19 Mart , 2024, 17:00:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÖZDECİM DİŞİNİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
DARISI DİĞER DİŞLERİNE OLUR İNŞALLAH  :opucuk:
SANADA PAŞAYADA  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ÖPÜYORUM SENİ VE RÜZÜ  :opucuk: :opucuk:
BU ARADA SAÇLARININ RENGİNİ DEĞİŞTİRMİŞSİN GALİBA ÇOK YAKIŞMIŞ :laughing7:  :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Pınarcımmm oh siz erkencisiniz biz sonunda çıktı diye party yaptık  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Gel keyfim eğlendik ailecek iyi oldu valla herkese tavsiye ediyorum  :icon_thumright:
Enerjik ve sağlıklı olmak zorundayım çünkü Rüzün benden başka kimi var ki  :sad1: Allahım herkeslere sağlık sıhhat nasip etsin  :amin:

Sibelimmmmm sağolasın yavrucuğum benimmmm  :love9:  :opucuk: Evet hayatım ya sarı olmaya çalıştım kendi çabamla baktım beceremedim kızıl-kahve yaptım oldu valla herkes beğeniyor seninde beğenmene ayrıca çook sevindim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

✿گสЯเ_ќĮż✿

BEN ÇOK YAKIŞTIRDIM GÖZDECİM.HARİKA OLMUŞ.TEN RENGİN VE GÖZLERİN TAM ORTADA  :nazar: :nazar:
BU ARADA BEN SİBEL DEĞİLİM  :laughing7: AYSENİM ŞEKERİM :k06: :k06:
KENDİNMİ BOYADIN.BENİMDE SEVDİĞİM RENKLERDEN  :icon_thumright: :icon_thumright:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aysencim yaa çoook özür diliyorum hem yazıp hem rüzgarla ılgılendigım ıcın yanlış yazmısım yahu  :ehi: :ehi: :ehi:
Çok teşekkür ederim hayatım tekrar  :flowers: :love9: :opucuk: Açık tenli olmanın avantajlarını kullanıyorum  :ehi:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 12 Şubat , 2011, 13:31:28
Aysencim yaa çoook özür diliyorum hem yazıp hem rüzgarla ılgılendigım ıcın yanlış yazmısım yahu  :ehi: :ehi: :ehi:
Çok teşekkür ederim hayatım tekrar  :flowers: :love9: :opucuk: Açık tenli olmanın avantajlarını kullanıyorum  :ehi:

ESTAĞFİRULLAH KUZUM.  :opucuk:
KOLAY DEĞİL ÇOCUĞA BAKMAK.İNSANIN AKLINI BAŞINDAN ALIYORLAR :laughing7:
AÇIK TENLİ İNSANA HER RENK YAKIŞIYO DİYE DÜŞÜNÜYORUM  :laughing7:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

demek sonunda çıktı diye party yaptınız he  :ehi:  :ehi:  :ehi:
maşallah suphanallah canım benim tabiki senin zinde ve enerjik olman lazım  :nazar:
en  kötü günleriniz böle olsun hayatım  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bencede tatlım  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Her renk olmuşluğum var benimde artık napsam şaşırdım  :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 12 Şubat , 2011, 13:49:22
demek sonunda çıktı diye party yaptınız he  :ehi:  :ehi:  :ehi:
maşallah suphanallah canım benim tabiki senin zinde ve enerjik olman lazım  :nazar:
en  kötü günleriniz böle olsun hayatım  :opucuk:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Bir ara çıkmıcak herhalde diyordum o derece sıkılmıştık rüzle beraber  :ehi:
Amin canım benim Allah kimseye gözyaşı döktürmesin sevinç gözyaşlarımız olsun inşallah mutluluk sarhoşu olalım  :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

aminnnnnnnnnnn  :amin:
bak demekki hastalığınız dişten dolayıymış gözde buna dikkat et artık her dişten önce böle bir burun akıntısı v.s
yaşayabilir  :icon_thumright:
bizde durum böle çünkü şuan burnu akıyor mızır mızır hep ve alttan üçüncü dişimiz geliyor  :laughing7:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 12 Şubat , 2011, 13:57:54
bak demekki hastalığınız dişten dolayıymış gözde buna dikkat et artık her dişten önce böle bir burun akıntısı v.s
bizde durum böle çünkü şuan burnu akıyor mızır mızır hep ve alttan üçüncü dişimiz geliyor  :laughing7:

PINARCIM DURUYADA GEÇMİŞ OLSUN  :opucuk:
MAŞALLAH MİNİCİK DİŞLERİNEDE  :nazar: :nazar: :nazar:
SEN NSLSN ARTIK YAZIŞAMIYORUZ SENİNLEDE  :-\ :-\

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Evet tatlım öksürük vardı zaten biliyordum dişten olduğunu doktorumuzda hastalık tespitine diş çıkarıyor dedi o derece  :ehi: Diş çıkarırken bebeklerin vücudu bir tek nezleye açık olurmuş ona karşı koyamazmış  :icon_thumright: Alışıcaz artık çıkana kadar napalım ama o kaşıktan tık tık sesini duymanın verdiği haz anlatılmaz yaşanır  :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hemde nasıl hemde nasıl  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :love9:
aşk budur işte  :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: ✿ヅ گ@яIkıż ✿ヅ - 12 Şubat , 2011, 14:00:56

PINARCIM DURUYADA GEÇMİŞ OLSUN  :opucuk:
MAŞALLAH MİNİCİK DİŞLERİNEDE  :nazar: :nazar: :nazar:
SEN NSLSN ARTIK YAZIŞAMIYORUZ SENİNLEDE  :-\ :-\

teşekkür ederim aysenim benim :love9:
ben pek giremiyorum girincede hemen yazıp çıkıyorum canım
ama hep aklımda ve kalbimdesiniz :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Minik sevgilim  :love9: :love9: :love9:
Bugün 2.incin de geldi patlamış göründü tık tık sesini duyduk gördük maile  :love9: :love9: :love9:
Huysuzluğunun tavan yaptığı şu günlerde bir canı büyütmenin ne kadar emek istediğini çok daha iyi anlıyorum  :love9: :love9: :love9:
Sabır,mücadele,sevgi,şefkat,anlayış,hoşgörü ve daha yaşanılası tüm duyguları seninle tadıyorum  :love9: :love9: :love9:
Zor belki ama annelik bu işte meleğim  :love9: :love9: :love9:
Hiçbir karşılık beklemeden sevmek sevmek yine sevmek... :love9: :love9: :love9:
Durup düşündüğümde iyi ki hayatımı adıyacağım bir varlığa sahibim diyorum  :love9: :love9: :love9:
Meğer hayatım ne kadar da boşmuş anlamsızmış ta ki sen Allahın cennet bahçesinden gelene kadar  :love9: :love9: :love9:
O mis kokunu her içime çektiğimde seni daha da çok seviyorum aşkım daha da fazla artıyor  :love9: :love9: :love9:
Bir canı büyütmenin vermiş olduğu haz ve zorlukları seninle yaşıyorum yaşıyacağım her zaman  :love9: :love9: :love9:
Allahım bana güç kuvvet versin daima seninleyim melek oğlum  :love9: :love9: :love9:
Sen ana rahmine düştüğün andan itibaren kendime daha iyi bakıyor daha fazla dikkat ediyorum ki seni bensiz bırakmıyım bu fani dünyada bir de bensiz kalma aşkım bunu sana yapamam yapmayacağım  :love9: :love9: :love9:
Dünyalar tatlısı melek oğlum lokumum şeker çuvalım hayatımın en mutlu anlarını senle yaşıyorum ve son nefesime kadar yaşıyacağım Allahım bizi birbirimizden ayırmasın sevgimiz eksik olmasın kat ve kat artarak devam etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!