28 Nisan , 2024, 03:49:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bayramlarda Eşinizin Elini Öper misiniz?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 03 Eylül , 2010, 01:24:04

« önceki - sonraki »

__nil__

ben eşimin elini öperim o da benim elimi öper...aile içi eşitlik :laughing7: :laughing7: :laughing7:

SABIRTAŞI

SAYGIDAN DOLAYI EŞİME BİRDE GELENEK OLMUŞ TABİ Kİ ÖPERİM HER BAYRAM.....EVİMİN DİREĞİ BAŞIMIN TACI KOCAMIN HERYERİNİ ÖPERİM BEN..... :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

AککORTįє

bende öperim namazdan geldikten sonra

kocam o benim hiç te gocunmam  :love3:

annemde babamın elini öperdi  :love9:

Mine'l Aşk

Eşim namazdan gelir...Uzatır elini bende öperim...O da bana bayram harşlığı veriri.. :k06:

Bende öperim hiç de gocunmam...Eşim o benim her şeyim...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben şimdıye kadar hiç öpmedim ::) ::)
herkesın kendi fikri tabi ama eşimde benden öyle bısey ıstemedi
isteseydi belkı öperdim

Demet_dk

elif cemre

öperim tabiki :opucuk:gerci bu gurbette ondan baska öpülecek elde yok.bayramlarda cok üzgün olurum icim burkulur esimin elini öptükten sonrs sarilir bi güzelde aglarim :crybaby2:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

°o.O євяυ O.o°

ben de öperimm :love9: :love9: o da bi sevinir cnm benm :D :love9:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

evet ben öpüyorum kocişimin elini o da mutlu oluyo :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<AyBüKe>>

Bende öperim, çünkü ailemden öyle gördüm bende  :laughing7:  Ayrıca hoşumada gidiyor öpmek  :D

мiŁenα.

Alıntı yapılan: iLkNu® ।૧૦૩ - 04 Eylül , 2010, 00:05:58
bende öperim namazdan geldikten sonra

kocam o benim hiç te gocunmam  :love3:

annemde babamın elini öperdi  :love9:

:icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

tubali

TABİKKİİ ÖPERİMM AMA EŞİM ÖPTÜRMEZZ...
SARILIRIZZ  BİİRBİRİMİZİN BAYRAMINI KUTLARIZZZ;D ;D ;D

✿گสЯเ_ќĮż✿

TABİKİDE ÖPERİM.KUCAKLAŞIR BAYRAMLAŞIRIZ :laughing7: HARÇLIĞIMIDA VERİR KÜÇÜK ÇOCUKLAR GİBİ ÇOKTA MUTLU OLURUM. :opucuk: :opucuk: :love8: :love8: :love8:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

aşkitoom

ben daha kocamla ilk bayramım olacak,karı koca yani.nişanlıykende kurban bayramına denk gelmişti ama o sayılmaz.ben öpmem,öpmediğimden değil ama hiç öyle görmedim.annemle babam sarılırlar bayramlarını kutlar,sonra şeker tutardım ben.eşimede öyle yapacam sarılacam,bayramın mübarek olsun kocacım diecem bu kadar... :k06: :k06: :k06: :k06: