28 Mart , 2024, 21:56:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sizin İçin Sigara Nedir?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 02 Eylül , 2010, 02:56:44

« önceki - sonraki »

iklima

Bende ~zıkkım~ oldugnu düşünüyorum.eşimle uzun uzun konuşuyoruz ama nafile çok düşkün olmadg için hala ümdim var.babamı bu pislik yüzünden kaybettm,hayat arkadaşımın da gözgöre göre zehirlendgne engel olamamak çok kötü.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

xxcansuxx

kokusuna bile tahammül edemediğim neden içildiğini kavrayamadığım  zehir... çok şükür 1 kere bile içime çekmedim hevs etmedim...

KONYALI

kızım sayesınde bıraktım..şukurler olsun...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

fıstık

seviyorum içiyorum ama hala kokusunu sevmediğim için sürekli duşalıyorum :ehi:

asla evde içmem evimde kimseye içirtmem

niye içiyorum bilmiyorum yinede seviyorumyaaaa napimm :toothy10:

muhribe

dudağına değdirmişliğim yoktur  :icon_thumright:

eşimle tanıştığımızda azıcık içiyordu. günde birkaç tane. baskılarım sonucu bıraktı  :hello2:

nadir de olsa kaçamak yapıyor, arkadaşları uzattığında falan. ben de kokuyorsun diye onu öpmüyorum pişman oluyor  içtiğine :k06:

SarıTombiş

Türk kahvesiyle çok güzel gidiyo. Ben seviyorum. Zararlı ama ne yapayım? Sigara içen de ölücek, içmeyen de :)

Z. Katip

Alıntı yapılan: SarıTombiş - 28 Haziran , 2014, 01:27:22
Türk kahvesiyle çok güzel gidiyo. Ben seviyorum. Zararlı ama ne yapayım? Sigara içen de ölücek, içmeyen de :)

:icon_thumright: :icon_thumright: aynen

bebişimin doğmasını sabırsızlıkla bekliyorum bu yüzden  :hungry:

mandalinaportakal

emzirmeyecek misin bebeğini?nikotin sütten geçiyor bebeğe.

Z. Katip

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 28 Ağustos , 2014, 09:17:26
emzirmeyecek misin bebeğini?nikotin sütten geçiyor bebeğe.

doğru geçiyor dimi.  :honk:

doktora sorarım ya ek gıdaya başladığım zaman başlarım olmadı günde 1-2 adet . çok içmiyorum ben zaten keyif sigarası. ama çok özledim napıyım. resmen sigaraya aşeriyorum  :crybaby2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

sakın  bir iki tane olsa da içme, bebeğe çok zararlı. sigara içen annenin bebeği alerjik oluyor. maalesef kayınvalidem içmiş. eşim ve kardeşinin birçok şeye alerjisi var.

Z. Katip

mandalinaportakal

annelik fedakarlıktır.
dün akşam parkta ufacık çocuğunun yanında sigara içen bir kadın gördüm.çocuk resmen soluyordu zehri.çok içim acıdı.günahsızların suçu ne ki?

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de geçenlerde kaldırımda sigara içen bir bayan gördüm oğlumla yanında geçince oğluma duman gelecek diye tedirgin oldum sonra bir baktım yanında 1 yaşlarında çocuğu var. pasif içici olmak çok kötü yazık o çocuklara

mandalinaportakal

en çok da çocuk parklarında sigara içilmesi rahatsız ediyor beni.yasaklamayı planlıyorlarmış bakalım.inşallah tez zamanda hayata geçirilir