28 Mart , 2024, 16:13:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

anam gzde işe mi başalamış ayrılmak zor olmuştr paşasından :sad1: ama olsun hayrlıs olsun gözdecmm  :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

ebrucum ahhh ahhh sormaaa nasıl zor oldu gun ıcınde işe gitmeden agladımmm  :crybaby2: bebegımde anladı  :( ama napıyım herseyı onun ıcın yapıyorum gelecegı ıcın..ılk gun döndüm işten mememe bir saldırışı vardı ki bir de kokumu ozlemiş sarıldı sarıldı sarıldı koynuma girdi beraber yatalım dedi ve gıdeegımı bıldıgı ıcın hıııc uyutmadıııı bende dedım canın sagolsun askımmmm varım yokum senınnn..alısacagızzz zor olcak amaaaa napalımmm allahtan 2 gun calısıyorum 2 gun calısmıyorum bu ay gece vardıyasındayım yanı bensız cok kalmıyor uykuda gecırıyor zamanını ama benı bulamadıgında farklı durum tabı..

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

06/09/2010
Paşacım benim bugün armut suyu içti  :basardim: lıkır lıkır dikti kafaya vallahi  :k06: kakasını yapması için veriyim dedim ama bolcana pırtladı kakayı göremedik inşallah yapacak ümitliyim artık duphalac ı kesicem çünkü yeter bu kadar..

°o.O євяυ O.o°

doğru canımcım herşey rüzgarın için zor olur tabi ama olsun ikinz için de lazım :icon_thumright: :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

βαlκιz

gözde ek gıdaya erkenden başladın galiba  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ⓖöⓩⓓⓔ ⓥⓔ ⓡüⓩⓖⓐⓡ - 07 Eylül , 2010, 02:10:12
06/09/2010
Paşacım benim bugün armut suyu içti  :basardim: lıkır lıkır dikti kafaya vallahi  :k06: kakasını yapması için veriyim dedim ama bolcana pırtladı kakayı göremedik inşallah yapacak ümitliyim artık duphalac ı kesicem çünkü yeter bu kadar..
masaallah pasayaaa afiyet seker olsun :opucuk:

Balböceği

Hayirli olsun cnm sayfaniz en guzel anilarinizi paylasirsiniz insallah  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 07 Eylül , 2010, 16:05:18
gözde ek gıdaya erkenden başladın galiba  :k06:
valla gulsahcım 2 aylıkken mamasına amrut suyu koy demişti dr kaka yapsın dıye şimdi haftaya 4 aylık oluyoruz ztn bu ay ıtıbarıyle baslamak ıstıyordum bir verdim içti ertesi gunu kayısı içirdim hoşaf  :k06: o yaradıda kakasını artık kendi kendine yapmaya basladı cok sukur allahımaaaaaa  :amin:

h2o tesekkur ederim tatlım sizleride görucez bu sayfaları acarken  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

10 Eylül , 2010, 02:29:57 #38 Son düzenlenme: 10 Eylül , 2010, 02:40:05 ⓖöⓩⓓⓔ ⓥⓔ ⓡüⓩⓖⓐⓡ
Oğlum ;                                                                                                                                                                                                   09/09/2010

Bugün bayram bebeğim hemde seninle geçirdiğimiz ilk bayramımız ve hayatımdaki dönüm noktalarından biri.Seni doğurduğuma o kadar mutluyum ki annecim.İyi ki benim olmuşsun iyi ki senin annen olmuşum nefesini her hissettiğimde içimden bir şeyler kopuyor ve gözlerim yaşlanıveriyor.Bizi nasıl günler bekliyor bilmiyorum ama hep hayalimde senin daha nice güzel ve iyi günlerini göreceğimi düşünüyorum ve hep beraber olacağımızı.Rabbim seni benden hiç ayırmasın çünkü ben senden Allahım canımı alana kadar seninleyim hayatın zorluklarını ve güzelliklerini sadece seninle görmek istiyorum yaşamak istiyorum.Eskiden belki bencildim kimilerine göre sadece kendimi düşünüyordum kafamın dikine kararlar alıyordum her aklıma eseni yapıyordum şimdiyse ağzıma bir lokma attığımda dahi seni düşünüyorum önce sen her zaman artık.Nefes alırken yemek yerken çalışırken aklımda sadece meleğim var yahu insanın kendi canından daha önemli bir varlık olduğunu düşünmezdim sen kollarımda olmadan önce o cennet kokunu içime çekmeden önce kurban olurum seni veren Allahıma  :amin:

