19 Mart , 2024, 07:09:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

27/09/2010

Rüzgarcım benım minik oglum artık oyuncaklarının ıyıcene farkına vardı karsılıklı oynuyoruzzz  :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5:
ve arrtık el atıp dokunup tutuyor ses cıkarttıkca oyuncaklar daha hoşuna gidiyor..masallah benım melek yavrumaa  :nazar: :nazar:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ⓖöⓩⓓⓔ ⓥⓔ ⓡüⓩⓖⓐⓡ - 27 Eylül , 2010, 13:47:39
27/09/2010

Rüzgarcım benım minik oglum artık oyuncaklarının ıyıcene farkına vardı karsılıklı oynuyoruzzz  :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5:
ve arrtık el atıp dokunup tutuyor ses cıkarttıkca oyuncaklar daha hoşuna gidiyor..masallah benım melek yavrumaa  :nazar: :nazar:

MasaaAllahhh ruzgarimaaa :nazar: :nazar: :basardim:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

masallah ruzgar pasaya  :k06: gozde oglusun mavis dimi senin gibi masallah giderek daha bi datli oluyo yesin teyzesi  :ehi:  :nazar:  :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

evet tatlımmm gözler anneye benzemiş çok şükürrr  :k06: :k06: :k06: mavi yeşil karışık şu ara renkli kalacağı kesinde  :k06: ahh ahh çok can yakacağa benziyor valla şimdiden yedik ayvayı  :ehi: :ehi: :ehi: sağol tatlımmmm azramı öppp annesi rüzgar yerine  :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gözdecim gerçekten bu oğlan gittikçe ballanıyo
siması değişmiş çok masallah oğluşa :nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 03 Ekim , 2010, 14:44:45
gözdecim gerçekten bu oğlan gittikçe ballanıyo
siması değişmiş çok masallah oğluşa :nazar: :nazar:

nurayım sagolasın eksık olma tatlım benım  :flowers: valla sanırım gıderekte bana benzemeye basladı  :k06: ballı kaymak lokumum o benımmmmmmmm  :k06: ınsallahh senın melegın gibi kocaman olur bır an once  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

olur olur allahın izniyle merak etme sen :opucuk: :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

07/10/2010

melek ogluma ben dün yeni mama aldım..sabah kahvaltısında artık 10 tane bebe bisküvisi yemeye basladın yavrum afferım sanaaaa  :occasion5: :occasion5:
mılupa aptamil bisküvili gece için olan mamadan aldım ve hapur küpür yidin  :occasion14: :occasion14: afiyet bal şeker olsun paşa ogluma benım  :love9: :love9: ruzgarcım sekerlı yicekleri seviyor ama asla 1 yasına kadar şeker yok dogal seker olan pekmez her daım onuda vermeye sadece 1 hafta kaldı  :muzz: :muzz: :muzz:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

15/10/2010

canım meleğim..
neneciğin dün müjdeli haberi verdi  :) 2'si üstte 1'i altta olmak üzere 3 tane dişimiz resmen görünüyor tık tık ses geliyor  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: haberini telefonda aldım ve iş yerinde çığlık çığlığa bağırmaya başladım sen benim tek sevinç kaynağımsın annecim..allahım bana senin daha nice iyi olduğun günleri göstersin inşallahhh  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ve bugün tam 5 aylık abi oldun aşkım oğlum  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
hayatta senden başka mutlu olacağım birşey görmüyorum olamaz ihtimal vermiyorum ve seni dünyalardan çok seviyorum iyi ki seni doğurmuşum iyi ki benim oğlumsun iyi ki beni ANNE yapmışsın melek yavrum allahım bizi hiç ayırmasın can parçam nefesim..

βαlκιz

:hello2: :hello2: :hello2: incileriniz hayırlı olsun canım
allah acılarını göstermesin evlatlarımızın iyiki varlar  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 15 Ekim , 2010, 18:12:52
:hello2: :hello2: :hello2: incileriniz hayırlı olsun canım
allah acılarını göstermesin evlatlarımızın iyiki varlar  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:

canım sagolasın  :flowers:
aminnnn allahım eksıklıklerını gostermesın  :amin: :amin: :amin: :amin:

çağınım

Maşallah rüzgar paşaya maşallah yerim onu ben ballı kaymak dişinizde hayırlı olsun gözdecimm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2:

SiRiNe

MasaaAllah gözdem ruzgar pasanin incileri hayirli olsunn :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

31/10/2010

benım paşam artık kocıman oldu yahuuu..hergun gozlerıne bakıyorum dogumu aklıma gelıyor ne kdr da cabuk zaman gecıyor cok sukur allahıma saglıgı sıhhatı yerınde hastalıkla ugrasmıyoruz bır dıslerımız ıste jellerle fılan ıdare edıyoruz..

artık sutlaç yıyoruzzzzzzzzzzzzzzzz  :hieyt: meyve salatasına bayılıyoruz  :hieyt: bebe bıskuvısını her ogun versem yıcek serserı ruhum benım  :hieyt:

masallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh ruzgarımaa canımaaa askıma nefesıme herseyımeeeeeeeeeeeee

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

afferim benim bal ogluma ton tonuma masallah yarasin annesi yedir pasami yesin de buyusun tombulummm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: