27 Nisan , 2024, 19:54:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebek odası örnekleri

Başlatan βαlκιz, 05 Eylül , 2010, 08:32:03

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Alıntı yapılan: **Mavera** - 25 Eylül , 2010, 13:04:18
Çok güzeller...

Bebekler kaç yaşından itibaren bu yataklarda yatabilirler düşmeden...Ben şimdi sadece odama beşik alıp biraz büyüyüncede böyle oda hazırlamak istiyorum beşikli takımları pek sevmiyorum...Hem bunlar daha uzun süre kullanılabilir...

,canım beşikli takım dediğinin yan korumalığı çıkıp şifonyerini indirince normal kocaman yatak oluyorlar..

benim fikrim bu korumalklı olanlar bebegi olan için daha iyi.

ben beyaz almak istiyorum..sonrasındada kullanabilir arabalı kelebekli çiçekl istemiyrum o yüzden.

:love9: :love7: :love9:

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 25 Eylül , 2010, 20:31:52
Alıntı yapılan: **Mavera** - 25 Eylül , 2010, 13:04:18
Çok güzeller...

Bebekler kaç yaşından itibaren bu yataklarda yatabilirler düşmeden...Ben şimdi sadece odama beşik alıp biraz büyüyüncede böyle oda hazırlamak istiyorum beşikli takımları pek sevmiyorum...Hem bunlar daha uzun süre kullanılabilir...

,canım beşikli takım dediğinin yan korumalığı çıkıp şifonyerini indirince normal kocaman yatak oluyorlar..

benim fikrim bu korumalklı olanlar bebegi olan için daha iyi.

ben beyaz almak istiyorum..sonrasındada kullanabilir arabalı kelebekli çiçekl istemiyrum o yüzden.

Hımm anladım...Ama ben baktım bu beşik takımlarının dolapları falanda küçük oluyor bebeklere göre oluyor yani uzun süre kullanamaz...Ya da benim gözüme çok küçük geldi...Özel olarakta yaptırabiliyormuşsun ama...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

мiŁenα.

yanlar çıkıp komidinide çıkarınca epey br büyük oluyor.

belki senin baktığın küçük tü :dontknow:

özel yaptırmanın nasıl olcagı belli olmaz  :-\

βαlκιz

evet yanları çıkınca
komidini çıkınca kocaman oluyo

biz öyle yapmıştım bu sefer beşigin yatagı küçük geldi  :ehi: :ehi: :ehi:
kaldırdık beşikleri  ilk dogduklarında bi dolap yaptırmıştık o yetiyo şimdilik
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 26 Eylül , 2010, 15:14:46
yanlar çıkıp komidinide çıkarınca epey br büyük oluyor.

belki senin baktığın küçük tü :dontknow:

özel yaptırmanın nasıl olcagı belli olmaz  :-\

Yok beşiği biliyorum baya büyük oluyor ama ben dolaplarından bahsediyorum küçük oluyor diye...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

мiŁenα.

temam  ;D

ideal okadar olur bunu zaten 10 yaşına kadar kullansa yeter ::)

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 26 Eylül , 2010, 16:05:52
temam  ;D

ideal okadar olur bunu zaten 10 yaşına kadar kullansa yeter ::)

Oooo 10 yaşına kadar kullansa güzel işte o zaman...

βαlκιz

en iyisi yatak odası takımı alcan  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.