29 Nisan , 2024, 20:05:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çok istediğiniz şey için, Dualarınız kabul oldu mu?

Başlatan Balböceği, 02 Eylül , 2010, 16:23:59

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

aman iyi olsun  :nazar: :nazar: kime huzursuz mutsuz olmak istemez
ah birazda bu insanlar kendilerini bilse gulom ne biliyim ne baska bir kaynana hayal ettim inan tersi cikti
simdi biizimkide istanbula gitti hastaymis ama ne hastasi bende bizde bilmiyoruz

NESLİİİ

bende bebeğim gelsin diye dua ettim ALLAHıma.bu hayırlı günlerde.inşallah bu ay gelecek bebeğim.inanıyorum.dua edin lütfeeeeeen bana.p.tesi belli olur.

SABIRTAŞI

YAVRUM BEBEKKEN ÇOK HASTA İDİ  RABBİME HEP DUA ETTİM YAVRUMU BANA BAĞIŞLA RABBİM DİYE ÇOK DUA ETTİM ÇOKKK....VE ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ RABBİME DUALARIMI KABUL ETTİ.....YAVRUM ŞİMDİ ÇOK İYİ ÖMÜR BOYU İLAÇ KULLANACAK AMA OLSUN YTERKİ YAVRUM İYİ OLSUNDA KULLANSIN...ALIŞTI BİLE KENDİ KULLANIYOR....RABBİME BİN ŞÜKÜRLER OLSUNKİ YAVRUMU BANA BAĞIŞLADI...

ertl

benim kabul oldu hatta mucize bir şekilde

2 yıl önce halam hacca gittiği için onların evinde kızlarının yanında biz  kaldık  kızım yanmıştı demlik devrildi bacaklarına gecenin bir yarısı

arabamız olmadığı için gece koşarak yakınlarındaki sağlık kabinine gittik

pansuman yapılıp çıkana yağmur başlamış bende aceleyle çıkdığım için yanıma hiç birşey almamıştım

ve kızıma altına hiç birşey giydiremedik çünkü 2bacağıda sargıdaydı

ben (rabbim bize yardım et  eve kadar götürecek biri gelse keşke ) diye dua ettim

o anda yanımda araba durdu sizi götüreyim dedi eşimle bindik nereyen diye sordu tarif ettik bende o apartmanda oturuyorum dedi

ve meğer halamın karşı komşusuymuş

çağınım

2 sene önce kadir gecesinde çok dua etmiştim allahım bana hayırlı ve sağlıklı bi evlat nasip et diye rabbim boş çevirmedi 2 ay sonra oğluma hamile kaldığımı öğrendim yürekten istenen hiç bişeyi yüze rabbim geri çevirmiyo  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: tuğba rana - 05 Eylül , 2010, 02:33:27
benim kabul oldu hatta mucize bir şekilde

2 yıl önce halam hacca gittiği için onların evinde kızlarının yanında biz  kaldık  kızım yanmıştı demlik devrildi bacaklarına gecenin bir yarısı

arabamız olmadığı için gece koşarak yakınlarındaki sağlık kabinine gittik

pansuman yapılıp çıkana yağmur başlamış bende aceleyle çıkdığım için yanıma hiç birşey almamıştım

ve kızıma altına hiç birşey giydiremedik çünkü 2bacağıda sargıdaydı

ben (rabbim bize yardım et  eve kadar götürecek biri gelse keşke ) diye dua ettim

o anda yanımda araba durdu sizi götüreyim dedi eşimle bindik nereyen diye sordu tarif ettik bende o apartmanda oturuyorum dedi

ve meğer halamın karşı komşusuymuş

Ay gecmis olsun tugba  :y25: :y25: simdi nasil bacaklari rabbim kimseyi yakmasin ya  :amin:

esra26

bende kocamın hayatta kalması için hastanede coook ama cok dua ettim başında  :amin:  cok dua okudum  :y25:
o lanet olaydan sonra rabbim elimi boş koymadı yüzbinlerce kez şükürler olsun ki onu bana bağışladı  :nazar: :nazar: :nazar:
o olaydan sonra hiç zamn geçmicek sanıyodumki şükürler olsun 3 sene oldu kocam iileşti ve bebişimiz yolda 2 ay sonra hayatımıza hayat katmaya geliyo  :hieyt:

FeHi

Çok şükür Rabbim'den yürekten diledim istedim elimi boş çevirmedi hamd olsun  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: esra26 - 11 Ekim , 2010, 17:13:52
bende kocamın hayatta kalması için hastanede coook ama cok dua ettim başında  :amin:  cok dua okudum  :y25:
o lanet olaydan sonra rabbim elimi boş koymadı yüzbinlerce kez şükürler olsun ki onu bana bağışladı  :nazar: :nazar: :nazar:
o olaydan sonra hiç zamn geçmicek sanıyodumki şükürler olsun 3 sene oldu kocam iileşti ve bebişimiz yolda 2 ay sonra hayatımıza hayat katmaya geliyo  :hieyt:
Ne olay yasadiysan buyuk gecmis olsun esra rabim saglik sihhat versin ucunuzede  :amin:

esra26

Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 11 Ekim , 2010, 18:55:05
Ne olay yasadiysan buyuk gecmis olsun esra rabim saglik sihhat versin ucunuzede  :amin:

teşekkür ederim edacım çok şükür ki atlattık allahım kimselere yaşatmasın böle acılar :amin: :nazar:benim eşim polis  biz daha 4 aylık evliydik kocam gece devriye görevi sırasında arac kullanırken bomba patlattılar şerfsiz pkk lılar çok ağır yaralıydı  :y25: 4 ay hiç konuşamadı meleğim tekerlekli sandalyedeydi 6 ay şmdi şükür ki atlattı ama tabi ozamnlarda hiç geçmicek gibi geliyodu insana rabbim diyodum benide uyutsanda 3-4 ay sonra gözümü açsam herşey düzene girse diyodum şimdi bakıyorum 3 sene olcak şubat ayında  :D

rabbim hepimizin bebişlerini korusun canım kocalarımıza da başımızdan eksik etmesin  :amin: :nazar: :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: esra26 - 12 Ekim , 2010, 14:14:17
Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 11 Ekim , 2010, 18:55:05

teşekkür ederim edacım çok şükür ki atlattık allahım kimselere yaşatmasın böle acılar :amin: :nazar:benim eşim polis  biz daha 4 aylık evliydik kocam gece devriye görevi sırasında arac kullanırken bomba patlattılar şerfsiz pkk lılar çok ağır yaralıydı  :y25: 4 ay hiç konuşamadı meleğim tekerlekli sandalyedeydi 6 ay şmdi şükür ki atlattı ama tabi ozamnlarda hiç geçmicek gibi geliyodu insana rabbim diyodum benide uyutsanda 3-4 ay sonra gözümü açsam herşey düzene girse diyodum şimdi bakıyorum 3 sene olcak şubat ayında  :D

rabbim hepimizin bebişlerini korusun canım kocalarımıza da başımızdan eksik etmesin  :amin: :nazar: :nazar:
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Cok uzuldum ama sukur atlatmissiniz Hayatiniza kotu bir mazi kalmis Rabbim butun polis memurlarimizi korusun
amin insallah cnm  :amin: :amin:

мiŁenα.

Bende hep sağlıklı sıhatli bir evladım olsun diye dua ediyordum;

Rabbim hiç bir duayı geri çevirmez,kabul etti ve dünyalar tatlısı sağlıklı br oğlum var.

Şükürler olsun :amin:

:love9: :love7: :love9:

miray

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 04 Eylül , 2010, 12:46:09
ne istediysem oldu oluyo allahıma şükür
şimdi anneanne ölsün istiyorum inşaallaaaaaaaaaaaaaaah tez vakitte ölür
cehennemde cayır cayır yanar  :amin: :amin: :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10: kız gülsah alemsin valla
niye oyle diyosum yazık degilmi
bosver yaslıların cogu böyle huysuz
beddua etme böyle allah korusun  :icon_pale:

Balböceği

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 12 Ekim , 2010, 20:39:58
Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 04 Eylül , 2010, 12:46:09
ne istediysem oldu oluyo allahıma şükür
şimdi anneanne ölsün istiyorum inşaallaaaaaaaaaaaaaaah tez vakitte ölür
cehennemde cayır cayır yanar  :amin: :amin: :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10: kız gülsah alemsin valla
niye oyle diyosum yazık degilmi
bosver yaslıların cogu böyle huysuz
beddua etme böyle allah korusun  :icon_pale:
:ehi: :ehi: :ehi: keske oyle ol deyipte olseydi insanlar

dunyada insan kalmazdi kiz oyle deme yinede ay bazen bende diyorum
bizim komsuya gelin geldi sadace kayinbaba ile yasiyacakti evlenirken demiski aklinca
ikigun sonra olur demis 10 sene oldu hala olecek  :ehi: :ehi: :ehi: