Bayramlarda Eşinizin Elini Öper misiniz?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 03 Eylül , 2010, 01:24:04

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: muhribe - 30 Ekim , 2012, 15:29:44
ben devam ettireyim mi fatma  :ehi: :ehi: eşim hayır karışma der kaynanam olmaz oğlum öyle şey kadın dediğin bayramda kocasının elini öper der, eşim yok yok bizde öyle olmaz, ben öptürmem der, kaynanam hadi oğlum bi sefer öpüversin der, eşim aman ne gerek var üstüme gelmeyin aaa der, kaynanam bi sefer öpse elim mi aşınacak ne kıymetliymiş offff der, bunalan fatma önce eşinin elini sonra kaynanasının dilini keser  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  işte aynen böylee yaa nerden bildinnnn  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

ツgöçmen_54 ツ

unuttum gibi yapsamda getirir elini  gözüme gözüme sokar  :ehi:

BurcuÇ

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ayy

OYYYY YERİM BEN ONUN ELLERİNİ ÖPMEMMİ ÖPERİM TABİ AMA SONRA ELLRİMİ AÇARIMMM ALIRIM HARÇLIĞIMIDAAA OHHHH :toothy10: :toothy10: :toothy10:ODA BİLİYOR ZATEN HARÇLIK İÇİN ÖPTÜĞÜMÜ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hümeyra_t_e

valla karışık bi bayram öperim bi bayram öpmem kafama ne eserse :ehi:

burcum

Selma27

Ben opmuyorum.. Opmemi ister ama ben hic opmedim...Annem babamin elini opmus olabilir soyler ama ben gormedim..

bnsroni

Aşkk

bizim aile de yoktu böyle bişi eşim de de yok ama normal zaman da elini öperken fırlamalık olsun diye başıma koyduğum olmuştur  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

almila__

ayy

valla ne yalan söyleyim benimki tamamen DUYGUSAL yani  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kocişte bilir  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çıtır anne

ben kandil bayram hic atlamam hep operim
harcligimida alirim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: