25 Nisan , 2024, 07:49:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

lohusa pijama&gecelikleri

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 02 Eylül , 2010, 20:57:44

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Hastane için bir tane gecelik olsa iyi olur. Ben gecelik almamıştım. Pijama takımı giymiştim. Muayene de zor olmuştu. Doğumdan sonra kaç kere muayene ediyorlarda...Dr gecelik giyseydin demişti.

βαlκιz

ben hastanede sezeryandan sonra sonda çıkarılana kadar altımda hiçbişey yoktu  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

hadi yaaa..bendemi gecelik alsam ne..

ponçik

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 02 Eylül , 2010, 20:57:44

Uploaded with ImageShack.us

ben 1 gecelik , bir pijama takımı götürmüştüm hsataneye
pijama takımım bu modele benziyordu , altını giymemiştim , üzerimi pikeyle örtüyordum , zaten belimi falan kapatıyordu
geceliğimi giydiğimde de belime kadar sıyırıyordum , bacaklarıma yapışıyordu, ama koridorda dolaşırken uzun gecelik rahat oluyor

tweety0555

aaaa gecelık bence sart cunkı ılk gun ozlelıkle bezledıklerı ıcın daha rahat oluyor yada sonda oldugu ıcın...ben cok pıjama fılan kullandım cunkı cok terlıyordum ve herseferınde duzgun temız olmak ıstıyordum...

fıstık

ben hem gecelik hemde pijama takımı götürmüştüm iyi olmuştu ama hepsinden 2 şer tane götürsem daha iyi olurmuş çünki çooooooookk terleniyor

sırılsıklam oluyor allahtan hava sıcaktıda kuruyolardı değiştirip duruyodum

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

BEN YURTDISINDAYIM BURDA DOGUMA PIJAMA GOTURDUM AMA GIYDRTMEDILER  :-\  HASTANENIN GECELIKLERINI GIYDRTTILER COK RAHATTI HER KIRLENDIGINDE YENISINI GETIRIYOLARDI  :k06: 3GUNDE BI 10 TANE DEGISTIM HERALDE TERTEMIZ  :hello2:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ertl

) SaMiRa (

büşra sen nasıl birşey istiyorsun canımm

gülay t.

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 02 Eylül , 2010, 20:58:32
offffffffff bulamıyorummmmm istedigim gibi...

Canım çeyiz mağazalarına gidip doğum sonrası kullanmak için pijama ve gecelik sorarsan sana bir sürü seçenek sunarlar eminim hem yakından görmüş olursun. Bu arada bence de gecelik çok daha rahat hastane için. Üzerine sabahlık tarzı birşey almayı da unutmayın veya hırka mevsimine göre tabi. Yataktan terli kalkılınca lazım oluyor malum lohusayken çok terliyor insan ve o dönem çok kolay enfeksiyon kapabiliyor vücut. Gecelik veya pijama üstünün önden düğmeli ve emzirmeye elverişli olması da önemli noktalardan biri.

Balböceği

Benim pijama takimim var Dogum falan yaparsam diye hic kullanmamistim  :k06:
gecelik almayi dusunuyorum burdakilerde hep dize kadar insallah uzun bulabilirim  :-\

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ya geceliklede rahat edebilirmiyimki hiç giymedim.. yatmaya yatarımda kalktıgımda kafama geçmiş bi şekilde uyanabilirim..millete firikik wermeyelim..bi kez giydim sabaha g.t baş hep ortadaydı:)

βαlκιz

:k06: :k06: illa gecelik almana gerek yok canım ben pijama giymiştim
ama üsttüne önden dügmeli bişey al emzirirken zorlanma
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 14 Eylül , 2010, 14:29:54
ya geceliklede rahat edebilirmiyimki hiç giymedim.. yatmaya yatarımda kalktıgımda kafama geçmiş bi şekilde uyanabilirim..millete firikik wermeyelim..bi kez giydim sabaha g.t baş hep ortadaydı:)
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 14 Eylül , 2010, 14:32:14
:k06: :k06: illa gecelik almana gerek yok canım ben pijama giymiştim
ama üsttüne önden dügmeli bişey al emzirirken zorlanma
Gulo benim pijamam var gecelikle rahat edemem dedim
zaten pijamami cok cok onceden almistim bugunde ustune sabahlik aldim dedigin gibi onu falan aciliyor cocugu emzirmek icin iyi olur  :D

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

bende pijama aldım yaa gecelik bana göre deil..bi hastaneye aldım normal 1gece kalınıyo die..bide ewe aldım süslü püslü kokoş olacam:))