Kayınvalidenizi Kıskanır mısınız?

Başlatan esra18, 02 Eylül , 2010, 14:42:59

« önceki - sonraki »

esra18

02 Eylül , 2010, 14:42:59 Son düzenlenme: 02 Eylül , 2010, 15:54:25 g10ca
Esımın, her işi ,kaynanam gıbı yapmamı ıstemesınden usandım artık benı ona benzetmeye calısıo bense hayatta en son ıstedıgım sey ona benzemek..onu kıskanıorum yaaa..acaba sız nasıl davranıosunuz

Balböceği

Kaynanamin neyini kiskancam ya ama soyle bisey varsa kayinvaliden guzel bir ahlaki varsa
nazik ve kibarsa dusuncelerini empati yaparak bak bakalim isini asini dort dortluk yapiyorsa cnm ornek al
buyugun zarari olmaz  :icon_thumright: ama baska bir acidan kayinvaliden binbir suratsa bosver nasil olsa doner oda birgun Bu konuda esin de sorun

°o.O євяυ O.o°

ben değilde kaynanam beni kıskanıo bana özenio :k06: kaç yaş var aramızda Allam yaa  :violent1:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

esra18

valla yok :)kayganamın ole ona benzemek ıcın hıcbı huyu yok sadece guzel dıkıs dıker oda benım alanım degıl ben ondan cok daha ılerdeyım hem

Lă_Tăhzen!

yenı evlendıgım sıralarda sacımı kızıla boyatmıstım 1 gun sonrada kananam boyattırdı sacını kızıla  :k06:  kim kimi kıskanıyor size kalmış  :k06:

βαlκιz

canım eşin annesine çok düşkün çok seviyo demek
seninde onun gibi olmanı istiyo
aslında güzel bişey anneye düşkün olmak seninde onun gibi olmanı istemesi ama
çok abartmaması lazım sen onun eşisin sonuçta

ben kaynanamı kıskanmıyorum ama aynı durum benim başıma gelse bende kıskanır sinir olur onu boğmak isterdim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

esra18

aslında bılıomusunuz sanırım oda benı kıskanıor şimdi siz yazınca farkettım o hep benım yaptıgım seylerı yapıo evıne benım evım için aldıgım esyalrdan alıo hep eet bu guzel ya :)

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

merycampel

ben hiç umursamıyorum en ufak örnek beni tek buldugun ne yapıyosa bende esim gelince yanyana onun sölediklerini anlatıyom kendi utanıyo allaha sükür kocam haklıyı haksızı görüyo ve ayırt ediyo :)

derbeder

hahaha babannem annemin aldigi koltuk takiminin aynisindan almisti  :ehi: yaa sanki dunyada baska model yok gibi :D naparsin herkesin seviyesi baska :D

ben kiskanmam ama gipta edebilirim bir yonune. o da tum yasadiklarina ragmen hala guzel guzel kahkaha atabildigi icindir.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

KONYALI

eşim annesine çok düşkündür..hemde aşırı bir düşkünlüğü vardır...evlendiğim ilk zamanlar bu yüzden dolayı cok kavga ettik eşimle ama hiç kıskanmadım..yani düşkün olmasına yada annesine olan ilgisine hiçbir şey demem annesi nihayetinde...ama şölede bir gerçek var bende karısıyım...ama ben bunu öğrettim artık ona...belki kıskansaydım kaynanamı dogru hareket edemez ve suanda ona böle bır gol atmıs olamazdım :occasion14: :occasion14: :occasion14:
şuan kozlar benım elimde...artık o ağzıyla kusda tutsa eşime sölediği şey önce benim onayımdan geçiyor... :toothy10: :toothy10: :toothy10:
eeee evlendiğim ilk zamanlar bana yaşattıklarına saysın...

derbeder

Alıntı yapılan: KONYALI - 02 Eylül , 2010, 15:49:03
eşim annesine çok düşkündür..hemde aşırı bir düşkünlüğü vardır...evlendiğim ilk zamanlar bu yüzden dolayı cok kavga ettik eşimle ama hiç kıskanmadım..yani düşkün olmasına yada annesine olan ilgisine hiçbir şey demem annesi nihayetinde...ama şölede bir gerçek var bende karısıyım...ama ben bunu öğrettim artık ona...belki kıskansaydım kaynanamı dogru hareket edemez ve suanda ona böle bır gol atmıs olamazdım :occasion14: :occasion14: :occasion14:
şuan kozlar benım elimde...artık o ağzıyla kusda tutsa eşime sölediği şey önce benim onayımdan geçiyor... :toothy10: :toothy10: :toothy10:
eeee evlendiğim ilk zamanlar bana yaşattıklarına saysın...
nasil becerdin bu isi anlattttt :D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: esra18 - 02 Eylül , 2010, 14:42:59
Esımın, her işi ,kaynanam gıbı yapmamı ıstemesınden usandım artık benı ona benzetmeye calısıo bense hayatta en son ıstedıgım sey ona benzemek..onu kıskanıorum yaaa..acaba sız nasıl davranıosunuz

ayyynen..benim eşim titiz benim yaptıgım işi begenmez annem gibi yap der..bende begenmiyosan buyur derim..alır kendi yapar..ama hakkaten erkek olmasına ragmen benden güzel iş yapıyo hatta benim annemden bile.. :k06: :k06:  ama kıskanmıyorum..bizimki antika annesinede gidip büşra senden kaç yaş küçük senden güzel yemek yapıyo diyo..degişik bi tür :laughing7: :laughing7:   naparsa yapsın kıskanmam ama swiyorum çünkü annesini.. :love7: :love7: