29 Nisan , 2024, 06:21:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Ah bu pepee butun çocukların kahramanı :D nekadar çok kızsamda iyiki var yahu zor zamanlarımın kurtarıcısı  :ehi:

Yeni evmi aldın gözdeciğim  ben kaçırtmışım sanırım konuyu  hayırlı olsun canım

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:opucuk:
Tesekkur ederim Nurcum sagolasin..
Evet hayatcim tatli bir telas yasiyoruz bu ara cok sukur bu kadar bekledigimize degdi  :amin:
Allahim herkese daha nice guzel gunler gormeyi nasip etsin  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sans melegim  :love9:
Annesinin biricik kiymetlisi gozumun nuru basimin taci tatli evladim  :love9:
Annen bu gece cok huzunlendi be yavrum  :y25:
Cok isterdim sana daha iyi seyler vermeyi sana yarasani sana yasatmayi bilmiyorum ne kadar uerine getiriyorum sorumluluklarimi ama tek bildigim hayatimin senden ibaret oldugu kendimi sana adadigim..
Sana olan askimi ve sevgimi kimseyle paylasamiyorum icimden oyle bir istek gelmiyor artik sen benim yol hayat arkadasimsin annecim gucumu kuvvetimi mutlulugumu senden aliyorum..
Hic buyumesen ellerimi hic birakmasan diye dusunup bencillesiyorum engel olamiyorum ki kendime hayatta sahip oldugum benim olan tek varlik sensin annecim..
Allah bana guc kuvvet versin seni aslanlar gibi yetistirecegim
Annenin kalbini kirip mahveden hayatini alt ust eden o baban gibi bir adam olmayacaksin.Saygisini eksik etmeyen bayanlari el ustunde tutan bastaci yapan comert centilmen bir delikanli olacaksin askim..
Buyudunde ne dusunursun ne yaparsin bilemem ama sana sahip olmayi haketmeyen birinin hayatimizda yeri yoktu bebegim
Cok soyledim abuk sabuk laflar isittim ve korktum melegimi kaybetmekten korktum her anne gibi..
Seni canim pahasina cok seviyorum yakisikli oglum
Allahim sana hayirli saglikli uzun omurler yazmis olsun tum guzellikler hayatini suslesin
Gun gelirde seni yari yolda birakirsam bil ki elden degil haktandir..
Seni deli gibi seven annen minik sevgilim..

Lă_Tăhzen!

:y25: :y25:

Canım sen çok güçlü bir annesin 

Kimsenin kolay kolay yapamadıgını yapıyorsun tek başına hayat mucadelesi yavrunu buyutebılme çabasındasın

Takdir edilesi bir kadınsın

Rabbim sana güç kuvvet versin herşeyin en iyisini versin yavrunuda sana laik hayırlı bir evlat eylesin insallah

Hiçbir zaman seni küçültmesin her zaman yüceltsin Sen herşeyin en iyisine laiksinn  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Nurcum guzel dilek ve dusunceerin icin cok tesekkur ederim..
Bazi zamanlar doluyorum kimseye acimi huzmunumu hissettiremiyorum kendim yasiyorum ogluma anlatirmis gibi buraya yazarak aglayarak atiyorum sinirimi uzuntumu..
Dilerim ki Ruzgarda buyudugunde okur bu satirlari ona yazdigim mektuplari feyz alir ve ona olan sevgimin sonsuzluguna sahit olur..
Cunku herseyim onun ve hersey onun icin..
Oglumu cok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Balböceği

canım sen ne zorlukları aştın :(

Evlat dünyadaki en güzel varliktir

Bunun kıymetini kimse bilemiyorum

Kimi doğurup çöpe atıyor

Kimisi ise çok zorda kalıp yuvaya veriyor

Kimse senin gibi olamıyor :love9:

Rabbim sana güç kuvvet versin :amin:

İki cihandada ikinizi hiç ayırmasın :amin:

Evinizde huzurlu mutlu yaşayın siz bunu hak ediyorsunuz :)