Rüzgarım bugün bayram annecim şekerimin şeker bayramı  :k06: Sana eskiden yaşadığımız o güzel bayram heyecanlarını yaşatıcam aşkım çok istiyorum bu mutlulukları yaşamanı küçük şeylerden mutlu olabilmeni..Olmayana olanın verdiği,tokun açı doyurduğu nerde o eski bayramlar, heyecandan uyuyamadığımız, rugan ayakkabılarımızın yatak altında hazır ve nazır şekilde beklediği, yeni elbiselerimizin mis gibi ütü koktuğu,büyüklerin elleri öpülürken harçlık hesaplarının ve alınacaklar listelerinin yapıldığı,kapı kapı gezmelere gittiğimiz o bayramlar hani nerdeler ?tek hedefim o ayakkabıların değerini, büyüklere saygıyı, güzel özel günlerde birlik beraberlik içinde hep beraber olmayı anlaman sevgilim..

Daha nice güzel sağlıklı sihhatli huzurlu mutlu bayramlarımızın ilkini yaşıyoruz bebeğim..Güzel günler göstersin Rabbim bizlere acı gözyaşı nedir göster msin bilmeyesin minik yavrum..Annenin zoruyla öptün bugün elimi darısı seneye kendi kendine öptüğün bayrama  :D..Hergünümüz bayram coskusuyla gecsin insallahh  :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM MİNİK SEVGİLİM CAN YOLDAŞIM  NEFESİM  :nazar: :nazar: :nazar:

**Gül**

Ruzgar Pasa bir omur boyunca annesini hep yaninda olur onun can yoldasi arkadasi olur insallah.  :amin: :amin: :amin: Birlikte nice bayramlar gecirmeniz dilegiyle  :flowers: :flowers: :flowers:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SiRiNe

ruzgar pasamizin  ilk bayrami kutlu olsunnnn

ne guzel yazmissin canimmmm

rabbim sizi ayirmasin ömur boyuuuu  saglik huzur eksik etmesinnn sizdenn

guzel anne
:opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: **Gül** - 10 Eylül , 2010, 09:17:56
Ruzgar Pasa bir omur boyunca annesini hep yaninda olur onun can yoldasi arkadasi olur insallah.  :amin: :amin: :amin: Birlikte nice bayramlar gecirmeniz dilegiyle  :flowers: :flowers: :flowers:
gülüm cok tesekkur ederız seneye sizinde güzeller güzeli bayramlarınız olur inşallahhhhh  :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 10 Eylül , 2010, 11:04:25
ruzgar pasamizin  ilk bayrami kutlu olsunnnn

ne guzel yazmissin canimmmm

rabbim sizi ayirmasin ömur boyuuuu  saglik huzur eksik etmesinnn sizdenn

guzel anne
:opucuk:

duygummm askım bebegım aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım arkadasımmm prenseslerımle sizlerde bir ömür güpgüzel günler geçirin inşallahh  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

09/09/2010

Bugün Rüzgar Bey ilk defa maması haricinde Milupa'nın Sütlü Pirinçli ek gıda mamasını öğlen yedi  :hungry: Kerata çok sevdi  :occasion14: İLk önce alıştırmak için 2-3 kaşık vereyim dedim ağzından çıkartmamla ağlamaya başladı  :k06: Bende 10 kaşık verdim belkide daha fazlası hatırlamıyorum mutluluktan sarhoş olmuştum  :k06: Sonra 4 saat uyuduk beraber emrirken uyuya kalmışız  :) Uyandığında ise Milupa Gece Muzlu Pirinçli mamasını verdim kaşıkla 6-7 kaşık ardından sulandırarak biberonla devam ettim rahatlasın diye..Çok şükür Allah'ıma bugünleride gördük  :amin:

SiRiNe

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят