Rüyamda Gördüğüm İsmi Bebeğime Koymalımıyım?

Başlatan hasretALİ, 31 Ağustos , 2010, 11:50:06

« önceki - sonraki »

hasretALİ

31 Ağustos , 2010, 11:50:06 Son düzenlenme: 31 Ağustos , 2010, 11:59:41 g10ca
merhaba arkadaşlar
ben hamile kalmadan önce bi rüya görmüştüm önümde ölen can çekişen bi kadın vardı daha sonra kadınlı erkekli sıralanmıştık kadın gözümün önünde öldü sonra hepbirlikte kelime i şahadet getiriyoduk yanımda annem ve teyzem var sonra bana elif suresini okicaz diolar bende ben bilmiyordum diyorum ordan ayrılıyoruz kim söylüyo hatırlamıyorum ama diolar kızın olursa adını elif bari koy diolar bende olur diyorum rüyam bu kadar...
sonra hamile oldumu öğrendim şimdi eğer bebeğim kızsa elif mi koymam gerek çok şüpheli kaldım elif ismi çok güzel biliyorum zaten kızda olsa erkek dde kuran ı kerimde geçen bi isim istiyodum
elif isminin yanına ek neler koyabilirim ben bana fikirler veririmsiniz
şimdiden çok tşk lerrr :-*

birgül87

ruyalarla amel etmemek gerektiğini söyleyebilirim ama çok içine oturmuş ruya belli elif rumeysa olabilir elif azra olabilir elif muberra olabilir
yada dogumda ebelerden rica et göbek adını elif koysunlar :)

Uploaded with ImageShack.us

hasretALİ

ya anneme anlattım yok dedi kendini öle şartlandırma dedi
ama amca kızım var koy mutlaka yoksa bebeğin başına bişey gelir falan dedi korkuttu beni eşimde pek koyma taraftarı değil bende öyleydim ama ne bilim korktum valla amca kızım öle söyleyince diyorum koysam bile ek neler koyabilirim ki

birgül87

dediğim gibi belki göbek ad olarak kullanabilirsin ek olarak ta elifin yanına ne koyarsan yakışır bence ama korkma bana kalırsa rahat bi gebelik dönemi geçirmeye bak her zaman gelmiyo bu dönemler :)
:opucuk:

Uploaded with ImageShack.us

merycampel

bence elifi mutlaka koy 2isimli olsun artık moda hem elif ikra olabilir mesela canım ne kadar güzel :)) hem kur_anda geciyo

kahraman

bencede elif koy cnm ...elif su olabılır elif naz olabılır
bu duyguyu banada yaşat Allahım

hasretALİ

valla bilmiyorum işte kızlar elif su elif naz elif
normal de hira yada cemre aklımdan geçio ama valla bilmiyorum aklıma o takılıyo taaa hamile kaldımdan beri

SeliN59

alt tarafı bir isim Elifte kötü bir isim değil en nihayetinde rüyana girdiyse koy bence bundada bi hayır vardır

Lă_Tăhzen!

bende hamılelıgımın ilk baslarında daha cınsıyetı bellı olmadan babam ruyamda kızının ismini yasemin koy diyodu bu ruyayı kımseye anlatmadım ısmıde koymadım egerkı senı cok etkılıedıyse ve koymazsan içinde pişmanlık hıssedeceksen koy cokta guzel bir isim elif gibi dimdik olur :)  birde ruyanda alif suresini oku dıyokarmıs sanırım oyle bır sure yokkı  :icon_scratch:

secret1905

kuzenim  hamileyken rüyasında bir dede oğlun olacak senin adınıda mehmet koy demiş. ve oğlu oldu bizim kuzen mehmet değilde efe koydu. şimdiçokpişmanım diyor. ve bana hala , hala aklımda diyor. seni etkilemek için söylemedim bunu aklıma geldi yazdım. bu aralar isim düşünüyorsan sürekli bilinçaltına yerleşmiştir ve rüyayı görmüşsündür. bence içinden geleni koymalısınızeşinleortak düşünüp.
sözü açılmışken allah nasip ederse kızım olursa eşim elif ben irem diyorum  :k06: erkek olursa henüz düşünmedik  :k06:

ilkcemre

hehe beni
Alıntı yapılan: hasretALİ - 31 Ağustos , 2010, 12:08:04
valla bilmiyorum işte kızlar elif su elif naz elif
normal de hira yada cemre aklımdan geçio ama valla bilmiyorum aklıma o takılıyo taaa hamile kaldımdan beri
m kızımın adı CEMRE.... güzel isim :D

ilkcemre

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 31 Ağustos , 2010, 13:01:50
bende hamılelıgımın ilk baslarında daha cınsıyetı bellı olmadan babam ruyamda kızının ismini yasemin koy diyodu bu ruyayı kımseye anlatmadım ısmıde koymadım egerkı senı cok etkılıedıyse ve koymazsan içinde pişmanlık hıssedeceksen koy cokta guzel bir isim elif gibi dimdik olur :)  birde ruyanda alif suresini oku dıyokarmıs sanırım oyle bır sure yokkı  :icon_scratch:

canım kuranın ilk suresi... elif lam mim... zalikel kitabü diye devam eden hani :D

Lă_Tăhzen!

:k06:  elif lam mim diye baslıyor bakara suresinin ilk ayetleri kuranın 2.suresi  :D

SABIRTAŞI

BENDE OĞLUMA ANNEM GÖRMÜŞ RÜYASINDA BURAK İSMİNİ KOYDUM.....HAYIRLISI OLSUN DEDİM KOYDUM.....

niles1983

ecrin elif süper olur:) hem elif kötü bi isim değil koy bence ben olsam mutlaka koyardım. hep kurandada geçio
sen dua etki şükufe felan dememişler rüyanda  :ehi: :ehi: :ehi:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...