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gözde ev mi aldın kız  :dontknow:
güle güle otur cnm

öyle yarı yolda bırakırsam falan yazma  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Allah korusun hep yanlarındayız inşllh kuzularımızn
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Edacim canim eksik olma guzelim  :opucuk:
Cok sagolasin  :love9:
Oglumun hakkettigi gibi ona sahip cikip gozumden gozetiyorum o benim CANIM  :love9:
Annelik vazifesi bu cocuguna sahip cikmayanlari Allahima havale ediyorum rabbim onlara vicdan duygusunu versin  :amin:
Ondan ayrilma duygusu geliyor bazen duugularima hakim olamiyorum o benim hayatim cunku onsuz nefes alamam
Rabbim hepimmize guzel gormemizi nasip etsin   :amin:

Evet Gulsahim oglumun yeni yasini yeni evimizde kutlicaz Allah nasip ederse
Bazen icimi korku aliyor tatlim kendime engel olamiyorum analik iste herseyden once evladini dusunuyor insan
Allah onlarin kokularini bizden mahrum etmesin   :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:y25: :y25: tanidigim en guclu kadinlardan birisin gozdemmmm  :love9: :love9:
Allah ayirmasin sizi hep mutlu olun insallahhhh  :amin: :amin: boyle duygu cokmelerini bende yasiyorum kac gundur  :'( Allah sabir soluk versin cumlemize  :amin: hayirli evlat olsunlar bizi utandirmasinlar insallahhh  :amin: :amin:
yeni evinizde hayirli olsun gule gule oturun cnm  :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Guzel aynurum cok sagol  :opucuk:
Hayatimda guzel bir zamana girdigimi hissediyorum kotu olan hersey kapandi arindirdim kendimi kotu olan ne varsa ev insan esya herseyi..
Simdi yeni umut ve beklentilerim var artik..
Bugun yeni evimin temizligi bitti canim cikti insaat pisligi kolay olmuyor ama cok zevkliydi..
Buyuk gun persembe  :love9:
Allahim sana cok sukir bugunleride gordum..

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

GÖZDEM SEN MÜKEMMEL BİR ANNE VE ÇOK GÜÇLÜSÜN  :nazar:
ARKADASLARIN DEDİĞİNE BENDE KATILIYORUM  :icon_thumright: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kevsercim canim cok sagolasin allahin izniyle verdigi gucle herseyin ustesinden gelicem sanirim  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Benim minik aslanim  :love9:
Dogdugundan beri ilk defa hasta oldun annecim ve benim icim parcalandi ilk defa iki sise antibiyotik ictin oksuruk burun v geniz akintisi kulaga da vurmus tabi hemen 3 gun arayla acillerdeydik  :y25:
Annende ayni durumda ustelik :(
Nazara mi geldik sevgilim ne olduysa artik :(
Hos herkes ayni dertlrden yakiniyor herkes hasta :(
Allahim herkese acil sifalar versin..
Annecim hastayken nsl uyumussun :(

Odanin resimlerini gunlugune de ekliyelim askim  :love9:

Lă_Tăhzen!

Kuzuma çok geçmiş olsun Allah beterınden saklasınn

Yatısa bak Allahımm

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Nurum sagolasin canim benim  :flowers:
Yalniz buraya yazdiktan sonra altini degiseyim dedim Ruzgarin ve vucudunda kirmizi benekler farkettim su cicegi gb degil ayni kizilbende olmustum kucukken herkes kizil olmazmis annenin hastalik gecmisiyle ayni olurmus bebeginkide derler ya dogru cikti ne yazikki..once bogaz ates gribal enf gb basliyor son safhada vucutta benekler cikiyor yavrumun  ayaklarinin altinda bile var atesi yok antibiyotige devam..
Acile goturmek icin giydiriyim diye yanina gittim ki sizmis askim  kalkmasini bekliyorum hastaneye goturucem hemen..
Rabbim sen ogluma sifa ver yazik benim minigime..