20 Mayıs , 2024, 14:05:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

fatmagülün suçu ne?

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 30 Ağustos , 2010, 00:17:57

« önceki - sonraki »

AککORTįє

böle bir iğrençliğe en akıllı insan bile akıl sır erdiremez

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

valla o devirde böyle bi romanın yazılmasına nasıl müsade etmişler bende onu anlamadım. ne kadar edepsiz :D

uşaktan evin beyine herkes birbirinin içinde :D:D

HASRET!M S@N@

YA SÖŞYLE BİR DÜŞÜNÜYORUMDA ESKİDEKİ DİZİLERİ NE KADAR GÜSELDİ TAM AİLE DİZİSİ MAHALLENİN MUHTARLARI BİZİMKİLER NE BİLEYİM DAHA BİRCOĞU SİMDİKİ DİZİLERSE KİM KİMİNLE BARBER BELLİ DEĞİL SADECE SEXSE ENDEKSLİ ASLINDA BUNLARA BİZ PRİM VERİYORUZ İZLEYEREK TEPKİMİZİ GÖSTERSEK BELKİŞ BU KADAR OLMAZ ÖNCEDE DİZİLERDE ÖPÜŞME DAHİ OLMAZDI İMDİ ÖPÜŞME OLMAYAN DİZİ YOK YANE

miray

Alıntı yapılan: hasretimsana - 01 Eylül , 2010, 18:10:12
YA SÖŞYLE BİR DÜŞÜNÜYORUMDA ESKİDEKİ DİZİLERİ NE KADAR GÜSELDİ TAM AİLE DİZİSİ MAHALLENİN MUHTARLARI BİZİMKİLER NE BİLEYİM DAHA BİRCOĞU SİMDİKİ DİZİLERSE KİM KİMİNLE BARBER BELLİ DEĞİL SADECE SEXSE ENDEKSLİ ASLINDA BUNLARA BİZ PRİM VERİYORUZ İZLEYEREK TEPKİMİZİ GÖSTERSEK BELKİŞ BU KADAR OLMAZ ÖNCEDE DİZİLERDE ÖPÜŞME DAHİ OLMAZDI İMDİ ÖPÜŞME OLMAYAN DİZİ YOK YANE
:icon_thumright: aynen  :violent1:  :violent1:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: hasretimsana - 01 Eylül , 2010, 18:10:12

aynen canım öyle neslin ahlakını bozma yolunda hepsi özellikle kanal d nin dizileri ramazan ayına bıle saygıları olmuyor öpusme sahneleri v.s ödun vermıyolar bızler prim verıyoruz tabıkı ya hıc izlemicez yada secerek izlicez hepimizin cocougu var onlara örnek olmamız lazım

___kıymık___

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 30 Ağustos , 2010, 14:18:06
EVET SELCAN O FİLM :ehi: :ehi:
AYNI FİLMİ HÜLYA AVSAR VE MÜJDE AR OYNAMISLAR  :k06: :k06: :k06:

zaten beren saatte müjde arın yolundan gıdıyor :ehi:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aynen kızlar ya
mübarek ramazan ayında bile dur durak demıyollar
sadece star tv ıftar programı yapıyo gerı kalan hepsını topla at çöpe

Balböceği

O kadar guzel romanlar varki ama bu senaristler islerini biliyor nerde seksle fantaziyle alakali konular varsa onlari buluyor ha romanlarinda seks gecmeside onemli degil nasil olsa onlar bi araya sikistirirlar yazik cok yazik ahlaksiz
romanlardan sacma sapan uyarlamalar bu ne kardesim bu devlette hicmi aileye sigan bir dizi olmiycak fatmagulun sucu cok sucu kadin olmak kadinligini kullandirmak yine eski haline donmus yani bir mujde ar daha geldi dunyaya

Bir tarafta seks fantazi
bir tarafta ruhlar cinler ayri ucuyor
insanin ic dunyasini yansitiyorlarmis
Bir tarafta teror dizileri toplasam turkiyede 1000 ulusal tv var herbiride birbirinden pislik !!!

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 01 Eylül , 2010, 22:47:28
O kadar guzel romanlar varki ama bu senaristler islerini biliyor nerde seksle fantaziyle alakali konular varsa onlari buluyor ha romanlarinda seks gecmeside onemli degil nasil olsa onlar bi araya sikistirirlar yazik cok yazik ahlaksiz
romanlardan sacma sapan uyarlamalar bu ne kardesim bu devlette hicmi aileye sigan bir dizi olmiycak fatmagulun sucu cok sucu kadin olmak kadinligini kullandirmak yine eski haline donmus yani bir mujde ar daha geldi dunyaya

Bir tarafta seks fantazi
Bir tarafta teror dizileri toplasam turkiyede 1000 ulusal tv var herbiride birbirinden pislik !!!

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
bocüğüm cok haklısın da ben şu ruhlara cinlere cok güldüm :k06: :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: __sema__ - 01 Eylül , 2010, 22:44:55

:ehi: :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 01 Eylül , 2010, 22:47:28

Bir tarafta seks fantazi

:icon_thumright:

___kıymık___

ruhlar cınler nee :icon_scratch: ben bişeylermı kacırdım :icon_scratch:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤PA®İSS❤ - 01 Eylül , 2010, 22:52:40
Alıntı yapılan: __sema__ - 01 Eylül , 2010, 22:44:55

:ehi: :ehi: :ehi:

Cok iyi biliyorum cocuktum o zaman mujde ar bir tv sinemasinda oynuyordu ismini konuyu pek hatirlamiyorum
ama tek bildigim mujde ari 4 5 erkek tutmustu bacaklari acmislardi adamin biri ortaya giriyordu  :suclu: simdi guluyorum ama kotu ya cocuklarimizda bizim gibi olcak

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aa böcuk sen cocukken utanmıyon mu oyle seyler seyretmeye :caca: :caca: :caca: :caca: