29 Nisan , 2024, 19:12:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bayramlarda Eşinizin Elini Öper misiniz?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 03 Eylül , 2010, 01:24:04

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

ben eşimin elini öptüm sabah erkenden benim eşimde öpmem sandı ama ben öptüm para istediğimi sandı bende istemem dedim

**Gül**

sabah bayramlasirken optum esimin elini  ;) Ama 5 saat sonra benden hesap soruyor efendi. sen bugun benim elimi opmedin diye.
Dedim bir daha dusun
Opmedin
Bir daha dusun
Opmedin
Birdahaaaa dusuuuunn
O zaman optun  :icon_scratch: :icon_scratch:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

< ESLAL >

bende öperim her bayram annemde öperdi  ;)

bayram harçlığı zaten veriyor kociş el mahkum  :D amma ben çikolatayı çokk severim ve artık bir gelenek oldu evimizde eşim her bayramda onun elini öpünce bana en sevdiğimden bir çikolata verir bende ona bir paket sigara alırım  :love8:

bayramın 1. günü ben misafir çikolatalarına dokunmam kocişte sigara almaz  :k06:  :k06:

Demet_dk

öptüm harçlığımıda aldım
bu bayram şanslıyım hem eşimden hem babamdan hemde kayınpederimden harçlık aldım  :occasion14:

βαlκιz

bende öptüm çocuklarda tokalaştı  :k06:
çifter çifter harçlık aldık  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

esma...

ben  bayramlarda kaynanamlarda oluyorum sayet arada tek kalırsam operım bız kalabalık bı aıleyız her kesın yanında hos olmaz bızım dusuncemızde

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kocisim bayram namazindan geldi kapida karsiladik kizimla elini optuk  :D ama harclik vermedi  :tongue3: sonradan acisini cikaririz ana kiz nasilsa  :ehi: cok hosuna gitti kocisimin  :love8:  annemde hep opredi  ;)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende öptüm 50 tl verdi eşim
büyüsede insanı bayram harçlığı mutlu ediyo

Aytii

ben bekarken ağabeyimin elini öperdim  ::) gerçi hala görsem öperim ama bana göre el öpmenin bir anlamı yok ;) mühim olan ruhtur içimizdeki hakiki sevgidir el öpmekle saygı olmaz bana göre sadece bir görseldir bu yani bu benim düşüncem

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: **Gül** - 10 Eylül , 2010, 09:11:46
sabah bayramlasirken optum esimin elini  ;) Ama 5 saat sonra benden hesap soruyor efendi. sen bugun benim elimi opmedin diye.
Dedim bir daha dusun
Opmedin
Bir daha dusun
Opmedin
Birdahaaaa dusuuuunn
O zaman optun  :icon_scratch: :icon_scratch:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

perşembe akşamı öptüm en son kandil akşamı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

EŞİMİN AİLESİ BENİ İSTEMEYE GELDİ

KAYINVALİDEM KAYINPEDERİM EŞİMİN DAYISI VE ANANESİ

HİÇBİRİ ELLERİNİ ÖPTÜRMEDİLER TOKALAŞTILAR SADECE :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ALLAHIM DEDİM BUNLAR BENİ İSTEMİYO  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

NASIL ÜZÜLDÜM NASIL ÜZÜLDÜM

YÜZÜK ALMAYA ÇIKTIK O SIRA HEMEN SORDUM NİYE ÖPTÜRMEDİLER

SEN BENİ KANDIRIYOSUN GÖNÜLLERİ YOK

EŞİM DEDİ ONLAR ÖPTÜRMEZ KİMSEYE YEMİN BİLLAH ETTİ AMA İNANMADIM

NEYSE AKŞAMA YÜZÜKLERİMİZ TAKILDI ÖPTÜRDÜLER O ZAMAN :k06:

İÇİM RAHATLADI :hieyt: :hieyt: :hieyt:

GERÇEKTEN BAYRAM HARİCİ HİÇ ÖPTÜRMEDİLER 6 SENE BOYUNCA MEKANLARI CENNET OLSUN :amin: :amin: :amin:

EŞİMİNKİNİ ÖPERİM HARÇLIĞIMIDA ALIRIM :k06:

elif35

her bayram öperim elini eşimin sonra da "pamuk eller cebe derim " alırım harçlığımı  8)

d3m37

ben ailemden görmedım annemın babamın elini öptüğünü ama ben her bayram ve kandıllerde operım elını kocamın oda alnımdan öper sarılırız hosuma gıdıyor eşim benım evımın dıregı elınıde operım ayagınıda ....kurban olurum ona ben ....

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982

ยรlคภ๓คz göภlüm

el öpmeyi hiç sevmem sadece yaşlı kişilerin ellerini öperim o da babaannem, anneannem ve dedemdir.