28 Nisan , 2024, 06:38:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

mutluluk

HERŞEY ÇOK GÜZEL OLMUŞ CANIM.YAVRUM BENİM ALLAH BAĞIŞLASIN BU GÜZEL GÜN GİBİ HER GÜNÜ BÖYLE GÜZEL GEÇSİN İNŞ.ACISINIDA SİZLERE GÖSTERMESİN.HERŞEY GERÇEKTEN SÜPER OLMUŞ :icon_thumright: :nazar:

mutluluk

CANIM YA O BORCAMIN İÇİNDEKİ NE ACABA ÇOK MERAK ETTİMDE BEYAZ GİBİ :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Guzelim eksik olma cok sagolasin iyi dileklerin  icin  :flowers:
Allah hepimize daha  nice guzel yilllar gostersininsallah..  :nazar: :amin:

Hangi borcam hayatim ? Pufflarinoldugu bir tabak  var beyaz bi de meze olarak yaptigim birseyvar o mu acaba?
Mezenin icinde yogurt sarimsakli mayonez kirmizi biber  ve nane var  :hungry:

mutluluk

SAĞOL CANIM BENİM.İNŞ İNŞ. :amin: :amin: :amin:

MEZENİN İÇİNDEKİ CANIM SADECE KIRMIZI BİBER NANEMİ.BANA DAHA FARKLI GELDİDE.

BEZELYELİYİ SORMUYORUM CANIM DÜZ BORCAM TABAĞINDAKİ.KUSURA BAKMA FARKLI BİŞEYSE BENDE YAPİM DİYE DÜŞÜNDÜM.ÇALIŞIYORUM RAHAT GELİYOR BANA BÖYLE ŞEYLER. :opucuk:

mutluluk

BENİMDE BEBEĞİM OLSA BENDE İSTERİM BU PASTADAN ONA GÖRE :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bende oglan seviyor diye eti puff aldim onlaei diyorsun sen  :ehi:
Bende calistigim icin en kestirme ufak atistirmalar hem kolay hemde lezzetli oluyor  :k06:
Sadece kirmizi biber ve nane var ama en onemlisi sarimsakli mayonez yogurdun icine  :icon_thumright:
Canim benim senin bebegin olsun daha iyileri senin olsun insallah  :amin:

mutluluk

YOK TATLIM ETİ PUFLAR GÖZÜMDEN KAÇMAZ ONLARI PUF OLDUĞUNU ANLADIMDA DİĞERİ BANA FARKLI GELDİ.DEMEK FOTODAN FARKLI GÖZÜKÜYOR PASTANIN HEMEN YANINDAKİ SANKİ PATATESTE VAR GİBİ GÖZÜKTÜDE.NANE VE KIRMIZI BİBER BENDE ÇOK YAPARIM EŞİM ÇOK SEVER.

ÇOK SAĞOL CANIM BENİM.HEPSİ OLUR BEBEK OLMASI MESELE :y25: HAYIRLISI ARTIK.

Balböceği

gözde canım her şey çok güzel olmuş  :love9:

Maşallah abi oldu paşam  :nazar: onun o sallanan yanacıklarını yerim  :hungry: 

Çok tatlı olmuş ya  :love9: Rabbim hayırlı ömürler versin..  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tatlim o mayonezli yesillikli patates salatasi idi  :ehi: O kdr cok sey yaptim ki neyin ne oldugunu ben bile unuttum  :ehi:
Edosum canimmmm sagol hayatim  :flowers:
Buyudu artik ya bana rkadas oluyor kerata  :nazar:
Allahim hep iyi gunlerini gostersin bizlere  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sevgilim  :love9:
2 yasina girdin gireli henuz 1 hafta olmus olmasina ragmen sana iyi geldi be annecim :k06:
Normalde dogruyu soylemek lazim huysuzlugun meshurdur hani :k06: Ama dogum gununden beri beni isten gelirken camda beklediginde her gordugunde feryat figan aglardin ama artik gulucuklerle larsilayip el sallayip kavustugumuzda boynuma atlayip beni opucuklere boguyorsun  :nazar: Sana hamileyken gordugum ruyayi bana yasattigi icin Rabbime sonsuz minnettarim  :amin:
Her gecen gun gozumun onunde buyuyorsun akillaniyorsun bana duskunlugune diyecek yok o ilelebet baki kalsin annecim  :amin:
Izin gunlerimde beni yormak icin elinden geleni yapardin oysa simdi hasret gidermenin derdine dustun pasam :love9: Sarilmalar ask gosterileri opusmeler sevismeler super :nazar:
Bizden her gordugun seyi hafizana aldigin icin artik yapiyorsun buyuk insan gibi..
Bana yol arkadasi oldun askimmmmmm
Seni deliler gibi seviyorummmmmm :love9: :love7: :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Benim minik koca adamim :)
Yaptigin hinzirca yaramazliklara artik o kadar cok alistim ki artik beni rezil etmeyi de basariyorsun ssupersin annecim :)))

Dun sana boxer almaya gittigim camasircida sutyenleri gorup alip dalip kafana taktin ortaligi dagittin filan hadi onlara alistim da enteresan olan olay su ki :)
Camasircidan sonra markete gittik kasiyer kiz arabanizdan bisi dustu dedi dusecek birssy yoktu ki aldiklarim posetteydi dedim israr edince bir baktim ki benim firlama cocugum arabasinin sepetine 100 beden leoparli sutyen atmis :))) markette arkamda da adamin teki var alip nasil sakladigimi hatirlamiyorum rezillik diz. boyu :)))

uzun zamandir yazamamanin kisa bir ozeti oldu sanirim dimi ama :)))

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

bu arada saclarimi kesstirdim degisiklik sartti bunalmistim koku bende ne de olsa :)
resmin seklini idare edip kafanizi hareket ettirme zahmetine katlanacagim icin uzgunum bayanlar :)

Nagimm her n kadar kizsada begendim valla :)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Iste bu da findigimin son hali teyzeleri nasil ama buyumuuz dimi :)

Bluegirl

slm gözdeciğim ben miray  :opucuk: maşallah paşama kocama adam olmuş öp yerime kocaman  :nazar:
sende dahada güzelleşmişsin canım hayırdır bu güzelliğin sırrı ne acada  ;)  :k06:
buarada saçlar hoş olmuş bence arada değişiklik iyidir   :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tesekkur ederim Miraycim..
Pasa sinirlarini zorluyor vallahi :)
Bende sir yok be anacim neyse o anlayacagin :) Oglum sagolsun diyelim iyi olan herseyi ona bagliyorum hayatimda o zaman cok guzel oluyor hersey :))..