Perine Bakımında Yapılması Gerekenler

Başlatan βαlκιz, 01 Eylül , 2010, 05:39:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

SiRiNe

acidan uyusuyor zaten diyorlar ama burda istersen igne yapiyorlar uyusturuyorlar

burda her gebe dogumhaneye dlgumdan 3 ay önce " dogum mektubu " yaziyor ben yazmistim eger normal olursa ve yirtilirsam dikmeden önce uyusturun diye ;D

eger sezeryan olursamda söyle söyle yapin

erkek doktor istemiyorum ama eger ben ve bebeklerim ciddi hayati bir durumu tehlikesi olursa erkek o zaman girebilir

odaya erkek bakici vey doktorlar girmeden bana haber verin bas örtumu takmam icin yazmistim

biz bebeklerimizin kulagina ezan okuyacagiz ve ezilmis hurma tattiracagiz bizim dini ve kulturel adetlerimize saygi gösterin

hastanede cikan yemeklerden vejeteryan olani yiyecegim

Bebeklerim dogdugunda direk kucagima yatirmayin yikayip havluya sardiktan sonra bana verin

burda isvecliler babalar kesiyor kordon bagini esim kesmeyecek siz kesebilirsiniz yazdim :ehi:

valla 3 sayfaydi yazdimda yazdim

Staj yapan hasta bakicilari odamda istemiyorum yazmistim ama lise ögrencisi salak bir kizi getirmislerdi yanima bir kizdim birde onun eline tutusturdular sumeyyeyi kiz hayatinda bebek tutmasi nasil sinirlendim

birak cabuk kizimi dedim :toothy10:

βαlκιz

duygucum ne güzel bişey öyle mektup yazmak falan
aaa iyi şartlar orda
karar verdim bidakine orda dogurcam  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 03 Ekim , 2010, 23:54:39
duygucum ne güzel bişey öyle mektup yazmak falan
aaa iyi şartlar orda
karar verdim bidakine orda dogurcam  :ehi: :ehi: :ehi:

gulsahcim gel gel burda dogur :ehi: 3 ayligina davet yollarim gelirsin bizimkilerde bu arada tanismis olurlar damatlar gelinlerle :ehi: :toothy10:
zaten oturumun olmasada  mecburen dogurturlar hemde  bedava :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ya duygu bende avrupadayim oyle muamele gormedim mektup falan cok guzelmis  :violent1:
ben zorla epidural yaptirdim kesinlikle bi agrikesici bile vermiyolarmis acidan uyusur dediler hissetmezsin bende kesinlikle epidural istedim yoksa oyle kesip dikceklerdi  :-ooo  :-ooo
ama sona dogru acilari hissettim dogumum uzun surdugu icin etkisi azalmisti artik  :y25:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SiRiNe

Evet canim mektup yazabiliyorsun hatta dogumdan 6 hafta sonra ebeyle görusmen oluyor eger dogumda doktor veya ebe veya hemsirelerin sana kötu muamele ettigini hissetmissen bu seni uzmusse ve unutamiyorsan tekrar dogumunda bulunan kisilerle yuz yuze gelip bunu tartisabiliyorsun.

bana ebe demisti seni cok etkilemis bence sen bunu yen yoksa ilerde korkarsin dogumdan pisikologa gitmek istermisin bunu asmak icin hayir kalsin dedim ...

bende mektupa yazmistim sadece gaz maskesi istiyorum uysturucu iceren ama eger sancilarim dayanamayacagim duzeyde olursa o zaman epidural alabilirim yazmistim

ya bu gun ben ruyamda hamileydim :toothy10: ikizmis ayni kizlar gibi tekmeliyorlardi ayniiii duyguyu hissetttimmmm cok guzeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :love7: :love7: :love7: :love7: :love9: :love9:

Balböceği

Duygu sahane biseymis bu mektup falann

bende isitorum  :ehi: :ehi: :ehi: ne guzel okurken bir an gozumden gectin kizzz

super bisey  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: