мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

βαlκιz

maşallah kız emme erken başladın hee tosun ettin çocugu
yarasın yesin lop lop et olsun ama dikkat et obez etme çocugu  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

15/09/2010

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

İşte bugün 1 ay daha büyüdük  :basardim: Tam tamına 4 aylık kocaman bir abi oldu annesinin paşası  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Doğumunu sabırsızlıkla beklerken şimdi adım adım büyüdüğünü gözler önünde yaşamak doyumsuz bir mutluluk.Allahıma binlerce kere şükürler olsun bugünleri yaşattığı için daha nice güzel günler görelim birlkte melek oğlum ballık kaymaklım  :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ertl

maşallah paşamıza

rabbim nazardan korusun

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

masallah 4 yaslarını 44 yaslarınıda  gor insallah  :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

SiRiNe

masaallah pasamizaaa gözdemmmm

nice yillara senelree hep beraber insaallahhh

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: bizde 2 gun sonra 6 aylik olcagizzz :amin:

°o.O євяυ O.o°

gözdecmm nce aylara yıllara inşş yerm tosununu :opucuk: :opucuk: :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

kızlar uzun zamandır gıremıyorum annemın ev telaşıdır benım işimdir gücümdür ancak zaman bulabıldım bu arada oglumuda buyuttum tabı  :k06: 4 aylık olmasına 1 hafta kala bıldıgınız gıbı ek gıdalara baslamıstık cok sukur kasıklada yıyor sıkıldıgında bıberonla devam edıyorum  :k06: aynı zamanda meyvu suları ve çaya da basladık lök lök götürüyor paşam  :k06: anne sütünede devam tabıkı allahım ızın verdıgı muddetce  :amin: nasıl ozledım sızlerı buraları burnumda tutuyorsunuz unutuldugunuzu sanmayın sakınn canlarım benımmmmmm yarın dr kontrolumuz var ayrıntılarını yazarım opuyoruz hepiniziii  :love3: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ⓖöⓩⓓⓔ ⓥⓔ ⓡüⓩⓖⓐⓡ - 23 Eylül , 2010, 13:21:39
kızlar uzun zamandır gıremıyorum annemın ev telaşıdır benım işimdir gücümdür ancak zaman bulabıldım bu arada oglumuda buyuttum tabı  :k06: 4 aylık olmasına 1 hafta kala bıldıgınız gıbı ek gıdalara baslamıstık cok sukur kasıklada yıyor sıkıldıgında bıberonla devam edıyorum  :k06: aynı zamanda meyvu suları ve çaya da basladık lök lök götürüyor paşam  :k06: anne sütünede devam tabıkı allahım ızın verdıgı muddetce  :amin: nasıl ozledım sızlerı buraları burnumda tutuyorsunuz unutuldugunuzu sanmayın sakınn canlarım benımmmmmm yarın dr kontrolumuz var ayrıntılarını yazarım opuyoruz hepiniziii  :love3: :love9:
:nazar: :nazar:masaAllah canimm pasana ohh ohh seker bal olsunnnnn kuzuma
canim cay demir eksikligi yapiyor diye duydum bebeklere en iyisi  suyla veya bebek icin sekersiz meyve sulari varmis ondan vermek uygunmus
su an ben suya alistirmay calisiyorum  cok zorlaniyoruz tadina erken alismalari lazimdi ama ben bilemedim
suya alistir kuzumuu  sonra zor olmazzz
yaaa sormaaa bende cok özledimm siziiii islerin bitmis amaaa tekrar hosgeldinnnn bitanem :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

duygum ruzgar dogdugundan berı su ıcıyor zaten o yuzden sıkıntımız yok  :k06: rahatızzz cok sukur çayı da ara da verıyorum meyve suları tam gaz devam kayısı cok sevıyor  :k06: salyalarını toparlıyamıyorum delı gıbı salya akıtıyor ufaklık  :k06: bu dısler cabucak cıksada kurtulsal yavrumlaaa ..

hoşgördük bebegımmm donusum muhtesem olacakkkkkk

SiRiNe

Alıntı yapılan: ⓖöⓩⓓⓔ ⓥⓔ ⓡüⓩⓖⓐⓡ - 23 Eylül , 2010, 14:18:42
duygum ruzgar dogdugundan berı su ıcıyor zaten o yuzden sıkıntımız yok  :k06: rahatızzz cok sukur çayı da ara da verıyorum meyve suları tam gaz devam kayısı cok sevıyor  :k06: salyalarını toparlıyamıyorum delı gıbı salya akıtıyor ufaklık  :k06: bu dısler cabucak cıksada kurtulsal yavrumlaaa ..

hoşgördük bebegımmm donusum muhtesem olacakkkkkk
:nazar: :nazar: ohh iyi bitanem suya alistirmissin burda hemsire gerek yok emziriyorsun dedi :caca: :cussing: bu gun plastik bardak seklinde ona koydum suyu ona koy icirmeye tesvik et dedi hemsire
bende  öyle yaptim aldilar biraz az az sukur
cikarrr annesiii diside cikacak emekleyecekte og unleri göstersin rabbim

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim cok ozledik seni  :flowers: ruzgar pasayada masallah opuyoruz ikinizide  :opucuk:  :opucuk:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 24 Eylül , 2010, 01:47:42
canim cok ozledik seni  :flowers: ruzgar pasayada masallah opuyoruz ikinizide  :opucuk:  :opucuk:
CANIM BENIM BENDE COOOOK OZLEDIM KUZUM BENIMMMMMMM  :love9: :love9: :love9:AZRAYA KOCİMANNNNN  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Geldımmmm kızlarrrrr  :love9: :love9: :love9: :love9:

ruzgar bey diş sorunu baş gösterdıgınden ıtıbaren iştah gitti anacım yıyor yemıyor degıl ama bu ay kılodan cok boyumuz uzamış  :nazar: :nazar: :nazar: ek gıdalarada gectım tabı sebze corbaları meyve suları muhallebıler bgn ılk defa bebe bıskuvisi karıstırdım mamasına kaşıkla yedırdım cok sevdım kerata 7 tane bıskuvi yedi  :nazar: :nazar: yogurdu daha yapamadım makıneyı bulmam lazım  :ehi: :ehi: artık sebze corbalarını yapıpı geniş plastık buz kalıplarına dökücem buzluga atıcam bır kalıbı onun işini görur zaten kolaylıkda olur  :icon_thumright: oyun halısında car car konusuor ruzgar  :ehi: aynaya bakıp kendını tanımaya calısıyor bgn yrn tel sarar moduna gececek  :nazar: el ve ayaklarını kesfedıo  :k06: bgn gıttım ogluma dunya kadar sey aldım mothercare sagolsun  :k06: annemler buraya tasındıkları ıcın onlarda kalsın dıye 2.parkyatagımızı aldım , kışlık mukemmel bir mont aldım fotosunu eklıcem  :k06: kukuleta kıslık coook sırın , oyun halısına asmak ıcın oyuncak aldım vee en guzeli ise hoppala  :k06: o kdr saglam ve guzel yapmışlarkı artık 4.aydan ıtıbaren koyulabılıyor dıyınce aldım hemen  :k06: ohh valla bgn bagdat caddesınde fink attım uzun aradan snr koşturmanın arasında supperr oldu kızlar yaa tabı yanımda ruzgar yoktu da rahat rahat dolandım  :ehi: :ehi:

SEVİYORUM SİZLERİ HEMDE KOCİMANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN  :love9: :love9: :flowers: :flowers:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ⓖöⓩⓓⓔ ⓥⓔ ⓡüⓩⓖⓐⓡ - 26 Eylül , 2010, 20:24:01
Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 24 Eylül , 2010, 01:47:42
CANIM BENIM BENDE COOOOK OZLEDIM KUZUM BENIMMMMMMM  :love9: :love9: :love9:AZRAYA KOCİMANNNNN  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:opucuk:  :opucuk:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: