28 Nisan , 2024, 03:15:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 18 Ekim , 2011, 14:43:32
işte yer yüzünde annenin evladına duyduğu derin aşkın süper bi betimlemesi... harika yazmışsın gözde hakikaten evlatlarını baş belası olarak görüp ömür törpüsü yerine koyan anne kılıklı insanları ben de anlamıyorum  :-[
Canım benim çok teşekkür ederim  :flowers: Tam bir aşk hemde ne aşk teyzesi  :love9:
Herkes ana baba olamıyor maalesef güzellik Allah herkesin içine bu aşkı versin ellerindekilerinin kıymetini bilmeyi öğrensinler inşallah  :amin:

dilengisk

canımmm okurken bogazım dugumlendi nasıl guzel bi yurekle yazmıssın herseyi allah karsına yuregini gorebilecek degerini bilebilecek insanlar cıkarsın inşallah... ruzgar da cok sanslı senin gibi harika bi anası oldugu icin maşallah size rabbim nazarlardan korusun ikinizi de ....

opuyoruz coooookkkk

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Cansın sen bebeğim  :love9: :flowers: :opucuk:
Allah hepimizin dualarını kabul etsin ve hepimiz mutlu mesut yaşayalım inşallah  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

maşallah canım yaa nasıl da büyümüş yakışıklı bi delikanlı olmuşş rüzgar uzun zamandır görmüyodum resimlerini allahım sizlere bağışlasın  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 29 Ekim , 2011, 23:56:58
maşallah canım yaa nasıl da büyümüş yakışıklı bi delikanlı olmuşş rüzgar uzun zamandır görmüyodum resimlerini allahım sizlere bağışlasın  :opucuk:
Canım benim çok teşekkür ederim  :opucuk: :flowers:
Vallahi o kadar çabuk büyüyorlar ki şaşıp kalıp izliyorsun zamana ayak uydurmaktan başka çaren kalmıyor bak gör senin ufaklıkta bir bakmışsın yaşına gelmiş  :k06:
Allah evlatlarımıza hayırlı günler göstersin :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 29 Ekim , 2011, 23:58:30
Vallahi o kadar çabuk büyüyorlar ki şaşıp kalıp izliyorsun zamana ayak uydurmaktan başka çaren kalmıyor bak gör senin ufaklıkta bir bakmışsın yaşına gelmiş  :k06:

inşallah canım ya rüzgarın resimlerine bakarken düşündüm acaba benim oğlumda büyüyüp annesine arkadaş olacakmı diye.yaşadıklarını yeni okudum tekrar tekrar hatırlatmak istemem ama gerçekten sen çok güçlü bi insansın her zaman bunu başarmışsın bundan sonrada başarırısın dediğin gibi oğlun gözlerinin içine baksın her daim seninle olsun sen o güçle her şeyi alt edersin.kalbinin güzelliği gibi bi ömür yaşatsın rabbim sana  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 30 Ekim , 2011, 00:05:30
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 29 Ekim , 2011, 23:58:30

inşallah canım ya rüzgarın resimlerine bakarken düşündüm acaba benim oğlumda büyüyüp annesine arkadaş olacakmı diye.yaşadıklarını yeni okudum tekrar tekrar hatırlatmak istemem ama gerçekten sen çok güçlü bi insansın her zaman bunu başarmışsın bundan sonrada başarırısın dediğin gibi oğlun gözlerinin içine baksın her daim seninle olsun sen o güçle her şeyi alt edersin.kalbinin güzelliği gibi bi ömür yaşatsın rabbim sana  :opucuk:
Sosyal hayattaki arkadaşlarımdan öte can yoldaşım Rüzgar bana hayatımın tek anlamı varım yoğum her şeyim :love9:
Allah bu duyguyu yaşatmak isteyen herkese nasip etsin :amin: Evlat bambaşka candan öte can :y25:
Teşekkür ederim canım benim :opucuk: Allah dağına göre kar yağdırıyor çok şükür her şeyin üstesinden gelip oğlumla kendime yeni bir dünya yaratacağım :amin: Dediğim gibi o benim ya başka bir şey istemiyorum :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

çok şükürrrr allaha ki sana öyle güzel bi oğluşş vermiş oğluşumla benim için öp rüzgar paşayıı   :opucuk: :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Çoooooooook şükür  :amin: :amin: :amin: :amin:
Öpmez miyim büyük zevkle sende minik paşayı öp annesi kocaman kokulu kokulu  :opucuk: :love9:
Emin ol büyüdükçe bugünlerini arar olacaksın güzellik  ;)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bebeğim  :love9: :love9: :love9:
Oğlum gün geçtikçe fırlama olmak konusunda büyük adımlar atıyorsun :k06:
Yedirdim içirdim oturayım dediğim anda gelip elimden tutup oyun oynamaya götürmüyor musun yerlere yatıyorum gülmekten :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Hele ki bir tuvalete gireyim o zamanlar feryat figan anneeeeeeeeee diye kapılara yumruk atıyorsun serseri bıdığım benim :k06: :love9:
Tam anlamıyla kuyruğum oldun çıktın başıma  :k06: Kaynanam yok diyordum ama bir farkın yok ufaklık  :k06: :k06:
Kuzum dünkü yaşadığımız macerayı anlatayım :k06: Her zamanki gibi parka gittik güzelcene beraber kaydık kaydıraktan yürüyüşümüzü yaptık çocukların peşine takılarak :k06: Akabinde mamaaaaaaa diye bağrındın kucağıma geldin eve doğru yöneldin geldik yemeğini yedirdim yatağına yatırdım saat 18 civarında buraya kadar her şey normal :k06: Dedim 2 saat uyup kalkar anam 2-3-4 saat oldu senden tık yok gece 12 yarım civarında uyandın :k06: 6 saatlik kış uykundan uyandın gecenin o saatinde çorbalar meyveler yedin ve tam tamına sanırım 150 kere pepee videosu izledik saat 3 gibi sızdın kaldın yatağında :love9: :k06:
Ayyy yoook bir daha bu kadar uyutmak dürtüp uyandırıcam aldım dersimi :k06:
Seni çooook seviyorum minik erkekim benim :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

maaşallah canım Rüz e :aferin: yaa elifte konuşsun istıyorum bennnn ;D doğurabılecekmıyım derdım doğurdum 4 ay bitti inşallah Rabbım bızlerede bu günleri gösterir :aferin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Güzellikler sağolun  :flowers: :opucuk:
Zaman o kadar çabuk geçecek ki inanamayacaksınız :k06: Bunlar iyi günleriniz kıymet bilin :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

İşte Rüzgar'dan sayfasına yakışır Herkül pozları  :love9: :nazar: