мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Angel - 01 Kasım , 2010, 05:17:45
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

afferim benim bal ogluma ton tonuma masallah yarasin annesi yedir pasami yesin de buyusun tombulummm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tesekkur ederım melegım benım  :opucuk: valla elımden gelenı ardıma koymuyorum hayatımın anlamı için herşeyyyyyy..
senınkılerıde kocaman kokulu kokulu opuyoruz ruzgarlaaaaa  :love9: :opucuk:

SiRiNe

Gözde canim masaaAllah ruzgarimiza buyumussss mryve salatasi yermisss  :opucuk: :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 01 Kasım , 2010, 12:13:30
Gözde canim masaaAllah ruzgarimiza buyumussss mryve salatasi yermisss  :opucuk: :opucuk:

sağolasın duygum benımmmm  :flowers: sorma sımdı muhallebı yedırdım paşama 40 kasık yidi serserım  :laughing7: o yıyınce dunyalar benım oluyor  :hieyt: dunde yenı cicişler aldık ogluma bayramlıklarını çizme bile aldımmm allahım foto cekcem bgn yuklerım muhtesem yaaa eeee paşamada yakışır hanııı  ;D :toothy10:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

01/11/2010

evvetttt bugunnnn ruzgar bey e yurutec almıs bulunuyorummmmm  :hieyt: :hieyt: en buyuk hayalım onu yurutecte gormektı cok sukur gercek oldu  :hello2: :hello2:
sımdı kesfetmeye calısıyor..onundekı oyuncaklarıyla oynuyor vuruyor muzıgını acıyor one dogru egılıp ayaga kalkınca hareket edıyor ne oldugunu anlamaya calısıyor oyle olunca gulucuklerın cıglıkların bini bi para  :hello2: :hello2:
alışınca fıldır fıldır dolaşacağa benzıyor haydı hayırlısı  :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

10/11/2010

VEEEE RÜZGAR PAŞA YÜRÜTECİN RESMEN ANASINI AĞLATMAYA BAŞLAMIŞ BULUNMAKTA  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

KENDİNİ ÖNE DOĞRU İTİYOR KALDIRIYOR VUCUDUNU GERİ GİTMEYİ SÜPER YAPIYORDU ŞİMDİ ARTIK ÖNE DOĞRU GİTMEYE BAŞLADIK HATTA UÇMAYA  :k06: :k06: :k06: :k06:

BİR YERLERE TAKILINCA DAHA SİNİR OLUYOR BİR İTİYORUM YİNE AYNI DURUMA SOKUYOR KENDİNİ VINNNNNNNNNNNNNN

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

AFFERİM BENİM MELEK YAVRUMA YAAAAAAAA  :icon_thumright:

derbeder

masaAllah masaAllah  :nazar: insaAllah yakinda tipis tipis yurur annesi  :love7: o zaman gor bakalim  :tongue3:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

18/11/2010

melek ogluma bugun ılk defa anneannesı un corbası yaptı  :muzz: :muzz:
ıcıne seker koyduk azıcık bızımkı agız tadına duskun tadluu sevıyoruz  :ehi:
bır corba tabagı kadar yedı valla  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:
aman oglum yesındeeee herbıseylerı yaparız bızzzz  :nazar: :nazar: :nazar:
yarınkı un corbasına kemık suyu ekletıcem nenesıne  :k06:
bugunku gulucuklerın ahddı hesabı yok delı gıbı oyun oynuyoruz sonra kucumda yoruluyor koynumda uyuya kalıverıyor askım benımmmmm  :love9: :love9: :love9: :love9:
dunde bayram gezmemızı tabıkı her zamankı gıbı caddede yaptık  :ehi: sonra akraba zıyaretlerı  :flowers:
cok guzeldı hersey..

HERSEY OGLUMLA DAHA GUZEL DAHA ANLAMLI YASAMAK MUTLULUK VERICI ALLAHIMA SUKURLER OLSUN  :amin: :amin: :amin: :amin:

SiRiNe

MasaaAllah ruzgarima yesinde buyusunn yarasinnnn  ;D

Kemik suyunda cok protein var cok harika bebekler icin bizde katiyoruz

Ne guzel yaa benimkiler sekerden nefret ediyorlar, sekerli bir gida verdigimde kusuyorlar  :k06:

Insaallah ilerde sekerci olmazlar belli olmaz ilerde sekere duskunde olabilirler

cok öpuyoruzz sizi canim benim  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

CANIM BENİM ÇOK ÖZLEDİM VALLAHİ YA  :'( BURNUMDA TÜTÜYORSUN CAN ARKADAŞIM BENİM  :flowers: :love9:

AY SORMA DUYGU VALLA BİZİMKİDE SEBZECİ DEĞİL TUZLU BİRŞEY SEVMİYOR BEBE BİSKÜVİSİ KOLİK  :k06: BİR DE BEBELAC FİLAN UFAK KAVANOZ MAMALARI VAR YA MEYVELİ TAHILLI PÜRELERİ FİLAN ONLARA BAYILIYOR BİR ÖĞÜNDE BİR KAVANOZ BİTİYOR  :amin: :nazar: 2 SAAT SONRA YİNE ACIKIYOR  :ehi:

ARTIK KENDİNİ AŞMIŞ DURUMDA DEDE DEDE DEMEYE BAŞLADI RESMEN  :k06: GEL DEDESİ YAPIYORUM ELİMLE BAKIYOR O DA YAPMAYA BAŞLIYOR HAFİF HAFİF  :k06: ERKEN KONUŞACAK SANIRIM  :k06: :nazar: NORMALDE DEDE OLAYINI 8.AYDAN SONRA YAPMAYA BAŞLARLARMIŞ  :k06: AMA RÜZGAR KARNIMDAYKENDE ÖYLEYDİ ANACIM KURTLU NE OLACAK  :ehi: SAĞLIĞI YERİNDE OLSUNDA GERİSİ BOŞ  :nazar: :amin:

GERİYE TEK SIKINTIMIZ DİŞLERİMİZ  :sad1: HERŞEYİ HAZIR PATLAMAYA MEYİLLİ AMA HALA TIK YOK  :( BENDE KAŞIYORUM KENDİSİDE YA ELİYLE YA DA KAŞIYICISIYLA YAPIYOR AMA SALYALAR GÖL OLUYOR  :-[ KULAKLARINI PARALADI RESMEN  :( BUGÜN YARIN DİYE DİYE BEKLİYORUZ.. :amin: :amin: :amin:

PRENSESLERİMİ VE SENİ KOCAMAN ÖPÜYORUM  :love9: :love7: :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

09/01/2011

Yeni yıla girdiğimizden beri hiç yazma fırsatı bulamamışım ne yazık ki iş güç derken..Hayatımdaki en güzel en eğlenceli yılbaşısıydı zaten melek oğlum kollarımda dünyalar benim olmuş durumdaydı  :love9: :love9:

Artık Rüzgar'ın büyümesi evde daha rahat etmemi sağlıyor gibi şuan öyle görünüyor en azından  :k06: Çünkü kendini oyalayabilecek aktiviteler buluyor olmadı beraber oynuyoruz sevgilimle.. :love9: :love9: Evin içinde benim peşimden gelmeye bayılıyor yürüteciyle  :love9: :love9: Oğlum gel bakıyım diye sesleniyorum hemen yanımda bitiveriyor kerata  :k06: Kendini sevdiriyor yine işi varmış gibi kaçıyor içeriye  :k06:...

Hoppalamızda ayrı bir olay..O ayaklarını yere pat küt vurup zıplayınca yüzünden güller açıyor oğluşumun  :love9: :love9: İyi ki almışım dedim vallahi o mutlu olunca ben daha da fazla mutlu oluyorum  :k06:

Yemek yemeyle ilgili Allahıma şükürler olsun ki şu zamana kadar bir problem yaşamadık  :amin: :amin: :amin: Un çorbası , pirinç unu , kıymalı kabak yemeği , patates yemeği , patates püresi , bebe bisküvisi , nenesinin special çorbaları kemik ya da et suyuna, meyveler çoğunlukla elma ve muz ama doktorumuz kivi önerdi ona başlıyoruz şimdi , yumurta sarısı , labne , bal parmak bal , pekmez , pudra şekerli yoğurt şimdiki menümüzü oluşturuyorlar  :k06: :nazar: :nazar: :nazar: Çorbalar işin içine girince pırasada oluveriyor havuçta tüm sebzeler...

Yalnız hala şu dişlerimiz çıkamadı kafayı yicem  :BangHead: En son7 Ocak'ta doktorumuza gittik rutin kontolümüz vardı baktığında dişleri gelmiş dedi tık tık ediyor alttakiler diyince çok sevindim ama ortada görünen bişi yok annemde sabırsızlıkla bekliyor gelmelerını ılk hedıyesını kendı alacakmış  :k06: Tüm damaklarımız sepsert geçenlerde elma verdim de ağzına ortadan kopardı muzu da aynı şekilde o derece yani tavan yaptılar  :sad1:

Kilomuz 9250 gr boyumuz 73,5 74 cm kafa çevremiz 49 cm  :nazar: :nazar: :nazar:
Kilosu ve boyu bakımından Türkiyedeki ilk 10 çocuğun arasında dedi doktor kafası içinse ilk 2 de dedi  :ehi: :ehi: :ehi: Biraz koca kafalıyız sanırım çocuğumun beyni kocaman sığamamış  :ehi: :ehi: :ehi:

Allah her zaman nice güzel sağlıklı günler görmemizi nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
Grip oldum maalesef perişanlık resmen oğluma yanaşamıyorum bulaşmasın diye alerjik bir durum ama yapacak birşey yok öpmeyi çok özledim oğlumu henüz 1 gün bile olmadı ama  :sad1: :sad1: Umarım kısa sürede atlatırım ama dökülüyorum  :sad1:

Sizleri çok öpüyoruz sevgili annoşlar ve beişler kendinize çok cici bakın.. :opucuk: :flowers:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bu arada aktivitelerimizden bahsetmeyi unuttuk  :k06:
Yuvarlanıyoruz deliler gibi
Dönüyoruz fırrrr gibi
Yürüteçte uçup gidiyoruz
Hoppalamızda havalara kadar zıplıyoruz
Döt atıp duruyoruz
Çenemizin düşüklüğü tam gaz devam ediyor

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 09 Ocak , 2011, 08:46:52
Dönüyoruz fırrrr gibi
Yürüteçte uçup gidiyoruz
Döt atıp duruyoruz

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

masaallahhh ruzgarimiza annesiiii  :hello2: :hello2: :hello2: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 09 Ocak , 2011, 08:46:52
Dönüyoruz fırrrr gibi
Yürüteçte uçup gidiyoruz
Döt atıp duruyoruz

masallah pasamiza  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

**Gül**

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Maasallah Ruzgar Pasaya. buyuyor gun gectikce  :aferin: :aferin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011