12 Mayıs , 2024, 18:12:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yanınızdayken Eşiniz Başka Bir Kadına Bakarsa ?

Başlatan esra18, 02 Eylül , 2010, 00:16:09

« önceki - sonraki »

Balböceği

Basima hic gelmedi Cok sukur ne baktigina rastladim ne de konustuguna zaten oyle biri degil Esim  :love9:

Aksine ben yaparim sokakta degilde tv de gordugum kadin veya erkek
kadin gorsem masallah ne guzel derim erkegede ayni sekilde soylerim  :k06: :k06:

KONYALI

ben bır kez yakaladım...hemde yeni evliydik..ben tabi daha sübyan o zamanlar...eşimle bir alışveriş  merkezinde kızın birini içine düştü resmen ben anlamadım önce sonra bır baktım...anaaaaaaaaaaaaaa
hatta dedım yuh bari benım yapma...
tabi eşim kıpkırmızı...
aslında evıne eşine sadık bırı kesinlikle yapmayacağı birşey...ama yakaladım valla...
hala yüzüne vururumda kıpkırmızı olur...
ayrıca şölede bişi var...ben yapmama dıyen erkek yalan söler..sağ gözüneden sol gözüne inanmıcaksınız onların..ben eşime çok güveniyorum beni aldatmaz,ama butun gun gözumun önundemı???? nerden bileyim demi....
demekki nefesimizi ensesinden eksik etmicez kızlar :violent1:

bebişim616161

KIZLAR KİMİŞSİ ÖLE GİYİNİŞ TARZLARI VARKİ UTANMASALAR ÇIPLAK GEZECEKLER VALLAHİ KADIN OLDUĞUM HALDE BEN BİLESULANIYORUM DA ERKEKLER NEYAPSIN YANİ BİRAZ ANLAYIS BENM KOCİSİM BAKAR AMA NEFİS OLARAK DEĞİL TABİİ BENİ KIZDIRMAK İÇİN BEN KIZDIĞIM ZAMN HAVALARA UÇUYO  KARIM BENİ KISKANIYO BASLIYO DEMEYE Kİ YA YAKISIKLI OLMAK BASKA BİŞİ  KARIN SENİ KAYBEDECEK DİE ÖDÜ PATLIYO DEME YE  HALBUKİ YALANDAN YAPIYORUM :k06: ODA YİYOOO  :toothy10: :toothy10: :toothy10:CNM KOCİŞİMM

βαlκιz

valla baksa göz onun gözü onun günahı
çok açık kadınlar görünce beraber bakar yorum yaparız eşim baya bi sayar o kadına  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

tweety0555

o bakar kordur genelde ama benden kacmaz ben gosterıırım zaten  :toothy10: :toothy10:fatıhh sunun goguslere bak fatıh tanga gıyınmısss vs vs..yuh kadının pantolonunda camasır yok vsvs

esra18

tweety sen asmıssın kendını yaa ben ole bısey gorsem kendı kendıme oha demekle yetınırım  ::)

tweety0555

AMAN ESRAAA BOSVERSENE BAKMA DERSEM DAHA COK BAKAR BEN GOSTERIYORUM ODA SENIN DEDIGIN GIBI DIYOR :toothy10:HEM TAPUSU BENDE :laughing7:

FeHi

Hiç baktıgına denk gelmedim ama ben yokken bakıomudr bilmiorm sonuçta erkek yanlış bişi yapmcgna güveniorm ama TAM diil Erkek diillermi işte belli olmaz sağları solları  :honk: :honk:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 04 Eylül , 2010, 16:17:41
valla baksa göz onun gözü onun günahı
çok açık kadınlar görünce beraber bakar yorum yaparız eşim baya bi sayar o kadına  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
gözünü oyarım valla ama bizde beraber yorum yaparız

ES_Cİ

slm adım esma yenı uye oldum ama bence en guzeli sana yetmıyormuyum demek bence o bunu cok daha ıyı anlayacaktır

çağınım

ben eşimin benleyken baktığını hiç görmedim şimdiye kadar yani yapmamıştır diyemem ama ben yokken bakıyo olabilir göze gümtrük yok sonuçta güzel kadın gördükmü biz bile bakyıoruz kadın olarak erkekler ne yapsın bazende beraber yorum yaparız kıskandığınızı çok fazla belli ederseniz daha çok bakarlar bunuda unutmayın çaktırmamak lazım  :tongue3:

ırmak184

bende hiç baktıgını görmedim ama caktırmadan bakıyorsa bilemem  ::)

SABIRTAŞI

BENDE DENK GELMEDİM BAKTIĞINA AMA......BEN YOKKEN KESİN GÜZEL Bİ KADIN GÖRDÜMÜ BAKIYORDUR HİÇTE KISKANMAM VALLA....GÜNAHI KENDİNE....BEN BİLE ÇOK GÜZEL BİR KADIN GÖRDÜMMÜ MAAŞALLAH NE KADAR GÜZEL DERİM BAKTIKÇA BAKASIM KALIR ERKEKLER HAYLİ HAYLİ BAKAR ÇOK GÜZEL KADINA....AMA BAZEN GÖRÜRÜM ÇOK PİS BAKAN ERKEKLER VAR KADININ ORASINA BURASINA ONLAR TAM SOPALIK YANİİ..... :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

SeliN59

YA BAZILARIDA MASUS BAKTIRMAK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPIYOLAR BAZEN EŞİM BENİ KIZDIRMAK İÇİN BAKAR GİBİ YAPIYO DA DELİ OLUYORUM ÇOK KISKANIYORUM EŞİMİ :BangHead: