27 Nisan , 2024, 11:50:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Minik Sevgilim  :love9:

2 gündür çok hastasın  :sad1: Seni bu zamana kadar hiç böyle görmemiştim hem çok şaşkınım hem de çok korktum :y25: Nazara mı geldi benim paşam nedir :y25: Devamlı ağlıyorsun ağrı kesiciler fitillere rağmen :sad1: Dişten dedik olmadı kulak dedik olmadı dün gece saat 2 de anca uyuyabildin dışarlarda mı gezdirmedim yapmadığım şey kalmadı :sad1: En son bugün işteyken anneannen aradı ve 4 kere kustuğunu söyledı :y25: Vücudunun susuz kalmasından korktuk :sad1: Devamlı su içirmişler bende apar topar eve geldim :sad1: O kadar bitkindin ki içim parçalandı :sad1: Benim o Minik Herkülüm süzülmüştü gözümün önünde :sad1: Çocuk acile gittik hemen babacığında geldi çok üzüldü çünkü :sad1: Doktor fazla su kaybının olmadığını fakat muhakkak idrar tahlilinin verilmesi gerektiğini söyledi ve idrar torbası taktık gel gör ki çiş yapmadın annecim uykunda geldi acıktın huysuzluğun tavan yaptı en sonunda arabayla gezinirken uyuya kaldın sahilde durduk uyanmanı bekledik uyandıktan sonra keyfin gayet iyiydi.Anneannen babanı benı ve seni eve bıraktı.Babanla çok güzel oyunlar oynadın annecim :love9: Gülücükler saçtın etrafına devamlı nenecikte sağolsun sana baktı o arada babacıkla annecik yemek yedi :love9: Sonra yeniden oyuna devam :love9: Babacık gece 23:30 a kadar çiş yapmanı bekledi ki gidelim tahlili verelim diye ama yapmadın :sad1: Baban gittikten sonra daha da huysuzlaştın ağla ağla gözyaşların sel oldu be aslan oğlum :sad1: :y25: İçimi parçaladın canımdan can gitti :y25: En sonunda anneanneni aradık arabayla gezdirmek için aşağıya indik beklerken kollarımda uyuya kaldın :amin: Evimize geldik şimdi mışıl mışıl uyuyorsun :amin: Rabbim senin sağlığına mukayet olsun senin acınla beni sınamasın :amin: Annen baban nenen anneannen deden ve teyzen seni çok seviyor meleğim :love9: Annecik yarın da işe gitmiyor tahlil olayını yaptırmamız lazım büyük ihtimalle idrar yolu enfeksiyonu ama bir yapsan da çıksa :sad1:

Annesinin kıymetlisi canı her şeyi seni çok seviyorum Allahıma emanetsin :amin:

Aytii

çok geçmis olsun neler olmus pasama  :-\ :opucuk: insallah düzelir tosuncuk kiyamam ona ben  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

İnşallah Aytencim hemen atlatır çok yıprandı yavrum  :sad1: Bir de şu idrar torbasını çıkartmadan işese de rahatlasak :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cok gecmis olsun gozdecim kiyamam ya  :y25:
salgin varmis galiba dikkat edin cnm insallah iyilesir kuzum  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Shadowqueen

Gözdem çok geçmiş olsun canım minik herküle kıyamam ben ona  :y25: Acil şifalar dilerim umarım önemli birşey çıkmaz da, en kısa zamanda huysuzlukları ağrıları geçer canım  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sağolun güzellerim  :love9:
Bugün yine hastanelerdeydik dışkı tahlili sonucunu aldık rota virüs çıktı  :sad1:
Tedavisi antibiyotik değil diğer ilaçlara devam :sad1:.. 1 haftada vücut alttan üstten atacakmış kendi kendine :sad1: Dün gece babası da bizde kaldı beraber bekledik oğlumuzu ateşi çıkmasın diye :sad1: Şükür ateş olayımızı kontrole aldık bugün çıkmadı hiç :amin:
Allahım tez zamanda şifa ver oğluma :amin: :amin: :amin: :amin:

Shadowqueen

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

✿sweet_sweet✿

GOZDECIM COKK COKK GECMIS OLSUN YENI OKUYORUMM RABBIM SIFA VERSIN OGLUSUNA  ::) ::) :amin: :amin: :amin: :amin: YAKIN BIR ZAMANDA ATLATACAKTIR INSALLAH BOL SIVI VERMEYE CALISIN HAYIRLISIYLA ATLATACAK INSALLAHH  :amin: :amin: :amin:

CANIM NISANLANMISSIN SANIRIM BEN ANCA ALDIM HABERINI.. COKK SEVINDIM SENIN ADINA.. RABBIM MUTLULUGUNU DAIMI ETSIN IYI KALPLI ARKADASIM BENIM  :amin: :amin: :amin: ALLAH NAZARDAN KORUSUN  :amin: :nazar:

COKK OPUYORUM CNM..  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Duygum benim ya seni gözlerim o kadar çok aradı ki anlatamam :love9: :love9: :love9:
Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için :flowers:
Komşu geliyorum yavrum sana :k06:
Newyork'ta yaparız piyasa artık :laughing7:

Balböceği

Gozde'm cok sevindim canim insallah hep boyle mutlu olursunuz  :amin:

Bir yastikta kocayin insallah  :love3: ruzgar'ima kardes de gelir  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 26 Haziran , 2011, 20:27:47
Sağolun güzellerim  :love9:
Bugün yine hastanelerdeydik dışkı tahlili sonucunu aldık rota virüs çıktı  :sad1:
Tedavisi antibiyotik değil diğer ilaçlara devam :sad1:.. 1 haftada vücut alttan üstten atacakmış kendi kendine :sad1: Dün gece babası da bizde kaldı beraber bekledik oğlumuzu ateşi çıkmasın diye :sad1: Şükür ateş olayımızı kontrole aldık bugün çıkmadı hiç :amin:
Allahım tez zamanda şifa ver oğluma :amin: :amin: :amin: :amin:

çok geçmiş olsunruz paşama  :amin: offf ne zor şu çovcukların hastalanması rabbım şifa versın ınsallah atlatmıştır ruzum bu hastalıgı  :amin: :amin:       

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Edam sağol kuzum  :flowers: :opucuk:
Allah gönlüme göre verdim milyon kere şükürler olsun :amin:
Rüz'e kardeş operasyonu sanırım hemen olabilir :ehi: Özledim yahu :ehi:

Sibelim meleğim benim çok teşekkür ederiz :opucuk: Allahıma şükür ki bugunü sorunsuz atlatıyoruz kusmamız ve ishalimiz olmadı yemeye de başladı artık :nazar: Süzgün yavrum kendine geliyor inşallah :amin:

AyNi

çook geçmiş olsun canım, rota virüsü aşısı olmadımı rüzgar paşa?