gülfer furkanına kavuştu :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 30 Ağustos , 2010, 00:15:03

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

allah analı babalı buyutsunn canımmmm  :amin: :amin: :amin: :amin:
saglıklı sıhatlı usluuu bi bebek olur inşallahh  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

nesrin_beyza&berrin

Tebrikler canım.Allah analı babalı büyütsün :amin:

elif35

tebrik ederim canım benim Rabbim hayırlı evlat eder inşallah bol sütlü günler dilerim

**Gül**

Tebrik ederim arkadasim. Furkan bebek hayirli saglikli mutlu bir hayata sahip olur insallah. Sizlere de hayirli bir evlat olur. :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

HASRET!M S@N@

TEBRİK EDERİM İNŞ FURKAN BEBEKLE ÖMÜR BOYU MUTLU OLURSUNUZ

esra26

canım tebrik ederim allah analı babalı büyütsün sağlıklı uzun ömürlü bebiş olsun inşallah  :nazar:  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

cunfer_u

HAYIRLISI OLSUN CANIM... ALLAHIM BİZEDE NASİP ETSİN...  SAĞLIKLI VE MUTLU UZUN BİR ÖMÜR DİLİYORUM HEPİNİZE...  :nazar: :nazar: :amin:

özgemm

hayırlı olsun inşallah ALLAHIM bizlerede nasip etsin
amin amin amin

.:.Zamansız.:.

kız gülfer hepimizi tuşa serdin :ehi: bende hala beklemedeyim..

canım sevindim senin adına..
rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin..
analı babalı :amin: :opucuk:

fatma...

hayırlı evlat olsun inşallah Allah analı babalı büyütsün  :nazar:

gülfer

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

arkadaşlar amiiiiiiiin hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim allah razı olsun hepinizden güzel dilerkleriniz için

doğum hikayemi daha sonra yazarım çünkü fazla oturamıyorum dkişlerim çok vede acıyo çok zor bir doğum oldu  :sad1:

bebeğimin hayatı tehlikedeydi kordon iki defa dolanmıştı ve vakumla oldu doğumdan çıktım ve bayıldım o yüzden

dikişlerim çok acıyo bebeğimin sağ kolu doğumda zedelenmiş ve o kolunu hareket ettiremiyo  :crybaby2: sadece

parmaklarını oynatıyo dr düzelir dedi ama işte insan öyle görünce dayanamıyo

yarın hastaneye götürüceğiz fizik tedaviye başlayacaklar inşallah düzelir dualarınızı bekliyorum  :amin:

°o.O євяυ O.o°

geçmş olsun cnm bnm olsun sağlığı yernde olsun da bu arada kaç kilo doğdu dr az az diodu ya hep

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

βαlκιz

çook geçmiş olsun canım
hemen iyileşir bebeğinin kolu inşallah.
sen moralini yükset tut sütün etkilenmesin
:nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

rabbim acil şifa versin canım

geçmiş olsun :flowers:

:love9: :love7: :love9:

**Gül**

Gulfercigim cok gecmis olsun. Doktor duzelir diyorsa hiic uzulme. Hersey yoluna girer insallah. SImsIkI saril bebegine. Benim yerime de kokla op Furkanini  :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011