Canim Kizlarim Prenseslerim Buyuyor

Başlatan SiRiNe, 28 Ağustos , 2010, 23:52:48

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 19 Kasım , 2010, 23:41:33
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:
                       PRENSESLERİN YENİ AYI HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAHH
                               NİCELERİNE ERDİRSİN RABBİM İNŞALLAHHHH :amin: :amin: :amin:

AMA BEN ONLARA SİYAH ZEYTİN BEYAZ PEYNİR DEMEYİ DAHA ÇOK SEVİYORUMMMM :D :D
Tsklerr teyseleriiiiii benimde cok hosuma gidiyor peynir ve zeytin -=)) :k06:

Allah cumlemizin evlatlarina uzun hayirli ömurler versinn seni ve oglusunu öpuyoruz  :opucuk:
Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 20 Kasım , 2010, 00:08:57
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
MASALLAH PRENSESLERE RABBİM HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN İNŞ
:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:
miraycimm tskler canimmm  :amin: prensesini öp bizim icinnnnn  :opucuk:

[/b][/font]

❤ հმzεlἶო ❤

Duygucum prenseslerinin yeni ayi hayirli olsun  :nazar:
nice saglikli aylara ve yillara insallah  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ❀❤✿ƈἶցძεო❀❤✿ - 20 Kasım , 2010, 12:32:09
Duygucum prenseslerinin yeni ayi hayirli olsun  :nazar:
nice saglikli aylara ve yillara insallah  :amin:
Tskler cigdemcimm aminnn  :amin: :love9: :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9: :love9:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: balkızZz - 20 Kasım , 2010, 16:00:26
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:kızlar büyüyooooo :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Eveeet teyzeleriiiiii, kayinvalideleri  :tongue3: :tongue3: :tongue3: :opucuk: :opucuk:

damatlarimi öpuyoruzzzzzz :k06: :love9: :love9:

SiRiNe

Eveeet prensesler bu gun lazimliga oturdular  :k06:

Doktorumuza danismistik cogu anne bu aylarda deneme yapiyor sakincasi yok demisti, önemli olan onlari zorlamamak ve diretmemek demisti.
Birde oturttugunda oyuncaklarini ver SIKILMAsinlar demisti.

Bu sabah 5 dakika deneme yaptik babalarida ise gitmeden görmek istedi altlarini acinca cok sevindiler oturtunca aglamadilar ellerini kollarini salliyorlardi oyuncaklarinida verdim bende oturdum yanlarina,

sonra kaldirdim  ;D

Sonra ilk defa disimizi fircaladik hemsiremiz 8 aylikken baslaman alistirman gerek dedi, bizde bebek fircasina cok az macun surduk, calkalamaya gerek yokmus.
sabah ve aksam fircalayacaksin dedi bakalim aksamda yatmadan önce fircalayacagiz. :hello2:
MasaaAllah kuzularim buyudunuz iyice  :nazar: :amin:

Cuma gunu babamiz izinli kuaförden randövu aldik kulaklarinizida deldirecegiz insaallahhh cici hanimlar olacaksiniz  :k06:

✿گสЯเ_ќĮż✿

MAŞALLAH DUYGUCUM PRENSESLERE.ARTIK BÜYÜYORLAR NE GÜZEL.YAVAŞ YAVAŞ HER ŞEYİ ÖĞRENİYORLAR.AFERİN ONLARA  :aferin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Angel

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

afferim benim minnoslarima   ayy birde kulaklarinda kupeee uyyyy ozaman balli lokumdan balli kaymak olucak bunlarrr

:nazar: :nazar:   :hello2: :hello2:   :love9: :love9: :love9:

♥ღвüşяαღ♥

maşallah berekallah kuzulara
Rabbm esirgesin onları :amin:

Balböceği

oy oy MASALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:

Duygu kizlarin cok cabuk alisacak lazimliga gor bak

iki kardes olma avantajlari var cunku  :muzz: :muzz:

SiRiNe

Aysenim busram tulunim edosumm sag olun teyseleriiii :opucuk:

buyuduler kuzular

öpuyoruz sizleri  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9:

**Gül**

Oyyy maasallah kuzucuklara  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Buyumuslerde lazimliga da mi otururlarmis  :aferin: :aferin: :aferin:
Kupeleri de takilinca tam hanim olurlar artik. oyyy yerim o ballilari. Allahim esirgesin onlari hep  :amin: :amin:Duygucugum benim yerime de op fistiklari  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Lă_Tăhzen!

masAllah kuzucuklara buyumuslerde dişde fırcalarlarmıs  sızın dişlerinizi seveyım ben  :D  oh kulaklarda deliniyor tam kız olacaklar  :D

βαlκιz

oh oh maşallah benim gelinlerimee :nazar: :nazar: :nazar:
ne güzel lazımlıga oturmuşlar dişler fırçalanmış
kulaklar delincdk aferimmm :aferin: :aferin: :aferin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Nur, gul, ve gulsah teyselerimizzz sag olun  :opucuk: :opucuk: gulcum tabiki öperim canim

mustakbel kaynanalari  birde :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

öpuyoruz sizleriiii