :nazar: :amin: :amin: :amin:

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

°o.O євяυ O.o°

tebrikler cerencim demek doğdu nazlı kızımız rabbm size bağışlasın :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

elif35

cerencim çookk geçmiş olsun Rabbim hayırlı evlat eyler inşallah sana ve eşine minik kızınla bir ömür boyu mutluluklar diliyorum darısı olmayanların başına en kısa zamanda doğum hikayeni bekliyoruz  :muzz:

ırmak184

gözünüz aydın olsun canım tebrik ederim  :flowers:

CeRoXiMo

Çok sağolun arkadaşlar, tahmin edebileceğiniz gibi 3,5 kilo 50cm bir yaratık 7/24 canımıza okuyor şu anda.  :laughing7:

Önce cumartesi gününe sezeryan için saat alındı, ama kızımız cuma akşamı gelmeye niyetlendi , annesi de sabırla 11 saate yakın sancıları karşıldı, Kasılmalar 3-4 dakikada bire indiğinde  :-ooo yapılan muayenede açıklık ve silinme olmadığı ve ilaç takviyesini (rahim açıcı-suni sancı vs..) kaldıramayacağım için belden uyuşturularak sezeryana alındım. Ameliyatta da tansiyonum yükseldiğinden bir süre bayıltıldım. ''Ceren kızına bak'' diye uyandırdılar beni   :hello2: doktorum ameliyatı bitirmek üzereyken. Bembeyaz tenli minicik zeytin gözlü upuzun saçlı birşey bana gözlerini dikmiş bakıyordu. Tarifi yok o duygunun. Çok zorluk çektik , çekiyor ve çekeceğiz ama hepsine değiyor inanın. Ameliyat sonrası çok kötü, içimde neşter unutmuşlar sanki, kendi başıma hareket dahi edemiyorum ama gözlerini dikip bakıyor,görüyor :) gibi yapması herşeyi unutturuyor. Yüce rabbim isteyen herkese, sizlere bu mutluluğu yaşatsın inşallah.

Ben bir süre daha neşter acısı, emiş gücü yüksek bebek emişinden muzdarip göğüs acısı, sebebini çözmekte her gün kendimi geliştirdiğim bebek ağlaması arasında olacağım. Öpüyorum hepinizi yanaklarınızdan.

βαlκιz

geçmiş olsun tekrar canım
maşallah fıstıgın çok tatlıı sondaki fotografa bayıldım allah analı babalı büyütsün
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

**Gül**

Maasallah Lara ya  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Cok tatli bir prenses olmus  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

yoncaa

allahım maşşllah cok tatlı allhım esirgesin onu canım benim yaa allah bizede nasip etsin :amin: laraaaa  canımmm h.g annenin kollarınaa  :nazar: :nazar: :nazar: allahımm yerim ben seni :)

gülfer

cerencim maşallah çok tatlı bebeğin   :nazar: rabbim analı babalı büyütsün rabbim ayırmasın  :amin: