28 Nisan , 2024, 00:43:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Canim Kizlarim Prenseslerim Buyuyor

Başlatan SiRiNe, 28 Ağustos , 2010, 23:52:48

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 27 Eylül , 2010, 00:55:44
maşallah prenseslere :nazar:

duygucum harika birşey dime

iki bebek birbirleriyle gülüşüyolar oo daha neler yapcakalr

bizimkiler birbirinin elini emerdi  :k06: :k06: kıyafetlerini çekerlerdi çok güzel yaaa

evet canimmm öyleee vallahi bu bir mucize masaallahh
bizimkilerde birbirlerinin parmagini emiyo cekistiriyorlar birbirlerini hahaah :toothy10:
bu gunde sumeyye bagirirken rumeysa korktu cigligi basti aglamaya basladi
yerlerini degistirdik biraz uzaga yatirmak  zorunda kaldik rumeysayi  :toothy10:

βαlκιz

:k06: :k06:
duygucum oturtuyomusun oturuyolarmı  ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 27 Eylül , 2010, 01:05:05
evetttt oturuyorlarrr canimm desteksizz masallahh :nazar:
baby sitterlerini oturulacak bicimde ayarliyoruz onda cok oturuyorlar, birde koltukta oturuyorlar yanlarinda yastik koyuyorum yana felan dusmesinler diye

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 27 Eylül , 2010, 01:12:56
baby sitterlerini oturulacak bicimde ayarliyoruz onda cok oturuyorlar, birde koltukta oturuyorlar yanlarinda yastik koyuyorum yana felan dusmesinler diye

MASALLAH YEGENLERIME OPUYORUM ONLARI  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

maşallah fıstıklarıma  :nazar:
benimkiler 1 yasına girince desteksiz oturdular  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 27 Eylül , 2010, 01:43:22
Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 27 Eylül , 2010, 01:12:56
duygucum oturtuyomusun oturuyolarmı  ::)

MASALLAH YEGENLERIME OPUYORUM ONLARI  :k06:

ayy aynurum canim benim ne guzel dedinnnn teyzeleri yok diye uzuluyordum ama varr teyzeleri dolu hemde dimi :muzz:  gulsah teyseleri dicemde gulsah onlarin kayin valideleri hea ;D :ehi:

sag olasin dunurummmmm yaa iste farkli cocuk gelisimi iyi kötu diyemeyiz asla her cocugun farkli birde hemsirem dediki ikizlerin dahada cok zamana ihtiyaci varmis
konusma yurume gibi ama ne alaka dedim bunlar cocuk olsun ama dedi karini paylastilar yer dardi felan bisiler anlattida anlamadim :ehi:
hepimizin kuzularina masaallah :nazar: cocuklarimizin kendilerine has özellikleri guzellikleri yetenekleri var
Anne olarakta hepiniz gözumde gercekten cok guzel annesiniz kendi nefsime sahitlik edip ben super anneyim asla diyemem demedimde ama eminimki bu forumdaki tum anneler bebeklerine
ilgi ve sevgi veriyor gösteriyor ve ben iyi anne olmaya CALISIYORUM.
sonucta annelerde insan hatalari oluyor :icon_thumright:
hepinizi seviyor ve öpuyoruz kizlarimla :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

bizde sizi kocaman öpüyoruz merak etme tatlım senin işin hepimizinkinden daha zor ve o kdr daha zevklı kutsal..ama cok sukur ki senın gb ılgılı bır annelerı var meleklerımın..zaten en super anneler olarak burda toplanıyoruz yaaaaaaa  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ⓖöⓩⓓⓔ ⓥⓔ ⓡüⓩⓖⓐⓡ - 27 Eylül , 2010, 16:09:16
bizde sizi kocaman öpüyoruz merak etme tatlım senin işin hepimizinkinden daha zor ve o kdr daha zevklı kutsal..ama cok sukur ki senın gb ılgılı bır annelerı var meleklerımın..zaten en super anneler olarak burda toplanıyoruz yaaaaaaa  :occasion5: :occasion5: :occasion5:
Evettttttt canimm sende öylesinnnnnnn kuzum nerelerdesin sen yaaa gir su msn neeeeeeeeeeee :cildir: :cildir:
ayy bayildim profil resmineeeeee yerim yerimmm :nazar: :nazar: :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

evet duygucum ben kuzularin tezesiyim sende benimkinin  :muzz:  :muzz:
bencede bu forumdaki tum anneler ilgiliki burda paylasimda bulunup yavrularinin ihtiyaclarini ona gore duzenliyo ne mutlu bize ve yavrularimiza  :love3:  :flowers:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 27 Eylül , 2010, 20:50:27
bencede bu forumdaki tum anneler ilgiliki burda paylasimda bulunup yavrularinin ihtiyaclarini ona gore duzenliyo ne mutlu bize ve yavrularimiza  :love3:  :flowers:
evettttttt benimde yigenimmm oluyo azrammm :k06:
tskler bitanem sende öylesinnn guzelll prensesin guzel annesi :nazar: :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 27 Eylül , 2010, 20:52:44
Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 27 Eylül , 2010, 20:50:27
evettttttt benimde yigenimmm oluyo azrammm :k06:
tskler bitanem sende öylesinnn guzelll prensesin guzel annesi :nazar: :opucuk:
ay simardim valla  :ehi: tesekurler guzel arkadasim  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

fıstıkları çok öptüm duygucum :opucuk: :opucuk:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 27 Eylül , 2010, 21:59:29
fıstıkları çok öptüm duygucum :opucuk: :opucuk:

nuraycim canim benim bizde seni ve minik prensesini coook öpuyoruz :opucuk: :opucuk:

SiRiNe

Tarih 14 ekim 2010

Canim kizlarim bu gun anneniz 24 une girdi... siz annenize geldiginizde anneniz 23 yasindaydi

Annenizin arkadaslarinin bebekleri oldugunda annenizde derdiki rabbim banada nasib et !

Ve siz bana geldinizzz buyuk mucizelerim Rabbimin hediyelerisiniz bana ve emaneti...

InsaaAllah nice yillar görururz guzel kizlarim babanizla beraber 

:love9: Sizleri seviyoruz  :love9:

Angel

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  HAYIRLI YASLAR DUYGUCUMMMMMMMMM   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

RABBIM O GULER YUZUNU HIC SOLDURMASIN, KOCANLA YAVRULARINLA BERABER GUZEL BIR GUN GECIRIRSINIZ  INSALLAH    :amin:    :love9: :love9: :love9:  :flowers: