28 Nisan , 2024, 02:57:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

Nezo

Gözde' cim Çok Sevindim Hakkında Hayırlısı Olsun Arkadaşım Bi Ömür Boyu Mutluluklar Dilerim.  :flowers:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: sugarwoman - 13 Temmuz , 2011, 13:20:43
DUYGUCUM BENDE SOPRALARI ÇIKARTIYORUM SANA :caca:SENDE FACEDEKİ MESAJLARA CEVPA YAZMIYORSUN VE HALA ARKADAŞ LİSTENDE YOKUM NEDEN.ÖZELDEN MESAJ AT BANA.

:k06: :k06: belmacim kaldir sopalari, bende dahil  herkes demekki sopalik olmuss   :ehi: :ehi:

canim ozel bir nedeni yok, ben sadece facebookta fazla olmuyorum artikk birsuru mesaj ve bildirim birikiyorr bakamiyorum fazla  :k06: :k06:

sen beni ekle listene ben kabul ederimm..   :flowers:

opuyorumm  :opucuk:

tgbybr

gözdeee hayırlı uğurlu olsun canım. mutluluğun daim olsun inşaallah.. :amin: :amin:

Balböceği

Yanlismi hatiliyorumm acaba gozde'nin bugun nikahimi vardi  :dontknow:

--elif--

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÖZDECİM TEBRİKLER CANIM. :flowers: DAHA YENİ ÖĞRENİYORUM EVLİLİK YOLUNDA İLERLEDİĞİNİ  :k06: :k06:
RABBİM YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH  :amin: :amin:
GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ.MERAKTA KOYMA BİZLERİ  :laughing7:  :opucuk: :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

Alıntı yapılan: --€lif-- - 22 Temmuz , 2011, 17:12:02
yok cnm daha 1 hafata 1 gün var  :k06:
desene ben cabucak evlendirdim ayin 30'undaymis dugunu  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kizlar hepinize tsk ederim.bir takim aksilikler yuzunden ilk konustugumuz gb benim dogum gunumdw evlenmeye karar verdik.safak 1 eylul bilgilerinize arz ederim :k06:

ツgöçmen_54 ツ

Aytii

herzaman derim hayırlısıysa olsun diye  :amin: eğerki hayırlısı öyle ise ozaman olsun Gözdem zaten ozamanada az kalmış bide çifte bayram olmuş olur işte ne güzel  :sunny:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

gözdecim tebrikler canım bende daha yeni gördüm inşallahh mutlu bir yuvan olur pasanla birlikte  :love3: :opucuk: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Of kizlar of aksilikler bitmiyor isyan etmek istemiyorum ama dayanamiyorum...
bu sabah pastaneye gittim eve geldigimde ne goreyim ananem yerde kalkamiyor.
Ruz u yatagina yatirmis cattle da su kaynatmis ayagi ruz un mama sandalyesine takilmis hop gum diye dusmus yere cakilmis resmen..apar topar ambulans geldi hastaneye gittiler film cekilirken cok bagirmis yazik ztn sedyeye almak icinde cok ugrasmislardi.parcali kiriklar varmis kalcanin hemen altinda resmen filmde sallanir durumda gorunuyormus hemen bahcelievler medical park a goturmusler 35 cm lik civi takilacakmis yarim saat sonra ameliyat baslayacak ve tam 4 saat surecek :(((... dualarinizi eksik etmeyin ne olur..o kadar saat narkoz alacak hem yasi hemde tansiyonu var..
bende vize islemlerim icin calisiyor gorunmem lazim isten cikamiyorum yillik iznimi almaya calisiyorum hastane surecinde en axindan ruze bakarim akabinde annem ruzgara ananeme de yardimci bir kadin ilgilenecek gibi gorunuyor..
allahim sen hakki

meliss

kardeşimm tekrar geçmiş olsun  çok üzüldüm ya  inan inşşallah kolay atlatırsınz ne diyim allah yardımcınız olsun canım :-[ :-[
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım herşeyde bi hayır vardır
geçmiş olsum teyze inşallah hemen iyileşir
sende canını sıkma rabbim sıkıntılarını gidersin inşallah

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gozdecim cok gecmis olsun cnm Rabbim acil sifalar versin sizinde yardimciniz olsun  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: